SERVET Kokulu Düzce Tütünü Kolonyası
Ben de varim..

Bizim ülkede kaliteli ürünler cikiyor da pazarlamasini yapamiyoruz sanirim..dusunun yani ismini ilk defa duydum..keza Esmen markasi da oyle..
Ben zahmet vermeyeyim, internetten bulur sipariş geçerim diye düşündüm ama yokmuş. Zahmet olmazsa ben de organizasyona katılmak isterim. 100cc şişeleri çok hoşuma gitti, o olabilir.

Bir de @impaticaret ve @noyan gibi tedarikçilerimiz, bu güzel markayı hem desteklemek hem de müşterilerine ulaştırmak adına -naçizane tavsiyem- ürün portföylerine ekleyebilirler. Firmayı ve geçmişini biraz araştırınca çok hoşuma gitti, desteklenmesi gereken bir firma.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Dostlar katılan olur, zahmet olmazsa acın bir konu etkinlik bolumunde, yapalım bir organizasyon.
(07/02/2019, Saat: 19:03)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben zahmet vermeyeyim, internetten bulur sipariş geçerim diye düşündüm ama yokmuş. Zahmet olmazsa ben de organizasyona katılmak isterim. 100cc şişeleri çok hoşuma gitti, o olabilir.

Bir de @impaticaret ve @noyan gibi tedarikçilerimiz, bu güzel markayı hem desteklemek hem de müşterilerine ulaştırmak adına -naçizane tavsiyem- ürün portföylerine ekleyebilirler. Firmayı ve geçmişini biraz araştırınca çok hoşuma gitti, desteklenmesi gereken bir firma.

İletişime geçelim. Anlaşırsak satarız tabiki .
Piyasada adam gibi tütün kolnyası bulunmuyor.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(07/02/2019, Saat: 21:39)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İletişime geçelim. Anlaşırsak satarız tabiki .
Piyasada adam gibi tütün kolnyası bulunmuyor.

+1

Etkinlik olursa katılmak isterim.

Saygılar.
Üreticinin sitesinde aftershave'i de vardı. İşin ilginç tarafı, tıraştan sonra 80 derece kolonya kullanan halkımız yeterince yanmıyormuş gibi 85 derecelik afterhsave yapmışlar. Pek sanmıyorum ama aftershave'i de hala üretiyorlar mıdır?
Üretici ile temasa geçmek maksadıyla mail attım. Umut ediyorum ki dönüş olacaktır. @ekilic2 komşum isterseniz organizasyon için ayrı bir başlık açarak sayı belirleyebilirsiniz.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
biri etkinlik mi dedi,bende varımSmile
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(08/02/2019, Saat: 00:13)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üretici ile temasa geçmek maksadıyla mail attım. Umut ediyorum ki dönüş olacaktır. @ekilic2 komşum isterseniz organizasyon için ayrı bir başlık açarak sayı belirleyebilirsiniz.

Arkadaşlar bugün Ankara ekibi de deneme fırsatı buldu. Çok beğendiler. Herkesin aklındaki ağır tutun kolonyası bir anda yok oldu. Organizasyon konusunda @helliox komşum ile elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Forum yöneticilerinin de izni olursa güzel bi şey olur umarım. Herkes bu güzel kolonyayi kullanma şansı elde eder.
Buluşmada bende denedim ve çok memnun kaldım. Etkinlik olursa bir büyük şişe alırım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Sevdiğiniz Tütün Kolonyası challenger 20 27,318 28/06/2022, Saat: 23:19
Son Yorum: ekindgn
  Marmara tıraş kolonyası Arko sabun kokulu mennan 15 6,218 25/01/2021, Saat: 19:26
Son Yorum: Ricochet
  Golonya Kolonyası krub 8 3,420 25/09/2020, Saat: 19:16
Son Yorum: broraso
  Marmara Berber Kolonyası mimaras 48 30,131 19/09/2020, Saat: 20:16
Son Yorum: marv
  Tariş Tütün Kolonyası ekindgn 2 1,907 05/09/2020, Saat: 17:55
Son Yorum: marv
  TÜRK MALI TIRAŞ KOLONYASI impaticaret 21 21,046 03/11/2019, Saat: 03:12
Son Yorum: Vincent_Lord
  Hafif, tecihen Hindistan Cevizi veya Vanilya kokulu AS atoprak 17 9,053 10/02/2019, Saat: 20:01
Son Yorum: Soner
  Sandal ağacı kokulu after shave Bozturk 14 12,226 08/02/2017, Saat: 23:13
Son Yorum: Nani Kuş
  Tariş İncir Kolonyası koolandgang 5 9,101 07/12/2016, Saat: 02:35
Son Yorum: Infinitum
  Altın Yaprak Hamsi Kolonyası pars 12 20,610 02/08/2016, Saat: 16:40
Son Yorum: teknikcocuk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: