Tanışma
Hoşgeldiniz

GM 9 Pro d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hoşgeldiniz keyifli tıraşlar.
Hoş geldiniz, keyifli ve tahrişsiz tıraşlarınız olsun.
So far so good..
Hoşgeldiniz. Keyifli tıraşlar dilerim.
ne mutlu türküm diyene !
Merhaba Komşular,

Dün tanışma kısmında ürünün yaklaşık üç gün sonra geleceğini söylemiştim ama üzerinden 24 saat geçmeden hemen geldi. Wilkinson Sword Classic tıraş makinesi, jileti, aynı marka çubuk sabun ve sentetik fırçam ile iki perdede tıraşımı tamamladım, ardından Eyüp Sabri Tuncer No:1 Tıraş kolonyası ile sonlandırdım. Başlangıçta tedirgindim fakat arkadan açtığım Nancy Sinatra-Lee Hazlewood parçaları, 60'lı yılların havası ile tıraşıma konsantre oldum ve şarkı eşliğinde usulca tıraşımı oldum.  Başlangıçta açıyı yakaladım fakat zaman zaman boyun kısmında kaybettim, fazla tahrişe yol açmadan açıyı tekrar yakaladım. Bu alet ile gerçekten kendini kesmek zor. Yeni başlayacaklar okuyor ise acemi olarak öneririm lakin başka bir jilet ile daha iyi deneyim yaşanabilir. Tabi burada daha deneyimli komşularım var ve gerekli konular açılmıştır. İyice alışana kadar farklı jiletlerle bu makinede devam edeceğim. Eksik ekipmanlarımı da tamamlayacağım. Önerilerinize ve tavsiyelerinize açığım. Forumda yeniyim konu başlığı yanlış yerde ise sürçülisan ettikse affola. Herkese keyifli tahrişsiz tıraşlar Smile
"Bu cihan sanki salaş bir sahne"
İlk tıraşın günahı olmazSmile Ne kadar az tahriş o kadar iyi. Boyun bölgesi de 10-15 tıraş sonra oturmaya başlıyor. Çok daha rahat almaya başlıyorsunuz.
(15/06/2020, Saat: 14:58)iamcagri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Komşular,

Dün tanışma kısmında ürünün yaklaşık üç gün sonra geleceğini söylemiştim ama üzerinden 24 saat geçmeden hemen geldi. Wilkinson Sword Classic tıraş makinesi, jileti, aynı marka çubuk sabun ve sentetik fırçam ile iki perdede tıraşımı tamamladım, ardından Eyüp Sabri Tuncer No:1 Tıraş kolonyası ile sonlandırdım. Başlangıçta tedirgindim fakat arkadan açtığım Nancy Sinatra-Lee Hazlewood parçaları, 60'lı yılların havası ile tıraşıma konsantre oldum ve şarkı eşliğinde usulca tıraşımı oldum.  Başlangıçta açıyı yakaladım fakat zaman zaman boyun kısmında kaybettim, fazla tahrişe yol açmadan açıyı tekrar yakaladım. Bu alet ile gerçekten kendini kesmek zor. Yeni başlayacaklar okuyor ise acemi olarak öneririm lakin başka bir jilet ile daha iyi deneyim yaşanabilir. Tabi burada daha deneyimli komşularım var ve gerekli konular açılmıştır. İyice alışana kadar farklı jiletlerle bu makinede devam edeceğim. Eksik ekipmanlarımı da tamamlayacağım. Önerilerinize ve tavsiyelerinize açığım. Forumda yeniyim konu başlığı yanlış yerde ise sürçülisan ettikse affola. Herkese keyifli tahrişsiz tıraşlar Smile

Merhabalar komşum. Ben ilk başladığım zamanlarda elim alışana kadar ne kadar perde yaparsam yapayım hep çıkış yönüne kestim sakalımı. O yüzden pek tahriş yaşamadım. Bilgine komşum.
Foruma hoş geldiniz komşum. Hayırlı ve uğurlu olsun.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Hoşgeldiniz.
Hos geldin komsum, makine olarak Rimei yi de uygun fiyatiyla gonul rahatligiyla oneririm

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,493 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,406 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 6,015 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 8,473 01/05/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: drog
  Tanışma: Çağrı Artan artan09 13 4,483 25/04/2021, Saat: 12:38
Son Yorum: artan09