SERVET Tütünü Kolonyası - Alım Etkinliği
Photo 
Selamlar komşularım. Servet kolonyaların bir erkek parfüm, 3 bayan parfüm ve bir de after shave i var hepsi %85 alkol ve 40tl ler 100 cc lik şişelerde.
 İsteyen , denemek isteyen olursa etkinlikte değerlendirebilir.

Limited edition isteğinizle ilgili düşünüyorum ama bulamadım güzel birşey olursa üreticiye teklif ederim diye düşündüm bulamadım doğrusu. Bizim için koku yarat desek saçma olur. Kutu ambalaj desek kalıp ,adet sorunsalı olur. Ucuz yollu bir ambalajda şık olmaz. Fikir verirseniz ben de iletirim kendilerine sorun değil.
  Servet Kolonyalarını isteyen soruları için arayabilir bir sorun olmaz bu aksine ben de onlara online satış ve kargo olmalı diyorum sizin de ısrarlarınızla belki başlarlar.
 İmpa ticareti ve önerisini kendilerine anlatacağım umarım iki birbirine yakışan firma anlaşır güzel birşeylere vesile olmuş olurum.

(12/02/2019, Saat: 02:18)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli Forum Üyeleri, Düzce'den @helliox komşum Ertuğ Bey ile birlikte gerçekleştireceğimiz Servet Kokulu Düzce Tütünü Kolonyası alımı etkinliğimize hepiniz hoş geldiniz.

Daha önce forumda açtığım "SERVET Kokulu Düzce Tütünü Kolonyası"(http://www.geltir.com/showthread.php?tid=10041) başlıklı konu sizlerden yoğun ilgi gördü. Aslında çok merak ettiğim için sadece deneme amaçlı aldığım ve çok beğenmem üzerine forumda paylaştığım bu kolonyanın bu kadar ilgi göreceğini, sürecin bir etkinliğe kayacağını ben ve @helliox komşum hiç tahmin etmemiştik. Sizlerin talebi üzerine, böyle bir etkinlik organize etmek artık kaçınılmaz oldu. Dilerseniz kolonya hakkında firmanın sitesinden detaylı bilgi de alabilirsiniz: http://www.servetkolonyalari.com/

Öncelikle etkinlik hakkında yanlış bir anlaşılma olmaması için şu bilgilendirmeyi açıklama gereği duyuyoruz:
1- Etkinliği Ertuğ Bey ile tamamen gönüllü olarak gerçekleştireceğiz. Dolayısıyla tek kuruş maddi bir kazancımız olmayacak. Bir nevi forumdan aldığımız onca bilginin karşılığında foruma küçük bir katkı sağlamak istiyoruz.
2- Burada yayınladığımız fiyatlar, firmanın Düzce'de satış mağazasındaki fiyatlar ile birebir aynısıdır. Firma tarafından ürünlere
   fatura kesilecektir.
3- Firma, daha önce kargoladığı birkaç ürünün zarar görmesi nedeniyle kargo işine dahil olmuyor. Dolayısıyla firma internet üzerinden ve kargo ile satış gerçekleştirmediği için ürünlerin paketlenmesi ve kargo süreci @helliox komşum Ertuğ Bey tarafından gerçekleştirilecektir. Kargo ücreti henüz net değil. Düzce'deki bütün firmalardan teklif alınacak. Fiyat bizi tatmin etmezse forumdan da destek isteyeceğiz. En uygun kargo ücreti almak için çabalayacağız.
4- Etkinliğe katılmak isteğe bağlı olduğu ve biz sadece aracılık yapacağımız için, kargolarınız sağlam bir şekilde adresinize ulaştıktan sonra; ürünle ilgili memnuniyet konusunda bizim herhangi bir sorumluluğumuz olmayacağını baştan kabul etmiş olacaksınız.
5- Firmanın kolonya ve parfüm çeşitliliği çok geniş bir yelpazede. Ancak biz seçeneği dar tutmak zorunda kaldık. Çünkü kargolama sürecinin zor olması ve organizasyonun büyüklüğünü tahmin edemeyeceğimiz için böyle bir karar aldık.
6- Tütün Kolonyası içeriği: Etil Alkol, Esans, Distile Su.

TALEP OLUŞTURMA

Aşağıda belirttiğimiz ürünlerden SEÇENEK VE ADET belirterek talebinizi bırakabilirsiniz.
Örnek: SEÇENEK 1: 2 ADET

ETKİNLİK TAKVİMİ

1- ŞİŞE ADEDİ VE BOYUTU BELİRTİLEREK ÜRÜN TALEPLERİ ALINACAK. (1 HAFTA SÜRECEK, SON TARİH: 19 ŞUBAT 2019)
2- IBAN NUMARASI PAYLAŞILACAK VE ÖDEMELER YAPILACAK
3- KARGO BİLGİSİ PAYLAŞILACAK VE ADRESLER İLETİLECEK
4- SİPARİŞİ, ÖDEMESİ VE KARGO BİLGİSİ ALINAN ÜRÜNLER KARGOYA VERİLECEK

FİYAT LİSTESİ

SEÇENEK 1: 100 CC Düzce Tütünü Kolonyası (Cam Şişe, 65°C): 32,5 TL
SEÇENEK 2: 200 CC Düzce Tütünü Kolonyası (Cam Şişe, 65°C): 40 TL
SEÇENEK 3: 300 CC Düzce Tütünü Kolonyası (Cam Şişe, 65°C): 45 TL
SEÇENEK 4: 150 CC Düzce Tütünü Kolonyası (Spreyli Plastik Şişe, 65°C): 17,5 TL
SEÇENEK 5: 100 CC Tıraştan Sonra Losyon (Spreyli Cam Şişe, 85°C): 40 TL

Etkinliğin 2. aşamasında görüşmek dileğiyle, bizlere güvendiğiniz için @helliox komşum ile sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. Umarım sizleri mutlu etmeyi başarırız...

SEÇENEK 1:
111v67m.jpg
SEÇENEK 2:
30vbzpi.jpg
SEÇENEK 3:
30vbzpi.jpg
SEÇENEK 4: (Sadece orta reyondakiler)

2j0axya.jpg

SEÇENEK 5:

qq8tfq.jpg

ŞİŞELERİN KARŞILAŞTIRMASI:
SIRASIYLA SOLDAN SAĞA 100 CC - 200 CC - 300 CC

255s4tj.jpg
@helliox üstadım bu mesajınız ile artık etkinlik aşamasına geçelim. Mesajınızı diğer konudan ayrıştırdım.

Biz hiç firmaya "bize özel şu formülde üretin" deyip de zor bir yükün altına ne sizi ne de firmayı sokmayalım. Kolonyaları zaten %65 alkol oranıyla gayet güzel, isteyen arkadaşlar içerisine biraz gliserin ekleyip kullanabilirler.

Sıraladığınız modellerin görselini ve içeriklerini paylaşalım, arkadaşlar seçimini yaparak talep toplayalım ve etkinliğimize başlayalım. Eğer tüm bu seçenekler ve bilgiler kendi sitelerinde varsa, link verelim seçimi oradan yapalım.

İşin bir de şu boyutu var; kargolamayı kim yapacak? Talep çok yoğun olursa sizin yetişmeniz zor olur, Bu ürünlerin korunaklı şekilde paketlenmesi gerekecek. Bu da yorucu bir süreç olacak. Bu işi firmadan talep etsek nasıl olur?

Veya daha önce teklif ettiğim gibi, İmpa veya Razorus firmaları kendi stoklarını yapar, biz de onlardan tedarik ederiz. @impaticaret Mustafa bey ben bi görüşeyim demişti.

Bu konuda bu başlık altında fikir yürütelim, öylelikle bi sonuca varalım. Katılmayı düşünen arkadaşlar fikirlerini yazarsa güzel olur.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak

Üstat/dım, öncelikle bir ürün ve fiyat listesi oluşturalım. Sonrasın da kaç değerli forum üyemiz ürünü talep ediyor, ona göre etkinliğin genel hatlarını oluşturalım.

@ekilic2
@helliox

Böylesi bir hikayesi olan firmadan haberim bile yoktu. Çok etkilendim, bu firmayı duymamıza vesile olan değerli forum üyelerimize müteşekkirim. Bkz.  Blush

Saygılar,
Gürkan
Arkadaşlar, kısa bir zaman içinde @helliox komşum netleştirdikten sonra ürünlerle ilgili şişe ve fiyat listesini buradan paylaşacağız.
Ve etkinlik ile ilgili süreci de detaylı bir şekilde paylaşacağız. Sizin fikirleriniz de bizim için önemli.
Kesinlikle katılınmalı. Buradaki topluluğun ismi “geleneksel” ile başlamakta. Yine bu değerli topluluğun üyelerinden hikayelerini okuduğum kadarıyla, Servet kolonyaları da gelenekselci yapısını bozmamış bir markamız. Sadece bu sebeple dahi tarihini yaşatmalı, geleneksel değerleri korumalıyız diye düşünüyorum ve etkinliğe katılıyorum Smile
Bende katılmak isterim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Memnuniyetle katılmak isterim.
x2 ile beni de ekleyebilirsiniz.
bende katilirim
Öncelikle helliox ve ekilic2 ye bu organizasyondan ötürü teşekkürü bir borç bilirim.

Benim tercihlerim şu şekilde:

2 adet Seçenek 3
1 adet Seçenek 5

Tekrar teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği Efrasyab 206 48,239 21/07/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: Murat35_55
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,447 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 29,548 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 4,919 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 58,130 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,031 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 171,545 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  TIRAŞ ALETİ KUTUSU ETKİNLİĞİ sohayli 0 1,553 01/05/2021, Saat: 16:48
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,046 08/04/2021, Saat: 10:04
  EFRASYAB BAL BALSAM ETKİNLİĞİ- Efrasyab 142 41,385 26/11/2020, Saat: 19:37
Son Yorum: Tıraşolog

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: