Herkese Selamlar
Öncelikle böyle güzel bir platforma öncülük edenlere teşekkür ediyorum. Geleneksel tıraşla tanışalı yaklaşık 1 ay oldu. İşim gereği günlük tıraş olan biriyim. Sabahları kalkıp tıraş olmak bana işkence geliyordu. Tıraş için kendime 10 dk ayırıyordum. O basınçlı tıraş jelleri ve köpükleriyle daha bir keyifsizleşiyor. Geleneksel tıraşla ilk tanışmam alışveriş sitesinde dolaşırken çubuk arko sabunları görmemle başladı. Çok nostaljik duruyordu ve ardından fırça edindim. Araştırma yaparken kendimi burda buldum. Ardından jiletlere merak sardım. Bir süre sonra geleneksel tıraşın dışana çıktım. Maddi anlamda biraz ipin ucu kaçabiliyor. Yalnız geleneksel tıraşla çok geç tanıştığımı gördüm. Forumdaki eski paylaşımlardan yorumlardan yola çıkarak eski malzemelerin kalitelerinin kalmadığını, jiletlerin o eski keskinliklerinin kalmadığını gördüm. Ayrıca ülkemizde bu konuda herşey çok kısıtlı malzemeleri internet üzerinden birkaç satıcı dışında bulmak imkansız. Ürün çeşitliliği malesef ki ülkemizde çok kısıtlı.

Önceden sabahları tıraşa 10 dk mı ayırırken şimdi yaklaşık yarım saatimi ayırıyorum. Artık bir tıraş köşem var ve gün geçtikçe genişletiyorum. İnsanları geleneksel tıraş etrafında toplayan bu güzel bir foruma öncülük edenlere tekrar teşekkür ediyorum.
...King Of The North SAMSUNSPOR...
(03/03/2019, Saat: 22:53)BuraKaya55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraşla ilk tanışmam alışveriş sitesinde dolaşırken çubuk arko sabunları görmemle başladı. Çok nostaljik duruyordu ve ardından fırça edindim. Araştırma yaparken kendimi burda buldum. Ardından jiletlere merak sardım. Bir süre sonra geleneksel tıraşın dışana çıktım. Maddi anlamda biraz ipin ucu kaçabiliyor. Yalnız geleneksel tıraşla çok geç tanıştığımı gördüm. Forumdaki eski paylaşımlardan yorumlardan yola çıkarak eski malzemelerin kalitelerinin kalmadığını, jiletlerin o eski keskinliklerinin kalmadığını gördüm...

Sizi aramızda görmek güzel, foruma hoşgeldiniz. Tıraş köşeniz zaman ilerledikçe genişler komşum hiç acele etmeyin. İncelemeleri okumadan ürün almamanızı tavsiye ederim. Benim de tıraş dolabım peyder peyi doldu. Yavaş yavaş ürün aldığım için hanımın da çok dikkatini çekmiyor Smile

Olduğunuz tıraşların keyfini yaşayın. Keyifle tıraş olduğumda ben misal merkur 42c ile aldığım hissiyatı rimei’den de yuma’dan da alıyorum inanın. (Hatta şu aralar rimei ile aşk yaşıyorum.)

Aradığınız her şeyin bu platformda olduğuna inanıyorum. Bu bilgi okyanusuna tekrar hoşgeldiniz. @starex üstadın Delikanlı Tıraş kanalını da mutlaka takip edin. Kendisi birçok tıraş aleti, fırça, jilet, sabunu deniyor videolarında.

Tahrişsiz tıraşlarınız olsun.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Virüsü kapmışsınız, geçmiş olsun Big Grin
Hoş geldiniz.
(03/03/2019, Saat: 23:20)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Virüsü kapmışsınız, geçmiş olsun Big Grin
Hoş geldiniz.
Hoşgeldiniz, komşuma kesinlikle katılıyorum..

Evet, yengeden ilk fırça tarihini not alın. Çünkü o gün muhtemelen ipin ucunun resmen kaçtığı gün.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Hoşgeldiniz keyifli tıraşlarınız olsun komşum.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Foruma hoşgeldiniz, keyifli tıraşlarınız olsun.
Merhaba, foruma hoş geldiniz. Keyifli tıraşlarınız olsun...
Smile a little be
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar dilerim.
Hoşgeldiniz
(03/03/2019, Saat: 23:23)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz, komşuma kesinlikle katılıyorum..

Evet, yengeden ilk fırça tarihini not alın. Çünkü o gün muhtemelen ipin ucunun resmen kaçtığı gün.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Hoşbulduk komşum şimdiden yedik fırçamızı o yüzden şu sıralar frenledim kendimi yavaş yavaş Smile

(03/03/2019, Saat: 23:20)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizi aramızda görmek güzel, foruma hoşgeldiniz. Tıraş köşeniz zaman ilerledikçe genişler komşum hiç acele etmeyin. İncelemeleri okumadan ürün almamanızı tavsiye ederim. Benim de tıraş dolabım peyder peyi doldu. Yavaş yavaş ürün aldığım için hanımın da çok dikkatini çekmiyor Smile

Olduğunuz tıraşların keyfini yaşayın. Keyifle tıraş olduğumda ben misal merkur 42c ile aldığım hissiyatı rimei’den de yuma’dan da alıyorum inanın. (Hatta şu aralar rimei ile aşk yaşıyorum.)

Aradığınız her şeyin bu platformda olduğuna inanıyorum. Bu bilgi okyanusuna tekrar hoşgeldiniz. @starex üstadın Delikanlı Tıraş kanalını da mutlaka takip edin. Kendisi birçok tıraş aleti, fırça, jilet, sabunu deniyor videolarında.

Tahrişsiz tıraşlarınız olsun.

———————
Nice and clean.

Hoşbulduk komşum yorumlarına tamamen katılıyorum peyder pey almakta fayda var yoksa sıkıntı çıkıyor  Smile Ayrıca @starex üstadın DELİKANLI TIRAŞLAR'ı keyifle izliyorum tüm videoları izlemişimdir.

(03/03/2019, Saat: 23:20)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Virüsü kapmışsınız, geçmiş olsun Big Grin
Hoş geldiniz.

Hoşbulduk komşum virüs yayıldı bir kere geleneksel tıraş başka bir boyuta geçti resmen Big Grin
...King Of The North SAMSUNSPOR...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 727 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 586 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,694 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Selamlar merttyy_ 4 1,178 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,352 14/04/2023, Saat: 13:39