old spice refil
Valla Muğla benimde çok hoşuma gidiyor alma niyetim var. Yani sabun orda duracak ben kullanmıcam ha deli gömleği giydirseler yine bi tur atarım valla. Smile
Mug için tobs veya tabac refill falan deneseniz hem bizleride üzmemiş olursunuz.
Every farewell is a new beginning.
(19/12/2013, Saat: 18:43)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: skt. 1-2 yıl gecmıs bır urunu belkı kullanırım cok caresız kalırsam ama
50 yıllık vıntage bır sabunu sanmıyorum
o yıllarda kullanılan kımyasalların guvenılır olmadıgıda dusunulunce
rısk alınmamalı

kanserojeni geçtim
radyoaktif bile olabilir Big Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(19/12/2013, Saat: 18:44)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla Muğla benimde çok hoşuma gidiyor alma niyetim var. Yani sabun orda duracak ben kullanmıcam ha deli gömleği giydirseler yine bi tur atarım valla. Smile
Mug için tobs veya tabac refill falan deneseniz hem bizleride üzmemiş olursunuz.

ozaman mug a arko basacaz orjinallik bizi bozmasın sonra
alırsanız alçıdan bır kalıbını alıp
ısıtılmış arkoyu muga basıp
sogumadanda alçı kalıbınızı basarsanız uzerıne gorsel olarak farkı kalmaz
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
bende hem refili hem içi sabunlu mug'u var ikiside kutularında duruyor fakat kullanmaya kıyamadım hiç..
(20/12/2013, Saat: 00:05)mertsel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende hem refili hem içi sabunlu mug'u var ikiside kutularında duruyor fakat kullanmaya kıyamadım hiç..

kokusu nasıl
afrer shave i ni anımsatıyormu
valla bence bi test sürüşü yapın derim
Refil olanın kokusunu jelatininin içinde olduğu için bilmiyorum fakat mug olan, o eski shulton old spice aftershave kokusu ile sanki bildiğimiz el yıkama sabunu arasında bir kokuya sahip. Buram buram old spice esintisi gelmiyor yani kokladığınızda. Fakat şöyle bir şey var shulton üretimi old spice'lar yenilerinden çok farklı bir kokuya sahipler. Yeni old spice'lar bildiğiniz hacı yağı gibi kokuyor. O eski old spice kokusunu Hindistan üretimi olan aftershave ve tıraş kremlerinde bulabilirsiniz, ya da ebayden sabunlarını alabilirsiniz benim yaptığım gibi.
Old spice sabun için başka başlık olmadığı için en uygun burası olsa gerek...
Üretimden kalkmış olan bir sabun geltir belgeleri arasında yerini alsın istedim.

5xkj1x.jpg
qou7ar.jpg
or3xqe.jpg
24417ip.jpg
2pqp5wn.jpg

Araç kokusu bile üretilen bir ürünün ülkemizde bulunamaması ne kadar üzücü...

301q145.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Old Spice Sabuntası Corsan 13 12,231 12/02/2016, Saat: 00:16
Son Yorum: mancho

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: