Teknik Fırça (Jaguar&Rodeo)
Nihai aşamaya geldiğinizi duymak güzel de keşke sürece bizi de dahil etseydiniz. Birkaç güne etkinlik açıklanacak. Fırçanın sapını görmedik. Düğüm çapı ne, boyu ne bilmiyoruz. Oysa fırçayı deneyen komşumuz bize biraz bilgi verseydi keşke. Deneyimlerini paylaşsaydı. Misal "Elmizdeki knot xx mm loftu xx mm bu haliyle çok yayılıyor 5mm azaltalım. Düğüm capı 28 fazla olmuş 26 yapalım." gibi konuşup, tartışıp ortak bir sonuca varsaydık. Elinize, emeğinize sağlık. Kendi zamanınızdan vakit ayırıp uğraştınız. Umarım güzel bir fırça ortaya çıkar. Ama bu haliyle bir etkinlikten ziyade bir firmaya mal ürettirip forumda satıyorsunuz gibi oldu. Çünkü satın almak kısmı dışında hiçbir şekilde sürece dahil olmadık. Bilgi alamadık. Size fikirlerimizi sunamadık.
(29/07/2019, Saat: 01:37)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nihai aşamaya geldiğinizi duymak güzel de keşke sürece bizi de dahil etseydiniz. Birkaç güne etkinlik açıklanacak. Fırçanın sapını görmedik. Düğüm çapı ne, boyu ne bilmiyoruz. Oysa fırçayı deneyen komşumuz bize biraz bilgi verseydi keşke. Deneyimlerini paylaşsaydı. Misal "Elmizdeki knot xx mm loftu xx mm bu haliyle çok yayılıyor 5mm azaltalım. Düğüm capı 28 fazla olmuş 26 yapalım." gibi konuşup, tartışıp ortak bir sonuca varsaydık. Elinize, emeğinize sağlık. Kendi zamanınızdan vakit ayırıp uğraştınız. Umarım güzel bir fırça ortaya çıkar. Ama bu haliyle bir etkinlikten ziyade bir firmaya mal ürettirip forumda satıyorsunuz gibi oldu. Çünkü satın almak kısmı dışında hiçbir şekilde sürece dahil olmadık. Bilgi alamadık. Size fikirlerimizi sunamadık.

Hocam merhaba bir yanlis anlasilma ve talihsiz bir soylem olmus en basindan beri belirttigimiz gibi firmanin imkanlari kisitli. Kullananlar bilir cogunun knotu ayni boyutta ve bunu degistirmemiz icin 2000 tane uretim gerekiyor. Size sunacagiz dedigimiz olay direk urun bu hadi alindan ziyade firmayi zorlayarak en fazla bunu yaptirabildik seklinde olacak. Fircayi kullanan benim kullanmadaki amacim daha once firmanin urununu kullanmamis olmam kendi adima en azindan kil kalitesini bilmeden bir sey istemek yanlis oldur diye dusunduk. Yarin tum tasarimla beraber paylasmayi planliyorduk ama madem bizi satici gibi goruyorsunuz -ki umariz talihsiz bir soylemdir cunku tum ictenligimizle yapmaya calistigimiz bu etkinlik bu sekilde goruluyorsa buyuk bir uzuntu duyariz-
@gentlemen , bir çok kişi az çok fikrini söyledi ,
Arkadaşlar bunları baz alıp firma ile bir iş halletti ediyor
Forum olarak 1-2 temsilci seçip onların tercih ve zevkine güvenmek en doğrusu
Günlerce konuşşak ortak bir model çıkaramayız, hadi çıkardık firmaya yaptıramayız .

Bu sebebten , kar amaçlı olmayan , ihtiyaç duyulan bir ürünün tasarımından fikrinden son mamül haline gelene kadar emek veren , muhtemelen uygun fiyatlı ve kaliteli bir ürün ortaya çıkaran @Osaka23 ve @3rd1 , merakla bekliyorum
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Emek ve çabaları için @Osaka23 ve @3rd1 komşularımı gönülden tebrik ediyorum. Başlatılan etkinliği düzenlemek, yürütmek ve sonuca ulaştırmak kolay bir iş değil, Allah yardımcınız olsun.
@MetsGo @batmanforever Üstadlarım, değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@MetsGo @batmanforever hocam
Yorumlarınız için çok teşekkür ediyoruz. Şimdi okuyunca nasıl yazmamışım dedim Smile

Hıcam tabiki de yazılan her yorumu dikkate alıyoruz yoksa ne anlamı var forum ortamının.
Loft ayarı kıl yoğunluğu hepsi yazılan yorumlardan hatta yapılan tüm etkinliklerden yazılan tüm fırça yorumlarından yola çıkarak iki güne bir telekonferanslar yaparak ayarlamaya çalıştık.

Tekrardan iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum inanın güzel yorumlarınız bize en büyük desteği veriyor Smile
@osaka23 bence yaptığınız çok takdire şayan bir çalışma. Ürün ve beklentiler ne olursa olsun bu şekilde firmalarla iletişimde olup forum adını duyurmak ve klasik tıraş severlerin olduğunun bilinmesi bile her şekilde teşekkürü hak ediyor.
Herkesin mutlu mesut yaşadığı ve herşeyden memnun olduğu bir dünyada yaşamıyoruz. Elbette bu yapılandan da memnun olmayanlar olacaktır. Bu etkinlikte de herkes öncesinde görüşlerini bildirdi ve nasıl bir fırça istendiği konusu tartışıldı. Teknik fırçanın yaptığı ürünler ve hedef kitlesi ortada. Bu durumda Teknik Fırçadan çok büyük bir atılım beklememiz gerektiğini düşünmekle birlikte etkinlik sorumlulularının da forum ahalisinin beklentilerini firmaya sonuna kadar dikte ederek ortaya çıkaracağına eminim.

Karşımızda Semogue firması yok. Öncelikle bunun bilincinde olmalıyız.

Semogue etkinliğini gönderilerini iki kez okumuşumdur. Nezaket çerçevesi içerisinde yorumlar yapılmış, istekler belirtilmiş ve sonunda nihai karara varılacak etkinlik yapılmış ama uzun bir süre geçmiş sonucunda.

Ezcümle domuz fırça konusunda Mersedes ile Tofaş'ı karşılaştırıyoruz. Elde edilecek ürün az çok belli. İsteyen katılır istemeyen katılmaz. İlerde beğenmeyenler için yeni bir etkinlik de yapılabilir. Kişilerin tercihlerine kalmış bir durum.

Ben tekrar @3RD1 ve @osaka23 komşularıma teşekkür ederim emekleri için.

Dört gözle bekliyoruz yerli domuzcuğumuzu
@3RD1 ve @osaka23 komşularım, emeklerinize sağlık çok güzel bir etkinlik yapıyorsunuz. Onca iş yoğunluğunun arasından foruma katkı için yaptığınız bu etkinlik bizler için çok kıymetli. Emeğinize sağlık tekrar...

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
Kolay gelsin, bol sabirlar dilerim... Smile
Umarim motivasyonunuzu kaybetmezsiniz...
Simdiden cok tesekkurler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 175,460 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,396 08/04/2021, Saat: 10:04
Son Yorum: sohayli
  Semogue Geltir 2016 LE Fırça Renk Anketi ckeskin 23 15,301 01/07/2016, Saat: 12:40
Son Yorum: ckeskin
  Tipsoft Fırça Kazanın :) theunnamed 147 85,574 24/04/2015, Saat: 07:48
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: