SERVET Tütünü Kolonyası - Alım Etkinliği
(04/03/2019, Saat: 22:31)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum şimdi gördüm mesajı, çok üzüldüm sizin adınıza. Hiç mesele etmeyiniz, @helliox komşuma söyleyeceğim, size dökülen 2 şişenin yerine yenisini göndereceğiz. Yeterki etkinliğimizde bütün komşularımız mutlu olsun. Selamlar....

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komsum mutlulugumuzda sorun yok. Kismet boyleymis. Sikinti etmem ben boyle seyleri.
İnanin bana gondermenize gerek yok.
İhtiyac durumu olusunca tekrardan irtibata gecerim sizlerle ve o zaman yardimci olursunuz.
İnce dusunceniz icin hem size hemde @helliox komsuma cok tesekkur ederim.
Arkadaşlar çok güzel fotoğraflar geliyor. Hepinize çok teşekkür ederiz. Umarım paylaşım yapmayan komşularımızin da kargolari selametle ulaşmıştır.

(04/03/2019, Saat: 23:10)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum mutlulugumuzda sorun yok. Kismet boyleymis. Sikinti etmem ben boyle seyleri.
İnanin bana gondermenize gerek yok.
İhtiyac durumu olusunca tekrardan irtibata gecerim sizlerle ve o zaman yardimci olursunuz.
İnce dusunceniz icin hem size hemde @helliox komsuma cok tesekkur ederim.
Komşum çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için. Elbetteki diger zamanlarda helliox komşumun yardımcı olacağını düşünüyorum. Ama biz yine de gönderimi yapalım. Bizim de içimiz rahat etsin. Selamlar...

Smile a little be
(04/03/2019, Saat: 22:31)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum şimdi gördüm mesajı, çok üzüldüm sizin adınıza. Hiç mesele etmeyiniz, @helliox komşuma söyleyeceğim, size dökülen 2 şişenin yerine yenisini göndereceğiz. Yeterki etkinliğimizde bütün komşularımız mutlu olsun. Selamlar....

Geçmiş olsun komşum paketleme acemisi olduğumdan hata yapmış olmalıyım. Affına sığınıyorum. En kısa sürede hatayı telafi edeceğim.

Bu arada en başta böyle kıymetli insanları bir araya toplayan ve ilgilenenler için engin bir bilgi kayağı oluşturan Adminlerimize.
Bu güzel ve anlamlı etkinliğin oluşturan , bana da bir parçası olma fırsatı veren @ekilic2 Dostuma
Etkinliğe katılan , katılmayan tüm Komşularıma teşekkür etmek istiyorum.
İlginiz , alakanız ve kıymetli yorumlarınız beni çok mutlu etti.
(04/03/2019, Saat: 23:49)helliox Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun komşum paketleme acemisi olduğumdan hata yapmış olmalıyım. Affına sığınıyorum. En kısa sürede hatayı telafi edeceğim.

Bu arada en başta böyle kıymetli insanları bir araya toplayan ve ilgilenenler için engin bir bilgi kayağı oluşturan Adminlerimize.
Bu güzel ve anlamlı etkinliğin oluşturan , bana da bir parçası olma fırsatı veren @ekilic2 Dostuma
Etkinliğe katılan , katılmayan tüm Komşularıma teşekkür etmek istiyorum.
İlginiz , alakanız ve kıymetli yorumlarınız beni çok mutlu etti.

Çok teşekkür ederim @helliox komşum güzel düşünceleriniz için. Bu etkinliğin en büyük yükünü siz taşıdınız. Ben de sizin gibi bir dost kazandım. Selamlar...
Smile a little be
Urunleri sorunsuz teslim aldım. 1i komsuma hediyeydi onu da verdim.
Koku ve esans kalitesi baya kuvvetli, denemek icin elime surdugum, banyo yaptıktan sonra bile elimde hala kokusunu alıyordum. Guzel kaliteli yapmıslar. Hissiyat olarak icinde sanki azıcıkta olsa gul suyu varmıs gibi geldi. Hafif bir pudramsı hissiyat veriyor o da cok hosuma gitti. Koku olarak cok maskulen diyemeyecegim ama genel olarak kaliteli bir urun.
Emegi gecenlere tekrar tesekkurler.
(05/03/2019, Saat: 01:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Urunleri sorunsuz teslim aldım. 1 i komsuma hediyeydi onu da verdim.
Koku ve esans kalitesi baya kuvvetli, denemek icin elime surdugum, banyo yaptıktan sonra bile elimde hala kokusunu alıyordum. Guzel kaliteli yapmıslar. Hissiyat olarak icinde sanki azıcıkta olsa gul suyu varmıs gibi geldi. Hafif bir pudramsı hissiyat veriyor o da cok hosuma gitti. Koku olarak cok maskulen diyemeyecegim ama genel olarak kaliteli bir urun.
Emegi gecenlere tekrar tesekkurler.

@dikdik_s üstad, çok teşekkür ederim değerlendirmeniz için. Çok güzel özetlemişsiniz kolonyayı. Değerlendirmenizi Servet Kokulu Düzce Tütünü Kolonyasının konusuna da eklemeniz mümkünse çok mutlu oluruz.

http://geltir.com/showthread.php?tid=10041&page=5
Smile a little be
(04/03/2019, Saat: 20:51)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim urunlerimde elime ulasti. Ama ilk kargo kurbani benim heralde. 4 sisenin biri @serjames in diger 2side hediyeydi. 2si tamamen dokulmus. Bende kalmasi cok onemli degildi ama hediyelerin birisine uzuldum. Neyse bir duzenlemeyle kurtaririz isi.
Hersey icin emek veren komsularima cok tesekkur ederim.

43d0fe3b38cf6bd9ce3e99fb911f5b08.jpg

Geçmiş olsun abi.
(04/03/2019, Saat: 20:23)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike komşum bende sürekli kargo takipten bakıyorum. Bugün sabah PTT'ye geldi. Öğlene kadar gelmeyince gelip alayım diye telefon açtım dağıtıma çıktı dediler. Akşam oldu halen gelmedi tekrar telefon açtım yetişmedi abi yarın dedi.  Big Grin Yoksa sizin hesap olacaktı benimki de. Bu vesile ile tüm komşularıma hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanılsın inşallah.

Komşum, temenniniz için teşekkür ederim. Çabucak beklediğiniz ürünlere kavuşmanız dileğiyle keyifli forumlar dilerim.  

(04/03/2019, Saat: 20:51)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim urunlerimde elime ulasti. Ama ilk kargo kurbani benim heralde. 4 sisenin biri @serjames in diger 2side hediyeydi. 2si tamamen dokulmus. Bende kalmasi cok onemli degildi ama hediyelerin birisine uzuldum. Neyse bir duzenlemeyle kurtaririz isi.
Hersey icin emek veren komsularima cok tesekkur ederim.

...

Ağabey geçmiş olsun. Bu yaşanan olay geçen yaptığımız muhabbeti aklıma getirdi.  Big Grin
@sofistike maalesef benimde aklima getirdi Smile
Mumkunse bir sure gorusmeyelim Wink)
(05/03/2019, Saat: 10:09)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @sofistike maalesef benimde aklima getirdi Smile
Mumkunse bir sure gorusmeyelim Wink)

"10" gün daha görüşelim sonra görüşmeyiz.  Tongue

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği Efrasyab 206 49,326 21/07/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: Murat35_55
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,622 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 30,177 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 5,134 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 59,645 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,157 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 174,716 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  TIRAŞ ALETİ KUTUSU ETKİNLİĞİ sohayli 0 1,587 01/05/2021, Saat: 16:48
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,372 08/04/2021, Saat: 10:04
  EFRASYAB BAL BALSAM ETKİNLİĞİ- Efrasyab 142 42,124 26/11/2020, Saat: 19:37
Son Yorum: Tıraşolog

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: