Nicklerinizin Anlamı
96 veya 97 yılı idi galiba, hotmail den mail adresi alırken tarkaner olsun dedim, soyadımın ilk iki harfini ekleyerek. Daha sonra gmail ve tüm mail adreslerim ve nicklerim öyle kaldı.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sanırım en anlamsızı benimki. Nickim 150 kişiyi öldürünce piyasadan çekilen bir tansiyon ilacından geliyor. 90larda sanırım hotmail nickname isteyince masamın üzerinde ilk gördüğüm şeyi yazdım. Eşantiyon kâğıtlık gibi birşeydi .
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Lim10= Limon. Çok da bir anlamı yok. Bir arkadaşımın plakası bu şekildeydi. Ben de ondan esinlendim. Smile
Tıraş oluyorum, o halde varım.
(27/08/2020, Saat: 20:49)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım en anlamsızı benimki. Nickim 150 kişiyi öldürünce piyasadan çekilen bir tansiyon ilacından geliyor. 90larda sanırım hotmail nickname isteyince masamın üzerinde ilk gördüğüm şeyi yazdım. Eşantiyon kâğıtlık gibi birşeydi .

Ben çok iyi tanırım o ilacı. Hatta masanızda duran sarımtırak -Bordo alt tarafı 45 derece açılı olan T harfi bulunan bloknot olduğuna bahse girerim [mention]Posicor [/mention]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
40tansonra.. Rahmetli babamdan öğrendiğim eski usul tıraşa 40 yaşından sonra geri dönünce nick de bunu yansıtıyor..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
En anlansızı benim ki. ? İsim soyisim.
25 yıldır sürdürdüğüm ve hala sürdürmeye devam ettiğim tuzlu su akvaryumculuğu hobi adının kısaltılmış hali.
Griffin hayvanlar aleminin kralı aslanla göklerin kralı kartalın karışımından oluşan mitolojik bir yaratık. Masal bu ya değerli şeyleri bulmaları ve korumalarıyla tanınıyorlar. Benim ise 18 senedir distribütöründe çalıştığım markanın logosunda kullanılıyor. Markanın kurulduğu şehir olan İsveç Malmö’nün de simgesi aynı zamanda. V8 ise markanın V dizilişli 8 silindirli motorlarının logosu. Serde kamyonculuk var içime işlemiş demek senelerdir, nick seçerken fazla düşünmeden aklıma ilk bu geldi  Big Grin
Adım Adnan yiğenim konuşmaya yeni başlayınca bana ati diye hitap ediyordu benimde çok hoşuma gidiyordu ondan esinlerek nikimi ati19 koydum 19 uğurlu rakamın.
Adım Ferhat o yüzden nickimi Ferat koydum.
Evet karşılaşabileceğiniz en düz insanlardan biriyimSmile
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: