"kaplan1222" Tanışma Başlığı
Hoşgeldiniz diyeyim başta. Komşum forumda çok değerli üstadlar ile yardımsever çok sayıda üye var. Bende yeni sayılırım yüz civarı mesajım var. Havada kalan yok Smile
Tıraş hususunda da bundan sonra tıraş okurken sakal çıkış yönlerinizi öğrenerek tıraşı geliştirebilirsiniz
Sıhhatler olsun @kaplan1222 komşum.
iltihaplı bölgelere gelince akşam yatmadan önce pamuğa zeytinyağını bandırıp sürmeni ve o şekilde yüzünü yıkamadan sabaha kadar beklemeni tavsiye ederim. Zamanla geçeceğini göreceksin
(14/02/2019, Saat: 20:32)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun @kaplan1222 komşum.
Ürünleriniz fena değil yalnız cildinizin şu an ki durumuna bakacak olursak biraz daha cilt dostu ürünler edinmeniz gerekiyor. Önceki yazımda tavsiye ettiğim ürünleri inceleyebildiniz mi?

İnceledim komşum, dediğim gibi denemek amacıyla bunları aldım ve sonuçtan memnunum diyebilirim. Daha güzel bi makine, jilet, krem, fırça almak istiyorum şimdi.

Batık konusu çok önemli değil (iyileşme açısından yani) 1 haftaya hepsi geçer traş olmaz isem. Alışkınım yani Smile

AliExpresste gilette blue blades ürünü mevcut ve çok da uygun fiyata.

TRY 13.95 48%OFF | Erkekler Için Gillette Süper Mavi tıraş bıçağı Bıçak 1 Tutucu Ile 1 Bıçak Resmi Otantik Güvenlik Jilet Tıraş Erkekler için
https://s.click.aliexpress.com/e/yxEUl76

Link burada. Tavsiye eder misiniz bu gilette ürününü? Bununla birlikte gilette bıçak da alabilirim bol miktarda.
@kaplan1222 komşum hoşgeldiniz @batmanforever komşum çok isabetli önerilerde bulunmuş dikkate almanızı özellikle tavsiye ederim .

Ayrıca benim gördüğüm çok sık olmayan fakat çok fazla yön değiştiren sakallarınız var . Öncelikle sakal çıkış yönlerinizi ezberleyin ona göre tıraş olmaya başlayın bunun için de üst postlarda açıklamasını yapmışlar . Ayrıca yağlı olmayacak balsamlar kullanın. Sizin durumda kesinlikle Duş sonrası tıraş olmayın . Sebebi gözenekleriniz açık kalıyor ve duş sonrası sakallar yatıyor amaç sakalları kaldırmak .

Elinizdeki ekipman ile bir süre devam edin cildinizdeki iyileşmeleri takip edin sonrası sizde de güzel takım çekeriz . Bunun için ülkemizde üç tane tedarikçimiz var .
@kaplan1222 komşum çok doğru bir yolda ilerliyorsunuz. Geleneksel tıraş zamanla sorununuzu çözeceğinden emin olabilirsiniz, eğer herhangi bir cilt altı sorununuz yoksa.

Biraz sabır, biraz daha fazla foruma bakma biraz da cildinize uygun doğru ürün ve yöntemi uygularsanız, emin olun tahriş sorunu sizin için tarihe karışacak.
Teşekkürler komşularım. Umarım kısa zamanda problemim çözülür. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Forumu okuyacağım sürekli Smile
@kaplan1222 komşum hoş geldiniz. Dediğiniz gibi jiletli makinalar tek perde de çıkış yönü yaparsanız deri altına itilmiyor. Bence daha iyi bir durum zaten tıraş olmak için bahane arıyorum ben. Benimde işime geliyor açıkcası. İki günde uzayan sakal. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@kaplan1222

Arkadaşlarımızın önerilerine ek olarak yüzünüzdeki sivilce veya tahriş bölgeleri için,

1- Resimde gördüğüm tıraş fırçası, tıraş makinesi kabı hijyen açısından sorun çıkarabilir. Tıraş fırçası için stant kullanmanızı, tıraş makinesi için de hafif bir kurulamadan sonra dolabınızda uygun bir yere takmanızı, bu nemli ve sulu haliyle bırakmamanızı,

2- Yüzünüzdeki sorunlar için de mucize diye adlandırılan kantaron yağını kullanmanızı,

Öneriyorum.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(14/02/2019, Saat: 21:10)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kaplan1222 komşum hoşgeldiniz @batmanforever komşum çok isabetli önerilerde bulunmuş dikkate almanızı özellikle tavsiye ederim .

Ayrıca benim gördüğüm çok sık olmayan fakat çok fazla yön değiştiren sakallarınız var . Öncelikle sakal çıkış yönlerinizi ezberleyin ona göre tıraş olmaya başlayın bunun için de üst postlarda açıklamasını yapmışlar . Ayrıca yağlı olmayacak balsamlar kullanın. Sizin durumda kesinlikle Duş sonrası tıraş olmayın . Sebebi gözenekleriniz açık kalıyor ve duş sonrası sakallar yatıyor amaç sakalları kaldırmak .

Elinizdeki ekipman ile bir süre devam edin cildinizdeki iyileşmeleri takip edin sonrası sizde de güzel takım çekeriz . Bunun için ülkemizde üç tane tedarikçimiz var .

(15/02/2019, Saat: 10:43)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kaplan1222

Arkadaşlarımızın önerilerine ek olarak yüzünüzdeki sivilce veya tahriş bölgeleri için,

1- Resimde gördüğüm tıraş fırçası, tıraş makinesi kabı hijyen açısından sorun çıkarabilir. Tıraş fırçası için stant kullanmanızı, tıraş makinesi için de hafif bir kurulamadan sonra dolabınızda uygun bir yere takmanızı, bu nemli ve sulu haliyle bırakmamanızı,

2- Yüzünüzdeki sorunlar için de mucize diye adlandırılan kantaron yağını kullanmanızı,

Öneriyorum.

Teşekkür ederim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,492 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,406 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 6,013 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 8,468 01/05/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: drog