Gillette Skin Guard
Ali expresten denemek için Getirteceğim gerçekten tahrişsiz yanma hissi olmadan tıraşsa Alırım neden olmasın. Bazen Tıraştan sonra başlayan ve saatlerce süren yanma hissi sıcaklık hissi çok kötü oluyor kafamı soğuk suya sokasım geliyor bu hissiyatı kaldıran her şeye varım
14cfecca73fc82276acd5d3ed2493c5f.jpg

Gillete en sonunda siyahi insanların tıraş sorununa çözüm üretebildi. Kıvırcık sakal sebebiyle batık vs sorunlarına böyle bir çözüm üretmişler. En azından reklam vs o yönde ilerliyor.
Enteresan gerçi, bence geç kalınmış bir inovasyon, kardeş firma braun dahi siyahi erkeklerin sakal, cilt sorunlarına yönelik seri çıkarmıştı. ( bkz braun series 5)
Deneyip unutmaz isem yazarım yorumlarımı
Saygılar
(29/04/2019, Saat: 20:05)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillete en sonunda siyahi insanların tıraş sorununa çözüm üretebildi. Kıvırcık sakal sebebiyle batık vs sorunlarına böyle bir çözüm üretmişler. En azından reklam vs o yönde ilerliyor.
Enteresan gerçi, bence geç kalınmış bir inovasyon, kardeş firma braun dahi siyahi erkeklerin sakal, cilt sorunlarına yönelik seri çıkarmıştı. ( bkz braun series 5)
Saygılar

Koca küresel firmaların gelenekseli görüp alternatif birşeyler yapmaya çalışmaları bence takdire şayan. ( zaten bunu becerdikleri için devler)
Bunun haricinde geleneksel forumuyuz diye tıraş faşoluğu yapmayalım canımSmile Ben ilgimi çeken ıvır zıvırı alıp kullanmaktan memnunum.
Mesela; Sanyo ve Panasonic marka foil makinalarım var. Severek kullanıyorum. Vukuatlı tıraşlardan sonra ki süreçte ,dinlenme maksatlı veya ,yakınlığından memnun kalmadığım ( özellikle karışık yönlü bölgelerde) tıraşlarda rotüş niyetine kullanıp çokta memnun kalıyorum.
Hobi niyetine sardığım bir konuda alternatifleri vs’leri kullanmak denemek bu işin neşesi çeşitliliği bence.
Saygılar Tekrardan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(29/04/2019, Saat: 20:05)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillete en sonunda siyahi insanların tıraş sorununa çözüm üretebildi. Kıvırcık sakal sebebiyle batık vs sorunlarına böyle bir çözüm üretmişler. En azından reklam vs o yönde ilerliyor.
Saygılar

denediğinizde yorumlarınızı gerçekten merak ediyorum
(29/04/2019, Saat: 20:17)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koca küresel firmaların gelenekseli görüp alternatif birşeyler yapmaya çalışmaları bence takdire şayan. ( zaten bunu becerdikleri için devler)
Bunun haricinde geleneksel forumuyuz diye tıraş faşoluğu yapmayalım canımSmile Ben ilgimi çeken ıvır zıvırı alıp kullanmaktan memnunum.
Mesela; Sanyo ve Panasonic marka foil makinalarım var. Severek kullanıyorum. Vukuatlı tıraşlardan sonra ki  süreçte ,dinlenme maksatlı veya ,yakınlığından memnun kalmadığım ( özellikle karışık yönlü bölgelerde) tıraşlarda rotüş niyetine kullanıp çokta memnun kalıyorum.
Hobi niyetine sardığım bir konuda alternatifleri vs’leri kullanmak denemek bu işin neşesi çeşitliliği bence.
Saygılar Tekrardan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Forumdaki bana en yakın en güzel tespit. Geleneksel tıraş oluyoruz diye yeniliğe kapanmak yeniyi farklıyı benden uzak olsun demek bana uzak bir düşünce. İmkanın varsa alırsın denersin ya uyar ya da uymaz Smile
(29/04/2019, Saat: 21:29)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumdaki bana en yakın en güzel tespit. Geleneksel tıraş oluyoruz diye yeniliğe kapanmak yeniyi farklıyı benden uzak olsun demek bana uzak bir düşünce. İmkanın varsa alırsın denersin ya uyar ya da uymaz Smile

benimde beğendiğim bir düşünce bu

yeniliklere kapalı ön yargılı insanları itici buluyorum. denemek deneyimlemek lazım bence. örneğin bundan 10 yıl kadar önce üniversitenin bahar şenliğinde gillette firması çok basit bir oyun karşılığında fusion serisi dağıtmıştı bende pillisi olduğu için pilsizi babama vermiştim
Saygılar

Üstadım Fiyatı ne kadar bu gillete skin guardın ? Yurtdışından mı getirdiniz çok merak ediyorum ya bence olumlu bir netice alınabilir
Gillette firması tıraş dünyasına yön vermiş olmasının yanında tıraş olayının cılkını da çıkarmış bir firmadır benim gözümde. Oynar kafalar, kayganlaştırıcı bantlar, serinleticili-gerdiricili kartuşlar, pilli-titreşimli aletler vs vs ile tıraşı kolaylaştırdıklarını düşünmüyorum. Sadece müşteriye "bak bu da var, olmazsa şu var" demek için üretilen fantastik icatlar. Temel amaçları; rakiplerine hareket alanı bırakmamak, 20 çeşit ürünle karşılarına çıkmak. Marketlerdeki reyon işgalleri, markaları satın almaları da bu yönde...
Piyasadaki bu saldırganlığından dolayı biraz uzak durmama sebep olmuştur Gillette firması. Anladığım kadarıyla şu an Fusion denen 5 bıçaklı hilkat garibesi ile istenen etkiyi yaratamadı ve piyasanın elektrikli tıraş aletlerine doğru kaymasından telaşları artmış. Sırf bu nedenle Gillette firması ilerleyen dönemde daha çok çeşitle veya elektrikli tıraş makinesi ile karşımıza çıkabilir.

Bu arada, eski Sensor Excel ve sabit başlıklı Blue2 kullan-at tıraş bıçağını beğenirim.
Gillette firması kapitalist mantığın dibine vurmuş bir firma olduğundan dolayı, bu tip inovatif ürünlerle piyasada olmasını garipsemiyorum. Benim mantığıma göre, mevcut tıraş alışkanlıklarımla (DE alet + yaprak jilet + sabun + fırça) istediğim kalitede tıraş olabiliyorsam ve zevk alabiliyorsam gerisi boştur ve bu tip ürünleri gereksiz buluyoruz.

Şunuda belirteyim, forumda ki arkadaşların çoğu bu tip ürünlere karşı sıra dışı derecede ön yargılı ama ben bu ürünlerinde denenmesi ve incelenmesi gerektiğini düşünüyorum.
Alet guzel iyi hos da,

https://www.youtube.com/watch?v=hEKTHXy2...eMediaMart

Su video yu seyredince, eskiden oldugu gibi "uff yine sakallar uzamıs" modunu hissettim. Hicbir zevki yok su plastigi parcasını bastırarak kullanmanın. O market musterilerine dilegim tez vakitte geleneksel tıras ve DE dunyasından haberdar olmaları.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette eski jiletli traş makinası burakergun 4 3,217 09/08/2019, Saat: 16:19
Son Yorum: kral arthur
  Sakal modası Gillette'i 8 milyar dolar zarar ettirdi mustbe 3 3,092 09/08/2019, Saat: 15:54
Son Yorum: kral arthur
  GİLLETTE TECH kafaya benzer TTO makine var mıdır? mustbe 2 3,016 10/07/2019, Saat: 20:43
Son Yorum: mustbe
  Gillette Türkiye'nin YouTube anketi JohnLocke 15 6,179 02/07/2019, Saat: 13:07
Son Yorum: korgunv
  Tıraş Makineleri ve Gillette SumNauta 6 5,660 26/03/2017, Saat: 00:46
Son Yorum: Tahir
  1905 - 1985 arası Gillette Hi11eT 0 4,334 28/06/2012, Saat: 02:27
Son Yorum: Hi11eT
  Jilete adını veren mucit 'King Camp Gillette' esevetnov 5 8,776 10/02/2012, Saat: 19:05
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: