Neville Tıraş Sabunu
Konuyla biraz ilgisiz ama Tapatalk'ta bu başlığın thumbnail'inde neville yeşili bir kase, fırça ve sabun var. Fırça mühle'nin rytmo serisi, kase de gene mühle ve edwin jagger'da gördüğümüz klasik porselen kaselerin neville yeşili.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Merhaba komşular. Geleneksel tıraşta yeniyim ancak günlük tıraş oluyorum. Tıraş bıçağı ve ürün deneme aşamasındayım. Neville sabun siparişimiz dün geldi, arkadaşla pay ettik sabunu.. Bu sabah da Edwin jagger de8 makine ve gilette 7oclock jilet (3. gün) ile ilk kez kullandım.
Sabunla ilgili kurduğum ilk cümle: "vay arkadaş demek bu yüzden sabuna bu kadar para veriliyormuş" oldu..
Köpük krema kıvamına çok kolay ve hızlı geldi, yumuşak doğal bir kokusu var.. Tıraş olurken oldukça rahat ve konforluydu.
Kısacası ilk kullanımda oldukça memnun kaldım. ilerleyen zamanda deneyimleri aktarırım. saygılar..
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
Sabunu deneyip sevenler varsa, kremini biraz daha seveceklerdir diye tahmin ediyorum. Sabunu ile ben hoslasmadıydım.
Ama bu markanın fiyatları cok artmıs, kremine bakıyorum 100ml. 80liralarda, proraso kremin 40lira civarı oldugu dusunuldugunde, benzer ve kıyaslanabilir performans verdigi icin benim tercihim olmaz neville. 200ml kremine 150 lira verecegime, gider Phoenix gibi bir artisian alıp hani farklı daha ust klasmanda bir sabun alırdım. Aynı sekilde neville fiyatları neredeyse Tobs a yakın olmus. Hani bu saydıgım alternatifler tıras dunyasında adı sanı gecen markalar, neville yanlarında neredeyse yok hukmunde. Keske fiyatları uygun olup yeni baslayanlara veya uygun fiyatlı urun arayanlara onerebilecegimiz alternatif bir marka olarak gecseydi ama su anki durumda sahsen oyle bir sey diyemem.
Tişikkirlir Sipirmin.
Benim anladığım kadarıyla bu abiler ya dönemlik ürün çıkarıyorlar ya da artık tıraş ürünü üretmiyor. Eskiden sitesinde o bildiğimiz yeşil renkli tıraş ürünleri varken şimdi nemlendirici falan var.

Ben toniğini sevdiğim için bir ara kremini de deneyim diyordum ama fiyatı yüksek gelmiş idi bana da.

(21/02/2020, Saat: 22:14)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim anladığım kadarıyla bu abiler ya dönemlik ürün çıkarıyorlar ya da artık tıraş ürünü üretmiyor. Eskiden sitesinde o bildiğimiz yeşil renkli tıraş ürünleri varken şimdi nemlendirici falan var.

Ben toniğini sevdiğim için bir ara kremini de deneyim diyordum ama fiyatı yüksek gelmiş idi bana da.

Komşum toniğinin üzerine tanımam. Müthiş bir üründü bence.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(21/02/2020, Saat: 22:58)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum toniğinin üzerine tanımam. Müthiş bir üründü bence.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dediğim gibi dönemsel ve artık üretilmeyecekse çok üzüleceğim, benim de çok sevdiğim bir ürün.

Doğal ürünler kullanılarak imal edilmesi, petrol türevlerinin kullanılmaması saygıyı hakediyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,272 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 635 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,394 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,232 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,835 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,972 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,717 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: