Yeni oyuncağımı aldım
89 unuz hayırlı olsun.
Yanından tabac eksik olmasın. Big Grin
@ psycho

teşekkürler hocam.onu da alacağız yakın zamanda inşallah.

bu arada dayamanayıp traş oldum.2 gün önce olmuştum.( 4-5 günlük
sakallı halimi bir önceki konumda paylaşmıştım buraya da linkini kopyalıyorum)
lakin bilmiyorum ben mi bir yanlışlık yaptım ama machh 3 ile aldığım performansın aynını aldım desem yeridir.bilmiyorum belki de kirli sakallı olmaya yetecek kadar sakalım yok yanaklarımda,çenemde.boğazımda.lakin feather jilet ile oldum ki en keskin jilet deniyor.gayet rahat kullandım makineyi traş bıçağıyla olur gibi.lakin pek tatmin olamadım.belki de köpükle olduğum yüzündendir tam verim alamamam?

takriben 2-3 günlük sakallı halim Big Grin :http://imageshack.us/photo/my-images/4/img0479rh.jpg/
Güle güle kullanın.

Zamanla teknik gelişir, daha iyi sonuçlar alırsınız diyor üstadlar.
(12/06/2012, Saat: 21:37)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın.

teşekkürler hocam hazır sizi bulmuşken online olarak sorayım Big Grin makinelere özel bir bakım var mıdır? ben şimdi kendi haline bıraktım kuruyor üstündeki sular.havluyla silinebilir mi yağı mağı var mıdır bunun?
selam,emredoğan hayırlı olsun
forum da herşey var acele etme dikkatli oku

saygılar
tıraş kopuklerinin yogunlugu daha fazla buyuk olasılıkla sizde ilk tıraşım diye biraz daha fazla kopuk ekleyince zor olmustur alması.

1. yuzunuzu sabunla yıkayım sıcak suyla tabiki
2. kopugu ister sabun ister krem olsun ufak bir tasta hazırlayın
3. yuzzunuzu ortalama 2 dk kadar fırcayla masaj yaparak kremi sabunu yedirin cok kalın bir tabaka olmasın zamanla teknik ilerledikce artar yogunlugu
4. tıraş aletini yukarıdan asagiya kullanın 3-5 tıraş sonra eliniz alısır o zaman formunda Pscyho dostumuzun actıgı baslıklarda kıl yonunuzu nasıl tayin edeceginiz var.
5. tıraş sonrası size uygun bir balsam kullanın.

bunların hepsini ben ortalama 6-7 dk. da tamamlıyorum basta 15-20 dakikaydı zamanla cok keyifli olacak. ancak tıraş jeliyle kopuguyle olmaz Cool
(12/06/2012, Saat: 21:41)emredogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/06/2012, Saat: 21:37)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın.

teşekkürler hocam hazır sizi bulmuşken online olarak sorayım Big Grin makinelere özel bir bakım var mıdır? ben şimdi kendi haline bıraktım kuruyor üstündeki sular.havluyla silinebilir mi yağı mağı var mıdır bunun?

Ben kulandıktan sonra suyla yıkayıp, kurutup, %100 pamuklu yumuşak kumaşla (kısaca atlet Big Grin) parlatıp, kutusuna koyup karşısına geçip seyrediyorum. Smile
muhtemelen tek perde tiras oldunuz. yine de tek bicakla tek perde diger kartuslu tirasini vermis size. zamanla kil yonune caprazina ve tersine de tiras olursunuz ama acele etmeyin tiras hazirligi en onemli kisim.
(12/06/2012, Saat: 23:12)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: muhtemelen tek perde tiras oldunuz. yine de tek bicakla tek perde diger kartuslu tirasini vermis size. zamanla kil yonune caprazina ve tersine de tiras olursunuz ama acele etmeyin tiras hazirligi en onemli kisim.

hocam aynen öyle oldu Big Grin tek perde oldum ve kıl çıkış yönüne doğru oldum.peki kıllları çaprazlamasına ve tersine almak kıl dönmesi yapmaz mı,kılları gereksiz sertleştirmez mi,zararlı olmaz mı? (bu arada bıyıkları tersine alayım dedim ilk kanatma faaliyetini de başarıyla tamamladım Big Grin )
Şurayı bi okuyun derim.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=813

Şu iki blog da çok değerli, Başyapıtlar.

http://jiletvetiras.blogspot.com/

http://tiraskeyfim.blogspot.com/

Edit: bloglar eklendi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni tıraş malzemesi almak. Selmansaygii 11 5,070 19/07/2020, Saat: 00:48
Son Yorum: kral arthur
  Yeni Scuttle Talebi arkolik 230 132,432 01/06/2020, Saat: 08:52
Son Yorum: assalavissa
  Yeni bir fırça deneme zamanı (mıdır)? atoprak 7 4,370 02/02/2019, Saat: 02:30
Son Yorum: dikdik_s
  Yurtdışından alışveriş /yeni deneyimler atoprak 17 8,268 31/01/2019, Saat: 03:38
Son Yorum: gidakontrol
  Yeni setim Aedan 14 6,551 03/12/2018, Saat: 01:20
Son Yorum: Aedan
  YENİ TIRAŞ ÜRÜNLERİ impaticaret 18 17,177 22/11/2018, Saat: 12:49
Son Yorum: ohtararan
  Yeni Ürünler İçin Tavsiye coldbeer 17 9,367 19/09/2018, Saat: 18:19
Son Yorum: coldbeer
Thumbs Up Yeni baslayan icin tiras seti tavsiyesi volkanslim 18 10,184 04/08/2018, Saat: 16:18
Son Yorum: Niko
  Proraso Yeni Seriler (Mart 2017) ckeskin 15 10,681 02/06/2018, Saat: 15:06
Son Yorum: kokopelli
  Geleneksel tıraş yeni zevkim vintage 8 5,834 19/01/2018, Saat: 01:01
Son Yorum: kalantorxl

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: