EJ89 ım kırıldı :( ne yapalım
Neydi bir laf vardı, heh aklıma geldi.
Progress candır.

Gecmis olsun, olur oyle bahtsızlıklar arada. Yeni seyleri denemek icin kaderin cizdigi yeni yol deyip onumuze bakalım.
Merkur 34C'yi düşünebilirsiniz. 89'a göre az biraz daha agresif ve jilet tutuşu nispeten daha diktir. Çabuk alışırsınız.
(30/01/2019, Saat: 09:43)Hakann Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neden böyle söylediniz komşum, açıkçası bütçemi ayarladığımda merkur futur almayı istiyordum. EJ89 kullandım son 4-5 senedir yalnızca, ben de.

Memnuniyeti 89 a olduğu için . Yoksa başka makina almayın manasında değil .
(30/01/2019, Saat: 01:07)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ek olarak 89 sadece kafa kısımını alabilirsiniz çünkü memnuniyetiniz var . Ayırca bir tık deniliyor bana göre çeyrek tık agresifi olan Merkür 34c de sizi üzmez .

Dostlar dün gece çektim fotoğrafını birazdan  yüklemeyi deneyeceğim...
Şirketteyim ve çok kolay olmuyor güvenlikten dolayı Smile

HYOUNHR.jpg

HYOVdGW.jpg
(30/01/2019, Saat: 10:12)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünün garanti durumu nedir? Kullanıcı hatası gibi durmuyor sanki.

Vallahi bilmiyorum ki.. geçen Nisanda Impadan almışım. Kutu kağıt falan yok hiç.
Bence çok kolay kırıldı.. böyle iyi bir çelik kırılmaz... veya çürüdü mü acaba ... ama kaplamasında hiç bir atma veya aşınma yoktu
IMPA'da mutlaka kaydı vardır.
Aşağıdaki forum alanında @impaticaret isimli birisi var..
Oraya sorabilirsiniz.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=874&page=230

E n v i r o n m e n t a l i s t

Hocam merhaba ustte de yazilmis yorumlarda bir anahtarciya gidip icine ince bir tornavidanin girecegi kadar bir oyuk actirip tornavida ile rahatlikla cikarabilirsiniz ust parca impada satiliyor zaten memnunsaniz keyfinizi devam ettirir Smile ufak bir duzeltme yapayim de89 lar celik alet degillerdir.
vallahi çelik kafasıyla almıştım .. ama belliki değil ..
çelik bişeyler yok mu Smile REX ler sanırım öyle ama onlar da malum, çılgın pahallı ürünler

(30/01/2019, Saat: 15:38)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam merhaba ustte de yazilmis yorumlarda bir anahtarciya gidip icine ince bir tornavidanin girecegi kadar bir oyuk actirip tornavida ile rahatlikla cikarabilirsiniz ust parca impada satiliyor zaten memnunsaniz keyfinizi devam ettirir Smile ufak bir duzeltme yapayim de89 lar celik alet degillerdir.

Evet, bunu deneyeceğim.
Bir kaç anahtarcı var bildiğim ... belki onlar ok ince uçlu bir matkap ile kalan parçayı çıkartabilirler...

Üst parçayı az önce ÖM ile sordum, bakalım ne gelecek
Komşum öncelikle geçmiş olsun. Size Progres yada vintage Gillette yolu gözüküyor. Parker Variant ile ilgili geçtiğimiz günlerde bir arkadaşımız problem yaşamıştı ve bildiğim kadarıyla arkadaşımızı pek de memnun edemediler.Kırılan makineyi tamir ettirmekle uğraşırım derseniz başka ama @dikdik_s komşumun dediği gibi yeni makinelere doğru yelken açmakta fayda var gibi Smile
Cogito, ergo sum Dodgy
(30/01/2019, Saat: 16:27)atoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: vallahi çelik kafasıyla almıştım .. ama belliki değil ..
çelik bişeyler yok mu Smile REX ler sanırım öyle ama onlar da malum, çılgın pahallı ürünler

Fiyatını bilmiyorum Rocnel DE-P modeli 89 a en yakın olan modeldir ayrıca çeliktir .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  EJ89 vida yuvası sorunu. fgenc 3 4,418 12/11/2017, Saat: 16:08
Son Yorum: protti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: