Baili BD179
Bana baili abartılı seviyede mild geldi. Bastırmadan sakal dibine inemiyor, kaçırıyor kılları. Dolayısıyla temiz tıraş çıkarmak için uğraştırdığı için tahriş yaşattı bana. Feather'da mild ama kabul edilebilir seviyede güzel iş çıkarıyor.
Cevaplarınız için teşekkürler bende feather var mild aletleri severim baili almaya gerek yok sanırım.
Şu son gümrük vergileriyle yurt dışından alışveriş yapmak imkansız hale geldi zaten. 22 euro sınırını da kaldırmışlar. Artık 1 dolarda olsa vergi ödeyeceğiz. Sinekten yağ çıkarmaya çalışıyor hükümetimiz.
Aliexpressden aldığım vergisiz son ürünüm geldi malzeme kalitesine hayran kaldım ağırlık olarak ej de89 ile hemen hemen aynı8ab2de0b5c88cebd900351c6f1def093.jpg914a9064b0725532df87a2c2b1818989.jpg

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşular baili bd 179 un kesimi de 89 a göre çok mu yumuşak? Günlük ya da 2 günlük tıraşta ve yatık sakallarda performansı nasıl? Jileti çok hisstettirir mi tahriş eder mi? Son olarak 177 modelinden farkı var mı?
(28/07/2019, Saat: 17:25)İmam Fatip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular baili bd 179 un kesimi de 89 a göre çok mu yumuşak? Günlük ya da 2 günlük tıraşta ve yatık sakallarda performansı nasıl? Jileti çok hisstettirir mi tahriş eder mi? Son olarak 177 modelinden farkı var mı?

DE89'a göre çok yumuşaktır. Jileti pek hissettirmez ama yakın tıraş için perde sayısını artırmanız gerektiği için tahriş riski vardır. 177 modelinden farkı kaplama rengiyle ilgili galiba, tasarım aynı. Yatık sakalda tatmin edici sonuç çıkaracağını sanmıyorum. Şahsen kullandığım en mild alet idi. Bu yüzden pek verim alamadım.
Baili BD179 oldukça mild bir alet. DE89 yanında agresif kalır. BD179 ancak keskin jiletlerle kombin edilirse belki iyi bir sonuç alınabilir. Benim gibi sert ve sık sakallı birisi için uygun bir alet olduğunu düşünmüyorum.
Sakalım sert ve yatık ama çok sık değil. En fazla 2 günlük sakal için mild olarak kullanılamaz mı bu alet? Agresif alet istemiyorum da.
(29/07/2019, Saat: 02:02)İmam Fatip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sakalım sert ve yatık ama çok sık değil. En fazla 2 günlük sakal için mild olarak kullanılamaz mı bu alet? Agresif alet istemiyorum da.

Yakın tıraş takıntınız yoksa kullanılabilir. Yine de plastik olmasını göz ardı edersek Feather Popular'ı tercih ederim şahsen.
Bailinin bu modeli dışında agresif bir modeli var mı acaba?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Baili BD-177 recklesstr 63 58,043 11/12/2018, Saat: 02:37
Son Yorum: Southwestern

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: