Teknik Fırça (Jaguar&Rodeo)
Yarın netleşmesini beklediğimiz bir kaç husus var onlarda kesinleştikten sonra siz değerli komşularımıza bir açıklama yapacağım. İnşallah çok güzel haberler vereceğiz.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(03/07/2019, Saat: 21:38)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarın netleşmesini beklediğimiz bir kaç husus var onlarda kesinleştikten sonra siz değerli komşularımıza bir açıklama yapacağım. İnşallah çok güzel haberler vereceğiz.

Böyle güzel bir etkinliği başlattığınız, öncülük ettiğiniz ve ilgilendiğiniz için teşekkürü sonuna kadar  hak ettiğinizi düşünüyorum  @3RD1 Erdi bey. Teşekkürler.
(03/07/2019, Saat: 17:58)ugur10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen bende komşum sürekli kontrol ediyorum hislerime resmen tercüman olmuşsunuz
@3RD1 komsum merakla bekliyorum ve eminim cok guzel bir urun cikacak ortaya bu kadar emek sonrasinda.
Dağ fare doğuracak.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Yerli bir firmamızın bizlerin yanında olması çok sevindirici hangi model kararlaştırılırsa edinmek çok isterim

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@korgunv yorumlarımıza bakarsanız biz hiç bir zaman çok büyük vaatlerde veya söylemlerde bulunmadık. Bu etkinlik gerçekleşmeyedebilir. @osaka23 komşumun da benim de çabamız tüm komşularımıza hatıra olarak kalabilecek güzel birşey ortaya çıkarmak. Fare bile çıkmayabilir. Neye göre kime göre fare? Kıstas nedir?
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Komşum motivasyon dusurmeyelim siz elinize taşın altına koydunuz çabaniz takdire şayan. Ortaya çıkacak ürün sizin değil firmanın sınırlarını belirler. Ve zannediyorum ki yerli üretimden dolayı çok fevkalade olmasada forum ahalisi bunu takdirle karşılar ve talep eder.
Saygılar.
Voskhod  Jilet adamdır!
@3RD1 komşum biz bu etkinliğin sonucunu sabırsızlıkla bekliyoruz. @Ayhandulgar komşumuzun dediği gibi, ortaya çıkacak ürün üretici firmanın imkanlarıyla kısıtlı olacak ve biz bu firmanın kapasitesini tahmin edebiliyoruz. Destek mesajı verenlerin de belirttiği gibi önemli olan güzel bir etkinlik etrafında birlikte olup, ortaya bir hatıra ürünü çıkarmak. Ben de en az sizler kadar yoğunum ancak destek verebileceğim bir konu varsa yardımcı olmak isterim, ÖM göndermeniz yeterli.

Şimdiden tüm emek ve çabalarınız için teşekkür ederim
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(04/07/2019, Saat: 00:34)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dağ fare doğuracak.

Hocam yazdığınızın amacını açıkçası anlamadık tüm iyi duygularımızla iyi niyetli bir düşünceyi talihsizce dile getirmiş olduğunuzu umuyoruz. @3RD1 hocamla berber çok yoğun çalışma tempomuzun arasında ki çoğunlukla çalışma saatlerimiz ve tempomuzdan dolayı konuşacak ortak zaman için neredeyse birbirimize randevu vererek gerçekten herkesin severek ve isteyerek, sadece etkinlikte olmak için değil gerçekten güzel bir fırça olduğu için etkinlik fırçasını almak isteyeceği kadar güzel bir fırça yapabilmek için çalışıyoruz.

Ha hızlı olsun sadece anısı olsun isteseydik şu an çoktan fırçalar alınmış kenara ayırılmıştı. Firmanın teklifi sadece olan fırçalara logo basabileceği yönündeydi. Eğer böyle bir fırça isterseniz ben yarın hemen size logolu bir fırça ulaştırırım.

Ama ne anlamı olur ne de özel bir yanı. O yüzden bizim önce kendi içimize sinmeden foruma yarım bir proje ile çıkıp fırçayı alacaklara mahçup olmamak adına en iyi ürün seçenekleri çıkana kadar araştırmaya devam edeceğiz.

Herkese sabrı ve anlayışı için @3RD1 hocam ve ben teşekkür ediyoruz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 175,458 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,396 08/04/2021, Saat: 10:04
Son Yorum: sohayli
  Semogue Geltir 2016 LE Fırça Renk Anketi ckeskin 23 15,301 01/07/2016, Saat: 12:40
Son Yorum: ckeskin
  Tipsoft Fırça Kazanın :) theunnamed 147 85,574 24/04/2015, Saat: 07:48
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: