Çok yeni komşu
Telefonumda var olan forum uygulamasına geltiri de ekledim, anlık bildirim alıyorum ve ilgiyle neredeyse bütün forum konularını takip ediyorum. Makine konusunda acele etmemeye çalışıyorum. Ayrıca okuduğum kadarıyla herkes polsilver' ı çok övmüş ama Hiçbir yerde bulamadım

SM-G960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hoş geldiniz komşum, daim olmanız dileği ile ... Smile
hoşgeldiniz delikanlı tıraş, berberbey youtube kanallarının foruma katkısı büyük. progress alın her ayarda kullanın, daha sonra tıraşı ve tıraş olmayı nasıl sevdiğiniz hakkında bilgi sahibi oldukça değişik aletlere yönelirsiniz.bunun yanında bol bol jilet deneyin bir kutudan fazla almayın ya da ıkıncı el sayfasında adetlı satan komşular oluyor onlardan temin edin.yeni başlayanlar için bence en iyi fırça sentetikler hazır indirim varken razorustan temin edebilirsiniz. didaktik bir yazı oldu sadece tavsiye komşum benim yazdıklarım Smile
Hoş geldiniz, keyifli forumlar sağlıklı tıraşlar dilerim.
(14/05/2019, Saat: 15:10)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldiniz delikanlı tıraş, berberbey youtube kanallarının foruma katkısı büyük. progress alın her ayarda kullanın, daha sonra tıraşı ve tıraş olmayı nasıl sevdiğiniz hakkında bilgi sahibi oldukça değişik aletlere yönelirsiniz.bunun yanında bol bol jilet deneyin bir kutudan fazla almayın ya da ıkıncı el sayfasında adetlı satan komşular oluyor onlardan temin edin.yeni başlayanlar için bence en iyi fırça sentetikler hazır indirim varken razorustan temin edebilirsiniz. didaktik bir yazı oldu sadece tavsiye komşum benim yazdıklarım Smile
Tekli paketler alıyorum zaten, stok yapacak kadar bir jileti sevemedim henüz Smile fırça olarak semogue 1305 aldım, şimdilik memnunum

(14/05/2019, Saat: 15:00)guwenkaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Telefonumda var olan forum uygulamasına geltiri de ekledim, anlık bildirim alıyorum ve ilgiyle neredeyse bütün forum konularını takip ediyorum. Makine konusunda acele etmemeye çalışıyorum. Ayrıca okuduğum kadarıyla herkes polsilver' ı çok övmüş ama Hiçbir yerde bulamadım

Hoşgeldiniz. Jilet konusu da diğer birçok konu gibi kişiden kişiye ciddi farklar gösterebiliyor. Zamanla deneyerek kendinize uygun olanı seçeceksiniz zaten şimdi piyasada yeni jiletler buldukça edinip keyfine bakın işin..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
@mustbe Ayrıca tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim

Tıraş Aleti olarak Mühle R89 tavsiye edebilirim çok memnun kaldım, yaqi sentetik fırça da razorus indiriminde gayet güzel bir fırça onuda tavsiye edebilirim ben kızıl pençe olanını aldım.
Geleneksel tıraş dünyasına hoşgeldiniz @guwenkaya komsum Smile
@mustbe komşum gibi bende size Merkur Progress'i tavsiye ediyorum. Polsilver'e çok fazla takılmayın yerini dolduracak bir sürü jilet çeşitleri var.
Hoşgeldiniz @guwenkaya komsum. Ben size bu işlere ayıracağınız bütçeyi belirlemeyi ve o sınırı geçmeden alışveriş yapmanızı öneririm. Yavaş yavaş sindirerek yol alırsanız daha iyi olur, sonuçta nasipse daha senelerce haftada ortalama 3 kez traş olacaksınız, sıkıldıkça zaman geçtikçe zaten arayış olacaktır. Bu yüzden ilk başta yeni heves birden yüklenmemek gerekir diye düşünüyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 7,543 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  Yeni Bir Tıraşseverden Herkese Selamlar Tony Soprano 36 8,948 19/05/2020, Saat: 18:33
Son Yorum: Tony Soprano
  Yeni Tıraş Zidane 28 8,565 12/05/2020, Saat: 18:35
Son Yorum: V4Vamık
  Merhaba / Ankara / Yeni Üye BalPorsuğu 29 7,415 13/03/2020, Saat: 12:27
Son Yorum: grknclk
  Yeni üye Gelenekseltraş 21 5,850 09/12/2019, Saat: 14:45
Son Yorum: tanios74
  Yeni üye Dorukbey 19 4,022 25/11/2019, Saat: 15:29
Son Yorum: U A K
  kabul ederseniz yeni komşunuz..zorsakal..merhabalar :-) zorsakal 29 6,904 28/10/2019, Saat: 09:33
Son Yorum: 3RD1
  Yeni Komşunuz :) ErkanY. 39 16,395 24/10/2019, Saat: 07:56
Son Yorum: ErkanY.
  Yeni komşunuz... mvorun 23 6,164 12/10/2019, Saat: 11:35
Son Yorum: mvorun
Star Sessiz komşu :) Balan94 15 4,675 05/10/2019, Saat: 00:56
Son Yorum: Poerio

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: