Nicklerinizin Anlamı
(21/06/2019, Saat: 20:18)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @marek Ergün hocam da merak ettiğim nicklerden.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

5263f26b5e546dc0d66508ef0ef3ca38.jpg

MAREK EDELMAN
Nazilerin Polonya yı işgalinden sonra Varşova Gettosu direnişini örgütleyen yahudi sosyalist örgütü BUND un üyesi ve tek sağ kalan komutanıdır.Treblinka toplama kampına gitmeyi reddedip nazilerle ölümcül bir savaşa girişmişlerdir.İmkansızlıklar içinde gettoda efsanevi bir direnişe imza atmıştırlar.Daha sonra Polonya lı yurtseverlerle birlikte Varşova ayaklanmasına katılmıştır.Savaş sonrası ülkenin en tanınmış kardiyoloğu olmuştur.
Hayatı boyunca siyonizmden uzak durmuş ve israil in “kuruluş günahlarına” ortak olmamıştır. İsrailin vatandaşlık davetini kabul etmemiş ve ölene kadar Polonya da bulunmuştur.Filistinli tutsak direnişçilere yazdığı destek mektubu sansasyon yaratmıştır. Marek Edelman ekim 2009 da hayatını kaybetmiştir.
Anısına saygıyla;
MAREK..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!
Kokopelli - Arizona yerlilerinin bereket tanrısı.

Bundan 18 yıl falan önce bir eğitim için Arizona'ya gitmiştim. Baktım her yerde figürler, hediyelikler. Hikayesine de bakınca, serde gençlik var, benimseyivermiştim o günden beridir Smile)

~SB
Forum adımı iki aydır değiştirmeye çalışıyorum. Nerede bu devlet nerede bu millet? Adım Erdi olduğundan koydum. Ama onayladığımdan beri hoşuma gitmiyor. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(24/06/2019, Saat: 12:42)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forum adımı iki aydır değiştirmeye çalışıyorum. Nerede bu devlet nerede bu millet? Adım Erdi olduğundan koydum. Ama onayladığımdan beri hoşuma gitmiyor. Smile
Onayladığımdan beri derken? Smile

İlk üye olurken 'Üyeliği Tamamla' butonu varya. Ona bastım keşke bunu koymasaydım dedim. Ama gitti yapacak birşey yok.
(24/06/2019, Saat: 12:42)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forum adımı iki aydır değiştirmeye çalışıyorum. Nerede bu devlet nerede bu millet? Adım Erdi olduğundan koydum. Ama onayladığımdan beri hoşuma gitmiyor. Smile
Third One gibi okuyorum ilk gördüğümden beri 3rd = Third'ün kısaltması

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(24/06/2019, Saat: 15:57)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Third One gibi okuyorum ilk gördüğümden beri 3rd = Third'ün kısaltması

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu şekilde hiç bakmamıştım. Orijinal durduğu kesin ama, değişmemeli bence..

ege de yaşadığım için kullandığım takma isim, aslında sevdiğim ege denizi ama aegean sea uzun olur diye ilk kelimeyi kullandım.
(24/06/2019, Saat: 16:58)aegean Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ege de yaşadığım için kullandığım takma isim, aslında sevdiğim ege denizi ama aegean sea uzun olur diye ilk kelimeyi kullandım.
Ege'nin neresi komşum, güzel bölge kesinlikle..

Afedersiniz. Üçün biri gibi oluyor. Smile Değişse iyi. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: