Mingshi 3000s
Bunun siparişini vereli bir ay oldu fakat halen gelmedi. En son hareket de iki hafta önce görünüyor.Gelirse bir iki cümle yazarım.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(16/03/2019, Saat: 10:55)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunun siparişini vereli bir ay oldu fakat halen gelmedi. En son hareket de iki hafta önce görünüyor.Gelirse bir iki cümle yazarım.
Şu ara gümrüklerde yığılma var komşum. bakan albayrak "o zarflardan neler çıkıyor neler " diyeli beri bana ssdece bir ürün ulaştı ki 27 28 parça bekliyorum. Bazıları 2 ayı görecek. Her pakete kesik atıp 5 TL yapıştırıp öyle yolluyorlar.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
"O zarflardan neler çıkıyor neler..." derken eminim ki kendi tecrübelerini de hesaba katmıştır.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(16/03/2019, Saat: 12:06)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "O zarflardan neler çıkıyor neler..." derken eminim ki kendi tecrübelerini de hesaba katmıştır.

Yüzük tecrübesi Big Grin
(16/03/2019, Saat: 12:06)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "O zarflardan neler çıkıyor neler..." derken eminim ki kendi tecrübelerini de hesaba katmıştır.

(16/03/2019, Saat: 13:22)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yüzük tecrübesi  Big Grin

Bunu bir çok yerlerden söylüyorlar ama hiç bir şey anlamadım. Konuyu bilen komşularım bana özelden küçük bir Rönesans yaşatırsa sevinirim.

Düzenleme: Bir komşumuz sağolsun bilgilendirdi.
Bende merak ettim nedir bu yüzük olayı?
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
yüzük olayını merak edenlere ; bahsi gecen kişinin yıllar önce hacklenen mailinde amazon da yaptıgı bir alışveriş ile alakalı bir konu .
kişilerin özel hayatının afişe edilmesi ve bu yöntemle elde edilmiş bilgiden eleştirilmesini doğru bulmadığımı ekleyerek ... saygılarımla
Burada bir şeyi belirtmek isterim, o ya da bu şekilde afişe olmuş bir konuyla alakalı muhatabı çıkıp "yaw bir bilseniz neler çıkıyor kutularından içinden dur ben bunlara vergi uygulayayım" diyecek yüzü bulabiliyorsa, hiçbir geçerli dayanağı olmadan 1 dolarlık kargoya bile vergi uygulatabiliyorsa tek lafıyla, etik kurallar kendisi için geçerli olamaz benim için. Yine de içeriğine hiç değinmeden 'kendi tecrübeleri' diye yazdım.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
@razorlazer size karşı yazılmış bir sözüm yok .kimseye karşı yok .
aksine sizin ilk mesajınız oldukça ince yazılmış kaliteli bir eleştiri/espri idi. saygılarımla .
TRY 52.30 32%OFF | Ayarlanabilir Çift Kenar Tıraş Güvenlik Jilet Tıraş Bıçakları Çinko Alaşım Krom Sıcak Yeni Jilet Için babalar Günü Hediye Baba
https://s.click.aliexpress.com/e/NYKy0ZRWj

TRY 12.99 16%OFF | Ayarlanabilir Güvenli erkekler jileti Geleneksel Klasik Paslanmaz Çelik Manuel Tıraş Makinesi Çift Kenar Bıçak Güvenlik Razor
https://s.click.aliexpress.com/e/EjqB0fQJZ

Alttaki linkteki gerçekten ayarlanabilir mi acaba zaten ikisinede sipariş...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: