Nicklerinizin Anlamı
Tıp 4. sınıftayken 15 sezonluk E.R. (emergency room yani acil servis) dizisinin müptelası olmuştum. Orada Dr. Mark Grien diye bir doktor vardı, çok hoşuma gidiyordu karakteri. Onun soyisminden ilham alarak ama Grien olarak değil de direk yeşil anlamına gelen Green'i alarak kendime nick yaptım Big Grin Hem direk Grien olsaydı çok dikkat çekici olmazdı sanki soyadımmış gibi olurdu (o sıralar yabancı forumlarda da takılıyordum), hem de "doktor yeşil" gibi bir anlama gelen tuhaf bir nick olması önceden kullanılmış olma ihtimalini düşürüyordu ve de alışılmışın dışında olduğu için nick olmaya daha uygun gibi görünüyordu. Halbuki bana E.R. dizisini ve dizideki acil servisin özverili personelini, oradaki vakaları vs çağrıştırıyordu. Sonra öyle yapıştı gitti Big Grin

Bu arada Dr. Mark Grien'in dizinin ortasına doğru GBM denen illet şirret bir beyin kanserine yakalanıp kısa sürede ölüyor olması da beni çok etkilemişti Confused
@Efrasyab Kemal hocam genel kültür oldu bana da teşekkürler, @dr_green komşum Doktor Yeşil ne olabilir ki sorusu da son bulmuş oldu benim için. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Anlatmaya gerek yok herhalde Smile

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dünya bomboş olmuş her taraf ıssız,
Her nereye baksam gönül ışıksız...
Neşet Ertaş...
Eski İnönü stadında gittiğim tirbün

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
@turkoglum13 bitirdiğim tek dizi, gerçi izlemiyorum artık hiçbir şey Smile
@Silentsv komşum sizin nickin de son kısmı merak ettiklerimden.. (:
Başlığı ilk gördüğümde en sevdiğim nickim aklıma geldi ama forumdaki o değilmiş mevcut nickim pikap kafasına ithafendir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(22/06/2019, Saat: 10:22)gr00v3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başlığı ilk gördüğümde en sevdiğim nickim aklıma geldi ama forumdaki o değilmiş mevcut nickim pikap kafasına ithafendir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sizinki de forum içinde orijinal göründüğünü düşündüğüm nicklerden komşum.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(22/06/2019, Saat: 10:17)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Silentsv komşum sizin nickin de son kısmı merak ettiklerimden.. (:

Aslında silent anlamı olsada bu anlam için kullandığımdan değil. Silentsv bir bilgisayar oyununun data dosyası içerisinde yer alan bir kelimeydi. Oyunda Kullandım, sonrada bunun açılımının Silents Victory olacağına kanaat getirdim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@FearOfATG komşum belli de olsa etkinlik sahibi olarak sizin de açıklama yapmanız gerekiyor Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: