Hafif, tecihen Hindistan Cevizi veya Vanilya kokulu AS
Arkadaşlar Merhaba,

Şöyle buram buram, çok kokmayan bir AS im olsa kullanacağım ..
Şu anda envanter de Nive Sensetive (Balsam), Nive Silver Portection Losyon, Bvlgari AS (ama sanırım bu bozuldu .. alınalı çok olmuştu) ürünlerim var.
Hepsinin ortak özelliği bence çok kokuyorlar... kokularınıda ayrıca sevmiyorum ..

Ben hafif kokulu (yani sürdüğümde kokuya boğmayacak), nemlendirme ve bakım görevini iyi yapan bir balsam veya yine tercihen alkolsüz (alkolün ciltteki nemi aldığını ve uzun vadede zarlarlı olabileceğini düşünüyorum) bir losyon gibi birşeyler önerebilir misiniz ? Koku olarak vanilya, hindistan cevizi, acıbadem ... veya belki biraz taze çam kokusu olabilir...

Önceki tecrübelerinize dayanarak ne dersiniz ? Var mı böyle ürünler Smile ?
253a0bcc3739d461ba0c9093e3e91ade.jpg

Çam75e01839b6b757dfb9867a81982a4dbd.jpg

Vanilya f3d54f1d4d521944e06bdc1fd9dcb4d5.jpg
Çok kokmayan,fresh

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Woodspice adlı ürün Marks&Spencer internet sitesinde vardı ancak son on gündür stok da göremiyorum. Mağaza stoğunda olabilir belki. Bende çok istiyorum ancak stoğu bekliyeceğim maalesef. Ürün başka bir yerde de mevcut olmayınca biraz araştırdım MarksSpencer'in kendi üretimiymiş.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Ben bir şeyi anlamadım, bu ASlar Nivea Sensitive Balsam’dan daha az mı kokuyorlar??
Nivea sensitive balsam nasıl kokuyor, bilmiyorum. Vermiş olduğum örnekler istenilen kokulara örnektir Hocam. Free ise yaz için, çok kokmayan ( rahatsız etmeyen ) bir ürün.

GM6_Tur cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Öneriler için teşekkürler, bir araştıracağım.
Mutlaka iyidirler lakin bana da pek hafif kokulu olacakmış hissi vermedi bu ürünler. Heleki böyle bilindik markaların ürünleri biraz daha kokulu olur (ki büyük kitleler üzerinde daha kolay alıcı bulsun) ... bana sanki bu konu üzerine özelleşmiş markaların ürünleri daha iyi olacak gibi bir his var içimde.
Merhabalar,
Benden de bu gelsin. Vanilla mania.

2gujvh4.jpg
(07/02/2019, Saat: 20:07)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,
Bendende bu gelsin. Vanilla mania.

Üstat,
Forumda bir araştırma yaptığımda bunu görmüştüm zaten ... hatta dün akşam da araştırmıştım biraz...
Listemde var... önemli olan diğer traş malzemeleri ile birlikte alabileceğim tek bir site bulmak sanırım Big Grin
Depot A.s. öneririm.
(07/02/2019, Saat: 21:14)atoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat,
Forumda bir araştırma yaptığımda bunu görmüştüm zaten ... hatta dün akşam da araştırmıştım biraz...
Listemde var... önemli olan diğer traş malzemeleri ile birlikte alabileceğim tek bir site bulmak sanırım Big Grin

dikdik_s üstadın bahsettiği parfüm impa ticarette satılıyor komşum
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Marmara tıraş kolonyası Arko sabun kokulu mennan 15 6,212 25/01/2021, Saat: 19:26
Son Yorum: Ricochet
  SERVET Kokulu Düzce Tütünü Kolonyası ekilic2 59 31,134 14/08/2020, Saat: 10:20
Son Yorum: ekindgn
  Sandal ağacı kokulu after shave Bozturk 14 12,222 08/02/2017, Saat: 23:13
Son Yorum: Nani Kuş
  Avene veya laroche eua thermale Aedan 3 4,600 26/01/2014, Saat: 21:26
Son Yorum: ooppss

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: