HAMETOL KREM
Abdi İbrahim den yeni bir krem serisi .
Bilindik işlevsel bir krem olan ve muhtemelen bir çok tıraş severin kullandığı HAMETAN a kardeş geldi diyebiliriz .
Ürün Alman Bayer in başarılı krem serisi Bephantol dan esinlenmişse benziyor .
Muhteşem besleyici bir içerik var üründe .
Yerli bir ürün ve eczanelerden 20 tl ye edinebilirsiniz .

Elimde olan iki kremde içerik olarak tıraş sonrası cilt rahatlamasına yarayacak ve bir çok iyi aftershave de bulunan değerli maddeler bulunuyor . Ben onarıcı krem i tıraş sonrasında daha etkili ve kullanışlı buldum .

Hametol cilt bakım kremi ;
9e442505cc9ed8da1b2c75b3d7c7e00c.jpg

Hamamelis ( cadı fındığı whitchazel)
Provitamin b5
Hyalüronik asit
Shea butter
E vitamini
Allantoin
Ürün özellikle kuru ciltler için hızlı ve güçlü bir nemlendirici
Tıraş sonrası tek olumsuz yanı cildi çok yağlı ve parlak bırakıyor . Emilim biraz zaman alıyor , muhtemelen içeriğinde bulunan zeytinyağı avakado yağı buna sebeb oluyor .

HAMETOL ONARICI BAKIM KREMİ
58ff72303e95e4486b2d22cf13d6126b.jpg

Hamamelis virginia
Provitamin b5
Buğday tohumu yağı
Shea butter
E vitamini
Ciltte daha az parlatma ve yağlılık hissediyorsunuz , erkek kullanımına daha uygun geldi
Boyun bölgemde tahriş veya kızarıklık zaman zaman oluyor , krem hızlı bir rahatlama sağlıyor .

de391cdd7d0e09dac5977dc1a0c2b89e.jpg
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Komşum inceleme için teşekkürler. Ben hametan sürdükten 5 dk kadar sonra peçete ile hafifçe siliyorum parlama olayı kayboluyor, rahatsız oluyorsanız deneyin derim. Kremin kokusunda değişiklik var mı?
Bepanthanol ve Bayer firma isimleri gecti diye aklıma geldi. "Bayer Aids skandalı"nı biliyormusunuz.
Güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık...
@Köse123 komşum , hametan gibi beyazlık bırakmıyor daha ziyade yağlı bir cilt bırakıyor. Cilt bakım kreminden bahsediyorum. Ama onarıcı krem o kadar yağlı değil , bir kaç dakikaya emiliyor .
Koku değişti komşum , neredeyse koku yok yeni ürünlerde . Hametan ın o garip kokusunu severdim ben açıkcası Smile

@dikdiks komşum duymamıştım , biraz baktım şimdi sayenizde haberdar oldum , benzer şeyleri daha önce phizer içinde duymuştum. O zaman ne diyelim Alman bephantol yerine yerli Abdi İbrahim den hematol kullansın dostlar Smile

@trustalt teşekkür ederim komşum .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Cevap için teşekkürler komşum, o zaman gördüğüm yerde alacağım.
@MetsGo
Komsum firmayı kotulemek icin demedim, ne yazık ki guvenilir dedigimiz cogu firmanın kisinin, mevzu ticaret oldumu nevrinin dondugu ornekleri cokca var. Kahrolsun kapitalizm babında aklıma geldi paylastım. Smile

Urun tanıtımı icin cok tesekkur ederiz. Bepanthanol kullanıyorum arada, bunu da mutlaka deneyecegim. Saygılar.
Komşum incelemen için teşekkür ederim. Ben kışın Bepanthen Plus Krem kullanıyordum ama sıcakların başlamasıyla fazla yağlı geldi. Sonrasında sizinde incelemede bahsettiğiniz içerikten etkilenerek Hametol Cilt bakım kremi kullanmaya başladım. İlk başlarda geçe yatarken cildimi tazelesin diye sürüyordum şimdilerde ise sabah tıraşları sonrası kullanmaya başladım ve çok memnun kaldım. Aradan 6 saat geçmesine rağmen cildim pamuk gibi ve tıraş sonrası oldukçada gerginlik alıp rahatlama sağlamakta özellikle hassas olan boyun bölgesine çok iyi gelmekte kendileri.

Cildi bir nebze yağlı ve parlak bırakıyor doğru ama ince bir katman sürüp sonrası peçete ile silinebilinir. Bu katman beni rahatsız ediyormu etmiyor cildimde ince bir katman olarak kaldıkça bakımına devam ediyor. Her zaman kullanılmasada ara sıra cilt bakımı için kullanılabilinir diye düşünüyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,148 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Tiras sonrasi krem kullanimi Rigbie 7 4,120 19/03/2020, Saat: 12:49
Son Yorum: F_16
  Arko Tıraş Sonrası Krem eggman 59 70,283 18/03/2020, Saat: 23:34
Son Yorum: blueshadov
  TOBS avocado sonrası losyon/krem tavsiyesi Machete 14 14,844 30/11/2019, Saat: 01:16
Son Yorum: Southwestern
  Tıraştan Sonra Krem Mi? Balsam Mı? vilyam 34 82,722 17/01/2019, Saat: 13:23
Son Yorum: FearOfATG
  Nature Republic- Aloe Vera krem Monsieur 12 14,704 20/11/2018, Saat: 11:44
Son Yorum: dikdik_s
  RedOne After Shave Traş Sonrası Krem Kolonya 400ml manilafortuna 3 8,923 17/05/2016, Saat: 23:12
Son Yorum: anlatıcı
  bepanthol krem hakan.d 8 9,516 22/04/2016, Saat: 02:23
Son Yorum: Saltuk
  Hametan krem ynspektas 0 4,907 19/12/2015, Saat: 11:27
Son Yorum: ynspektas
  Dexeryl Krem Format/s 11 29,289 02/01/2014, Saat: 13:34
Son Yorum: onur98

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: