Aliexpress tiras sabunlari
Cinde sabunlar cidden cok ucuz,bir tanesini buraya link birakiyorum.Deneyen oldu mu daha once ?

TRY 24.71 | Erkekler Doğal Yumuşak Tıraş Kremi 70g Pürüzsüz Nemlendirici Sabun Tıraş Tıraş Aksesuarları
https://s.click.aliexpress.com/e/b946D9ky
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Benim de karşıma sıkça çıkıyor ama hiç denemedim. Deneyen var mı diye aklımdan geçiriyordum. Sorduğunuz iyi olmuş..
(17/02/2019, Saat: 19:24)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de karşıma sıkça çıkıyor ama hiç denemedim. Deneyen var mı diye aklımdan geçiriyordum. Sorduğunuz iyi olmuş..

Yerli siteleri hatim edince bir de aliexpresse bakayim dedim.Sirasiyla : razor blade,shaving brush, derken shaving soapta guzel urunler cikti.Bakalim deneyen varsa guzel olur Big Grin
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Bence çok riskli...
(18/02/2019, Saat: 00:37)Bostani Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence çok riskli...
Ne diyorsunuz hocam? Aydınlatın bizi de.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Kullandığımız pek çok ürün Çin'den geliyor, evet ve açıkçası jilette ve makinada güvenirim. Fakat iş sabun ve krem gibi kozmetiklere gelince bende bir kıllanma başlıyor. Açıkçası bu konuda bir şey bildiğimden değil, sadece huylanma.
(18/02/2019, Saat: 00:54)Bostani Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullandığımız pek çok ürün Çin'den geliyor, evet ve açıkçası jilette ve makinada güvenirim. Fakat iş sabun ve krem gibi kozmetiklere gelince bende bir kıllanma başlıyor. Açıkçası bu konuda bir şey bildiğimden değil, sadece huylanma.
Bu zamana kadar tedarik etmeme sebebim benim de. Belki de günahlarını alıyoruz? Ne dersiniz? Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Kozmetik sakaya gelmez bi yandan diyorum ben de,ama ne olabilir ki bir sabunda bu kadar riskli ?
Kullanıcı yorumu olmayan ürünlere yönelmemek gerekir bence.
Gida ve kozmetik gibi urunler, fircaya, tras aletine benzemez. Adam zamak tras aletine paslanmaz celik diyor ama zamak'in saglik acisindan bir sakincasi yok Smile

Cinliler'in turla, Guney Kore, Singapur gibi diger civar Asya ulkelerine gittiklerinde raflarda bebek mamasi birakmadigini duymustum. Ulkelerindeki gida urunlerini cocuklarina, bebeklerine yedirmek istemiyorlar. Ozel gunler icin memleketi Cin'den, ABD'ye pasta, kurabiye siparis eden bir is arkadasim vardi. Birader bunun icinde nasil bir katki maddesi var ki yumurtali, sutlu urun iki aylik yolda geliyor da bozulmuyor demistim, adam da ne olacak ki katki maddesinden diyor Smile babasi doktor Cin'de, kendisi ABD'de okumus, adamlar olaydan o kadar uzak... Keza adamlar yumurtanin bile sentetigini yaptiklar, baya kabugu, sarisi, beyazi var. Icerigi bile yazili olmayan bir sabunu (ki yazsa da nasil guveneceksin) alip yuzunuze surmeyin bence, alerji yapar, gozunuze kacar tahris eder...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 131 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,058,459 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 96,647 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 784 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 982 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 500,840 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,444 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,434 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,398 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,588 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: