Teknik Fırça (Jaguar&Rodeo)
Harika güncellemeler gelmiş. Elinize, emeğinize sağlık. Beklemedeyiz. Angel
"A Samurai always wears two swords."
(21/07/2019, Saat: 23:26)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Mehmet_G Komşum ben cevap vereyim. Kıl uzunluğu firmanın tavsiye ettiğiydi. Biz de tavsiyeyi denemek istedik. Düğümden cm cm kısalta kısalta uygun uzunluğa karar vermeye çalışıyoruz. Çok dağılmayan omurgalı bir fırça istiyoruz. Ama yüzü de oymasın diyoruz. Bu nedenle buradaki ölçüyü baz almayalım lütfen.

@MetsGo komşum olay sap olacak. Beklemede kalın... Smile
Komşum ben loftu çok kısaltmak taraftarı değilim. Domuz kılı kullanmanın en önemli avantajı zaten omurga. Mevcut omega ve semogue fırçalar uzun loftlarla bile gayet omurgalı. Kıl yoğunluğu arttıkça yüzde yayılmasını kontrol altına alacağı varsayımıyla tabi.
(21/07/2019, Saat: 23:26)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Mehmet_G Komşum ben cevap vereyim. Kıl uzunluğu firmanın tavsiye ettiğiydi. Biz de tavsiyeyi denemek istedik. Düğümden cm cm kısalta kısalta uygun uzunluğa karar vermeye çalışıyoruz. Çok dağılmayan omurgalı bir fırça istiyoruz. Ama yüzü de oymasın diyoruz. Bu nedenle buradaki ölçüyü baz almayalım lütfen.

@MetsGo komşum olay sap olacak. Beklemede kalın... Smile

Elinize sağlık. Firmaya bayağı arge yapmış oluyorsunuz şu an. Heyacanla beklemedeyiz Smile
Elinize saglik, mutlaka güzel olacak
Domuz fırça alacakken bu etkinlik ortaya çıktı. Dolayısıyla heyecanla bekliyorum.
Loft konusunda kolaylık olsun diye bir fikir one sureyim,
Turkuaz fırca organizasyonunda bildiginiz gibi kısa bir loft vardı, ama sizin fırcada daha yogun bir loft var. Cihankeskin kardesime sorun o fırcanın loft uzunlugu neydi, birde teknik fırcanın standart onerdigi loft uzunlugu ne onu sorun. 2 olcunun ortası bir uzunlukta karar verip gecin derim.
Tişikkirlir Sipirmin.
Tahmini fiyat belli mi acaba?
Çocuklar inanın, inanın çocuklar
Güzel günler göreceğiz, güneşli günler
Firma ile fiyat konuşulmadı. Proje %90 oranında tamam. %100 olup talepleri almaya başladığımızda ürünün görseli, ölçüleri ve fiyatını açıklayacağız.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Geçen ki Semogue etkinliğinde kılları muhteşem beyazdı. Ben şahsi olarak domuzda aralardaki siyah kılları hiç sevmiyorum ucuz gösteriyor bence ona dikkat edilmeli. Birde Loft az daha uzun olmalı çünkü Semogue kadar yumuşak bir fırça olmayacak. Kısa Loft tahriş yaratabilir.
https://www.instagram.com/u1071/
Heyecanla bekliyoruz Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 175,469 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,396 08/04/2021, Saat: 10:04
Son Yorum: sohayli
  Semogue Geltir 2016 LE Fırça Renk Anketi ckeskin 23 15,301 01/07/2016, Saat: 12:40
Son Yorum: ckeskin
  Tipsoft Fırça Kazanın :) theunnamed 147 85,576 24/04/2015, Saat: 07:48
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: