Poy Sian - Taylandın mucize ürünü
Blistex ten bende çok memnunum aşağı yukarı 5 senedir kullanıyorum, medplus ürünlerini acayip seviyorum devamlıda kullanıyorum hatta sivasta bulamadığım için geçen sene Kayseriye alışverişe gittiğimizde yaklaşık 7 tane almıştım (hanımdan saglamda bir fırça yedim ama olsun Smile )
Every farewell is a new beginning.
Dudak çatlaması için en etkili ürün Burt's Bees. Benim dudaklarım sürekli çatlar, bende gerçek anlamda etkili olan tek ürün. Gratis'te satılıyor Türkiye'de. ABD'de ise çok yaygın.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Üstadım poy siandan 36 paket siparişi verdim beklemedeyim 10 gün falan oldu. @McOrco üstadım bu poy sian larin tam olarak renklerinin anlamı nedir?
Yardımcı olursanız sevinirim ...
(06/11/2013, Saat: 18:58)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım poy siandan 36 paket siparişi verdim beklemedeyim 10 gün falan oldu. @McOrco üstadım bu poy sian larin tam olarak renklerinin anlamı nedir?
Yardımcı olursanız sevinirim ...

Renkli olanlardan aldıysanız benim anladığım kadarı ile bunlar soğuk algınlığı için renkler ise aile bireylerinin poy sianları birbirine karışmasın diye var.
Renkli olanlardan aldım, yani renk olayı güzel fikir ama bunların arasında yanlış hatırlamıyorsam bir fark olmalıydı Mcorco üstad bu şekilde fikir beyan etmişti. Benim için mide bulantısı için olanı çok önemli çünkü eğer arabayı ben kullanmıyorsam araba tutuyor bazı zamanlar..

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(27/10/2013, Saat: 05:59)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dudak çatlaması için en etkili ürün Burt's Bees. Benim dudaklarım sürekli çatlar, bende gerçek anlamda etkili olan tek ürün. Gratis'te satılıyor Türkiye'de. ABD'de ise çok yaygın.

Burt's Bees'in dudak sticklerini de denemiştim.Onlardan tümden bir hayır görmedim.Ayrıca tatları çok feci geliyor bana.Diet yapmakta işe yarayabilir Tongue
Benim ufak paket geldi.Merakla hepsini denemeye kalkışınca yanık içinde kaldım Big Grin

ubb0r.jpg

ubb31.jpg
klasık poysıan dısında aldıgınız dıger urunler sanıyorum
red tıger balm gıbı yakı ürünleri
romatızmal agrılarda agrı gecıren urunler
yakmaları cok dogal
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Ürünlerin içindeki kağıtta yazan , iyi geldiği iddia edildiği rahatsızlıklar hemen hemen aynı.

Kas ağrısı , burkulma , baş ağrısı , nefes açma , romatizma , böcek ısırığı.
Birisi zaten saf okaliptüs yağı.Diğerlerinde de yüksek miktarda okaliptüs yağı var.
(08/11/2013, Saat: 16:47)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünlerin içindeki kağıtta yazan , iyi geldiği iddia edildiği rahatsızlıklar hemen hemen aynı.

Kas ağrısı , burkulma , baş ağrısı , nefes açma , romatizma , böcek ısırığı.
Birisi zaten saf okaliptüs yağı.Diğerlerinde de yüksek miktarda okaliptüs yağı var.

Okaliptüs serinletici değil miydi? Kreme karıştırınca bir proraso olur mu?
Konu dışıolacak ama böyle şekili/dekoratif 1ml şişe nerden bulabilirim?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: