Doğubank
Doğubank ikinci katta bi elektronikçi çeşitli fircalar satıyordu. Omeganin domuz ve porsuk kili fircalari baska bir markanin pure porsuk fircasi, lider ve jaguar vardi bir de. Işıklı vitrine yanyana dizmiş fircalari hosuma gitti. Yolunuz düşerse bi bakarsiniz.
Pahali satiyordu ama hocam. KB ticarette omega domuzlar buradakinden daha hesapli ama buranin porsuk fircasi KBden daha uygun diye aklimda kalmis fiyatlar kalmamakla birlikte
Fiyat sormadim hocam, gecerken gördüm vitrin hoşuma gitti. Yanimdakilere çaktırmadan gozucuyla ancak kestim. Iceride başka ürünler de olabilir. Bilen varsa merakimizi giderir belki.
KBden 10a alabilecegim bir firca icin 15, ayni sekilde 15e alabilecegim bir firca icinde 20 istemisti. KBnin meshur olmus absurd fiyat politikasi nedeniyle daha uygun bir yer arayisindayken burayi bulmustum. İcerisi alt ust sekilde utu masasindan tiras fircasina kadar pek cok urun vardi ve fircalar hakkinda pek bilgi sahibi degildi belki de baska calisani varsa o ilgileniyordur o urunlerle bilemiyorum hakkini yemeyeyim. Ayrica omeganin domuz fircalari zazahanda nebioglunun bir ya da iki yan dukkaniydi tam hatirlamiyorum bulunabilir. Fiyatlari fena degildi burada 12 liraya satilan bir firca zazahandaki dukkanda 10 a satiliyordu. Bu tip ornekler var bence omeganin domuzlari oldukca basarili memnunum.
Omega evet ben de bendekikerden memnunum. Fiyat konusu dediğiniz gibiyse muamma. Belki pazarlikla uygun alinabilir.

Buralara kadar gelipte zazahana ugrayamadan donecek olmak cok kötü. Bi dahaki sefere artik.
(15/06/2012, Saat: 21:25)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Omega evet ben de bendekikerden memnunum. Fiyat konusu dediğiniz gibiyse muamma. Belki pazarlikla uygun alinabilir.

Buralara kadar gelipte zazahana ugrayamadan donecek olmak cok kötü. Bi dahaki sefere artik.

Yardim edebilecegim birsey olursa elimden geleni yaparim hocam sik sik gidiyorum zaten
Eksik olmayin hocam. Birsey almak icin degil de gormek istiyordum zazayi.
dostlarım, ben omegamı almaya gittiğim vakit, kb ticaret bir uçmuştu ki fiyatta sormayın. gerçi genel olarak yüksek fiyatları da, kutusuz yalnız fırçaya istediği para, benim kadife hediye kutusu, orijinal olduğunu belli eden boyun bandı ve sertifikası ile aldığım fiyattan 30 lira kadar farklıydı (geçmiş zaman yalan olmasın ancak hemen hemen bu kadar diye hatırlıyorum). epey bir farklı fiyat istedi.

bir de canımı sıkan bu adam esnaf olamayışı bir türlü. daha önce fiyatını bildiğim için bu fırçanın, dedim ki kibarca, ben şu fiyata buldum, biraz pahalı geldi bana diye. sahtedir o baktığınız kesin ben yurtdışından alıyorum dedi. başka bir esnafı zan altında bırakmasını geçtim. babamla beraber gitmiştik, ki babam sürekli müşterisidir. zerre indirim yapmayacak kadar, hatta almazsanız siz bilirsiniz diyecek kadar da tok bir adam. bir daha yolumu düşürmüyorum oraya.
Belliki porsuk firca hocam ki evet porsuk fircalari ucuyor. 120den basliyor demisti ki muhle fircalar icin cok daha ucuk fircalar soylemisti. Porsuk konusunda dukkanlarinin onunden gecmem Smile
porsuk evet, aynı şeyi dandik usturalarda bana, merkür makinelerde de babama yaptı. mühle fırçaya gelince, ingiltere de onların istediğinin yarı fiyatına geliyor, kargo dahil bir de Smile benim için öyle bir dükkan yok şu anda çok şükür Smile "esnaf" seviyorum ben. aldığım malın hayrını gördüğümü düşünüyorum güleryüzle alınca. böyle sanki kafama atar gibi satınca o üründen ne keyif alabiliyorum, ne de yarayacağını düşünüyorum. domuz kılı ucuz olabilir, yani siz diyorsanız doğrudur. bana bedava dovo ustura da verse uğramam ama Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: