Fatip
Arkadaşlar fatip ile mühle arasında kalite olarak çok büyük bir kaplama farkı var mı?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(01/08/2016, Saat: 17:56)emre4498 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar fatip ile mühle arasında kalite olarak çok büyük bir kaplama farkı var mı?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece kaplama değil işçilik farkı da var ama başlıktan çok sap kısmında bu problemler mevcut. Başlığın kalitesi Mühle'den zayıf, Merkür'e yakın.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Bence Fatip'in kalitesi bunların çok altında. Sakın direk kıyaslamayın.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Kaplama vs işlerine fazla takılmadığımı daha önce söylemiş miydim Smile ( nihayetinde hepsi pik alet) Fatip kesinlikle R41'e göre tercih ediceğim alet, İkisini'de kullandım farklı farklı jiletlerle denedim R41'in aşırı ısırgan hali hiç sevmediğim yanı oldu. Fatip ise açık tarak olmasına rağmen orta keskinlik jiletlerle ( Astra Polsilver vs gibi) günlük tıraşta dahi sıfır tahriş ile sinekkaydılar olabildiğim bir alet.

Kaplama işine yaklaşımım biraz e180 mercedes alanlara bakışım gibi. Tip var işçilik vs iyi ama alet esas konusu olan işlevini ( gitmek) yapamıyor Smile Diyeceğim; aldığım tıraş iyi olmadıktan sonra yemişim tipini işçiliğini ( Tamamen Subjektifim)
FATİP benim de ilgimi çok çekti başlarda ama bir iki yerde jileti eşit tutmuyor gibisinden bir şeyler okuduğumu hatırlıyorum, bedevi şansı alırım bana da öyle denk gelir diye vazgeçtim.
Ama altın kaplama FATİP de ben buradayım diyor güzel görünüyor öyle çirkin bir alet değil.
Ben Mustafa Bey'den aldım, jilet tutuşunda vs hiçbir problem yok hocam Smile
O zaman hedef listesine yazalım gitsin altın kaplama FATİP Smile
Fatip, günlük tek perde tıraş için uygun mudur? Tek perdede yakın tıraş veren ve uzun vadede cildi yormayan bir makina lazım. Big Grin
(12/08/2016, Saat: 14:43)Yeni Üye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fatip, günlük tek perde tıraş için uygun mudur?  Tek perdede yakın tıraş veren ve uzun vadede cildi yormayan bir makina lazım.  Big Grin

Eğer tüm sakallar tek yöne batık yatıksız ve hepsi tıraşa hazır ola geçmiş bi haldeyse ve cildiniz hassas vs değilse hazırlığınız da kusursuzsa neden olmasın Big Grin
(12/08/2016, Saat: 15:38)mumin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer tüm sakallar tek yöne batık yatıksız ve hepsi tıraşa hazır ola geçmiş bi haldeyse ve cildiniz hassas vs değilse hazırlığınız da kusursuzsa neden olmasın Big Grin

Anlattığınız gibi sakallarım olsa besler büyütürüm, kesmeye kıyamam. Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fatip Slant Açık ve Kapalı Tarak Nazikas 5 4,701 15/03/2023, Saat: 02:08
Son Yorum: inter
  Fatip vs Mühle R41 onurstyle 52 47,162 16/11/2019, Saat: 21:59
Son Yorum: Atlante
  Fatip Grande Jilet Dengesizliği Mauser 9 13,165 30/12/2016, Saat: 22:29
Son Yorum: cirzini62
  Fatip Gold - Merkur 34C - Progress seiko 18 21,312 09/09/2015, Saat: 21:53
Son Yorum: seiko

Hızlı Menü: