Nicklerinizin Anlamı
(17/08/2020, Saat: 19:27)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eşimle Karadeniz turuna çıktığımızda gitmiştik. Çok sakin bir şehir. Hatta çok aşırı sakin bir şehir. Yol hariç herşey harika oralarda. Memleket Edirne bu arada. (:

Evet çok sakindir ve Cittaslow (sakin şehir) ünvanı vardır. Bizdende Edirne' ye selam olsun.
(17/08/2020, Saat: 19:05)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğrudur, hemşehriyiz. Borçka'lıyım bende. Yanılmıyorsam bir Artvinli hemşehrimiz daha vardı forumda.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de artvinliyim ama bir artvinli daha vardı. Big Grin
(17/08/2020, Saat: 21:26)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de artvinliyim ama bir artvinli daha vardı. Big Grin
Aa sizi bilmiyordumSmile ikimizin de bildiği bir Artvinli daha var bu durumda kimse çıksın ortaya ahahSmile

(17/08/2020, Saat: 21:28)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aa sizi bilmiyordumSmile ikimizin de bildiği bir Artvinli daha var bu durumda kimse çıksın ortaya ahahSmile

Şu anda hatırladım. Yanlış değilsem @delidumrul komşumuz da artvinliydi.
Öyle dümdük adim, hicbir manasi yok. Big Grin
Klasik klasik tıraşı 63 ise memleketi temsil ediyor ??
Kartallar yüksekten uçar
Bu nick (eskiden mahlas derdik) işine fazla takılmamak lazım. Tek taraflı tercih, neticede saygı duyuyorum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(17/08/2020, Saat: 21:30)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu anda hatırladım. Yanlış değilsem @delidumrul komşumuz da artvinliydi.

Doğrusunuz, dünyanın başkenti Artvinliyim bende Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

isim ve soyismin bir araya gelmesinden ortaya çıkmış yaratıcı (!) bir nickname Smile
Facebook'un popüler olduğu dönemlerdi, herhani bir paylaşımın yorum kısmına telefon numanın son 3 hanesini, ardından da bir kod yazınca -ki şimdi kodu hatırlamıyorum- sözde sim kartının ismini öğreniyodun. Ben de öylesine yazdım ve sim kartımın isminin "Rob Bobstein" olduğunu öğrendim Smile Alman hayranlığından olacak ki hoşuma gitti, bu ismi bi çok yerde nickim olarak kullanıyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: