Poy Sian - Taylandın mucize ürünü
(24/10/2013, Saat: 20:56)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimkinin içerik farklı. Üstteki resimde görünüyor

Eucalyptus oil 8.5%
Menthol 42%
Camphor 16.4%
Borneol 6.1%

Yalnız bu oranların toplamı 100 yapmıyor. Big Grin Kalanı pim saen mi acaba?

MrOrco'nun oranları da 100'ü geçiyor.

pim saen içermiyor olabilir hocam
o zaten bulantı gıderıcı olan madde

bu renklı ambalajlar sranbdarttan daha farklı

bır renk soguk algınlıgına
bır renk mıgrene vs onerılıyordu
hangı rengın neye onerıldıgını hatırlayamadım suan
formulasyonları klasıkden farklı ınhaler cesıtlerının
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(24/10/2013, Saat: 21:04)kazimdikici Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ürün "China oel" den daha mı etkili? Ayrıca varsa güvenilir link rica edeceğim sipariş vermek istiyorum

o urun sadece nane yagıdır
bu onun dısında bırcok maddeyı daha kapsamakda
kesınlıkle daha ıyı bır urun

http://www.ebay.com/itm/POY-SIAN-PIM-SAE...3cbfaf7224
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Bir tl daha fazla verip %60 daha fazlasını almak mümkün sanırım aynı ürün ise ben bunu alayım. Zaten aynı satıcı http://www.ebay.com/itm/POY-SIAN-PIM-SAE...1e7e01dc5c Bu arada evet China Oel nane yağı ama çok kaliteli ve güçlü bir yağ piyasada bir benzerine rastlamadım. Merakla bekleyeceğim kış aylarında burun tıkanıklığı beni çok strese sokuyor Smile
Gün geçmiyor ki forumda bir ilginçlikle karşılaşmayayım. Smile

Verdim bakalım sipariş 2-3 gramlık 3-5 kremden.

Eskiden Fazil Çil Kremi'nin ufak teneke versiyonu vardı.Onları anımsattılar.

Bu arada dudak çatlamasına Blistex'den daha iyi gelecebilecek bir krem önerisi olan var mı?
Blistex beni çok şaşırtmışdı. İnanılmaz etkili bir şeydi. Demek blistex in bile etkili olmadığı durumlar var. Açıkcası buna da ben şaşırdım :/ Neyse bilgi gelirse öğrenmiş olurum geçmiş olsun komşu dudak çatlaması rahatsız bir şey
Bu ürünlerin bir son kullanma tarihi var mıdır acaba ?
www.BarbarosRazors.com

(25/10/2013, Saat: 09:53)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ürünlerin bir son kullanma tarihi var mıdır acaba ?

Paketin arkasında "exp. date:190816" yazıyor.
(25/10/2013, Saat: 10:05)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/10/2013, Saat: 09:53)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ürünlerin bir son kullanma tarihi var mıdır acaba ?

Paketin arkasında "exp. date:190816" yazıyor.

teşekkürler hocam, 3 yıl dayanıyorsa iyi.
www.BarbarosRazors.com

(25/10/2013, Saat: 08:02)kazimdikici Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Blistex beni çok şaşırtmışdı. İnanılmaz etkili bir şeydi. Demek blistex in bile etkili olmadığı durumlar var. Açıkcası buna da ben şaşırdım :/ Neyse bilgi gelirse öğrenmiş olurum geçmiş olsun komşu dudak çatlaması rahatsız bir şey

Sağolun.Blistex benim de şimdiye kadar kullandığım en etkili dudak kremi oldu fakat o da kimi zaman etkisiz kalıyor maalesef.
http://www.blistex.com.tr/homeA.swf
www.BarbarosRazors.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: