Bu kremlerden hangisi üretimden kalktı?
Merhaba bu arkolardan hangisinin üretimi yok ona göre hepsini alıcam da

8c6e9df83d8a1581c25d57dceb7ffd43.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Komşum yanlış anlamayın ucuz ürünlere karşı değilim derby vs bulunduruyorum ara sıra kullanıyorum ama hepsini alıp paranızı ona yatıracağınıza güzel bir ürün alıp kullansanız daha mantıklı olacağı kanaatindeyim.

Turuncu olan sanırım üretimden kaldırıldı.
Turuncu ve yeşil artık üretilmiyor
... Jilet
Benim şahsi düşüncem hiçbiri üretimden kalkmadı, hepside üretiliyor. Forumda turuncu comfort modelin üretiminin bittiği söylenmişti fakat en doğru yanıtı fabrikadan almak lazım.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
O raftakilerin hepsi güncel komşum.
https://www.arkomen.com/tr/shop/tiras-oncesi?page=1
Kalkan model fresh, mentollu idi. O da gercekten bitti.
Benim o rafta en cok hosuma giden klasik derby. Smile
Üretimden kalkan modeli turuncu comfort olan. Aralarında tek maviyi kullanmadım. Benim en beğendiğim yeşil hydrate oldu. Beyaz ve üretimden kalkan turuncu olanı beğenmemiştim.
(27/02/2020, Saat: 00:53)seydibaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üretimden kalkan modeli turuncu comfort olan. Aralarında tek maviyi kullanmadım. Benim en beğendiğim yeşil hydrate oldu. Beyaz ve üretimden kalkan turuncu olanı beğenmemiştim.

Comforta ben de isinamamistim keza beyaz lavantali olan da oyle.Suan fresh var elimde ama hydrate daha bir ferahlatici bence freshe kitasla.Alinacaksa hydrate tavsiye ederim.

Ben de hepsi guncel diye biliyorum
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: