Çok geç yazılan Merhaba
(05/02/2019, Saat: 16:52)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar dilerim.

Teşekkür ederim hoşbuldum sizede iyi tıraşlar
(05/02/2019, Saat: 16:55)Hsn007 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşbuldum Yumayla zaten kullanılmaz komşum Big Grin

Yanlış anladınız, kullanılıyor. Eşit tutmaması dert olmaktan çıkmış oluyor böylece.
(05/02/2019, Saat: 16:47)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğiniz ürünü kullanmadım çok hakim değilim ama yarım koyunca jilet düzgün duruyor mu ki?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

255q895.jpg

Sanki bana daha bi mild gelmeye başladı

(05/02/2019, Saat: 17:09)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış anladınız, kullanılıyor. Eşit tutmaması dert olmaktan çıkmış oluyor böylece.

Pardon komşum ben yanlış anlamışım
Foruma hoş geldiniz komşum, keyifli tıraşlarınız olsun.
DE aletlerde yarım jilet kullanmak bir çözüm olabilir. Yalnız her alet için bu söz konusu olmayabilir buna lütfen dikkat edelim. Ben şahsen DE aletlerde DE bıçak Se aletlerde SE bıçak kullanmayı tercih ederim Smile
Hoşgeldiniz. Yarım jilet kullanmak istiyorsanız, bu iş için özel olarak üretilmiş, single edge aletler var. Onlar üzerinde küçük çaplı bir araştırma yaparsanız, kendi bütçenize ve cildinize uygun aleti bulabilirsiniz.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(05/02/2019, Saat: 17:36)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma hoş geldiniz komşum, keyifli tıraşlarınız olsun.
DE aletlerde yarım jilet kullanmak bir çözüm olabilir. Yalnız her alet için bu söz konusu olmayabilir buna lütfen dikkat edelim. Ben şahsen DE aletlerde DE bıçak Se aletlerde SE bıçak kullanmayı tercih ederim Smile
Hoşbuldum rocnel se-p üretimi oldugunda bir tane alıcam zaten acaba DE alete oluyormu olmuyormu için denemekti benimki Smile
(05/02/2019, Saat: 20:43)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz. Yarım jilet kullanmak istiyorsanız, bu iş için özel olarak üretilmiş, single edge aletler var. Onlar üzerinde küçük çaplı bir araştırma yaparsanız, kendi bütçenize ve cildinize uygun aleti bulabilirsiniz.
Rocnel se-p üretimi oldugunda alıcam bir tane Smile
Hayırlı aksamlar.

Normal DE aletlerde bu sekilde yarım jilet kullanan arkadaslar var, ama pim yerine kenarların baskısı ile sadece jileti tuttugu icin kimseye onermiyoruz.
Sizin olayınızda daha da kotu bir durum var. Slant makineler, marka modeline gore jileti hafif veya sert sekilde buker. Bu yuzden jileti tutma ve baskı noktaları farklı olabilir. Bu tasarımda bir makineyi, tek taraflı jilet ile kullanarak gereksiz risk alıyorsunuz, makineyi sıkarken dikkat edilmeden jiletin kenarı biraz dısarıda kalsa, slant etkisi ile saglam ısırır, iz bırakır.
Elinizde daha once aldıgınız tek taraflı jilet stogu varsa, O paketi verin berbere karsılıgında cift taraflı jilet alın veya dursun kenarda yarınlarda shavette denemeleri yaparsınız.
(05/02/2019, Saat: 22:15)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı aksamlar.

Normal DE aletlerde bu sekilde yarım jilet kullanan arkadaslar var, ama pim yerine kenarların baskısı ile sadece jileti tuttugu icin kimseye onermiyoruz.
Sizin olayınızda daha da kotu bir durum var. Slant makineler, marka modeline gore jileti hafif veya sert sekilde buker. Bu yuzden jileti tutma ve baskı noktaları farklı olabilir. Bu tasarımda bir makineyi, tek taraflı jilet ile kullanarak gereksiz risk alıyorsunuz, makineyi sıkarken dikkat edilmeden jiletin kenarı biraz dısarıda kalsa, slant etkisi ile saglam ısırır, iz bırakır.
Elinizde daha once aldıgınız tek taraflı jilet stogu varsa, O paketi verin berbere karsılıgında cift taraflı jilet alın veya dursun kenarda yarın oburgun shavette ler ile denemeler yaparsınız.

Sizede hayırlı akşamlar elimde 200den fazla çift taraflı jilet var zaten benimki sadece merak yanlız makine jileti çok sıkı tutuyor ilk başta dediğiniz gibi ya çıkar yüzüme batarsa dedım geçen bi abimiz ej89 kırılmıştı acaba çok sıkmak zararlımı makine için
Elinizdeki makine dokum ustu kaplamadır, biraz sans isi. Kimisinin ustunden traktor gecse kırılmaz, 150 kere sıksa kırılmaz ama 151incide kırılabilir. Normal parmak ucu sıkım baskısına gore yapılmıstır. Normal kullanımda omurluk makinalar, ama cok sıkma dusurme vs. de hasarlar olabilir, kullanıcı hatasına girer.
200 jilet birsey degil verirsin berbere hediye gider, onemli olan simdi aklınız orada diye dikkatli yapıyorsunuz sıkıyorsunuz ama, 160tane yarım jileti sorunsuz kullandık diyelim, 161incide aklımız baska yerdeydi dikkat etmedik jilet tam oturmadı ucu dısarıda kaldı, veya fazla sıktık vida yeri yalama oldu veya kırıldı sapı elimizde kaldı vs. Hani riske degermi illa eldeki jileti kullanacam demek için onun kararı sizin komsum.
(05/02/2019, Saat: 23:21)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinizdeki makine dokum ustu kaplamadır, biraz sans isi. Kimisinin ustunden traktor gecse kırılmaz, 150 kere sıksa kırılmaz ama 151incide kırılabilir. Normal parmak ucu sıkım baskısına gore yapılmıstır. Normal kullanımda omurluk makinalar, ama cok sıkma dusurme vs. de hasarlar olabilir, kullanıcı hatasına girer.
200 jilet birsey degil verirsin berbere hediye gider, onemli olan simdi aklınız orada diye dikkatli yapıyorsunuz sıkıyorsunuz ama, 160tane yarım jileti sorunsuz kullandık diyelim, 161incide aklımız baska yerdeydi dikkat etmedik jilet tam oturmadı ucu dısarıda kaldı, veya fazla sıktık vida yeri yalama oldu veya kırıldı sapı elimizde kaldı vs. Hani riske degermi illa eldeki jileti kullanacam demek için onun kararı sizin komsum.

Benimki deneme amaçlı zaten 200 tane jileti neden vereyım yarım jilet değil ki Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 772 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,492 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 625 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,697 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 692 01/05/2023, Saat: 15:49
Son Yorum: Ömer t. Katı