En Son Ne Aldınız ?
Omega 81052 ve Omega 10029 domuz kılı fırçalar. İkisini de merak ediyordum, uygun fiyatlara bulunca aldım.
2s1mb9f.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Hocam hayırlı olsun nereden ve kaça ?
Taksit taksit domuz almaktansa parayı tutup dana fiyatına porsuk almak daha mı mantıklı Smile

(20/12/2014, Saat: 14:41)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Omega 81052 ve Omega 10029 domuz kılı fırçalar. İkisini de merak ediyordum, uygun fiyatlara bulunca aldım.
2s1mb9f.jpg
@ihtilaf hocam teşekkür ederim, ekonomik com dan aldım. Ikisi toplam 40 lira tuttu kargoyla beraber. Bunları merak ettiğim için aldım zaten üstat. Biraz kullanırım break-in olduktan sonra. Ilerde de hediye ederim birilerine. Yoksa artık domuz fırçaları eskisi kadar sevmiyorum. Hevesimi almış olurum bunlarla birlikte Smile
(20/12/2014, Saat: 14:59)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf hocam teşekkür ederim, ekonomik com dan aldım. Ikisi toplam 40 lira tuttu kargoyla beraber. Bunları merak ettiğim için aldım zaten üstat. Biraz kullanırım break-in olduktan sonra. Ilerde de hediye ederim birilerine. Yoksa artık domuz fırçaları eskisi kadar sevmiyorum. Hevesimi almış olurum bunlarla birlikte Smile

Yorumları bekliyoruz Hocam
Bende merak ediyordum,tuttum kendimi Smile
Inceleme yapacağım hocam. Zaten bunlar son domuzcuklar. Bundan sonra daha almam.
(20/12/2014, Saat: 15:12)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Inceleme yapacağım hocam. Zaten bunlar son domuzcuklar. Bundan sonra daha almam.
Niye öyle diyorsun komşum=) Daha Semogue özel seri SOC domuz kılı silvertip karışık kıllı bir fırçası var onu deneyecektik=)
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

@Straht komşum mix fırça denemedim onu deneriz daha Smile Ama saf domuz yeterince kullandım yıllarca. Hep hediye ettim aile fertlerine. Porsuklara geçişi tamamlayacagim inşallah Smile
Güle güle kullanın arkadaşlar
@ihtilaf üstad merkurde denenmedik alet kalmadı sanırım, sırada ne var?
@chinaski ben de bir süredir 81052 fırçayı uysallaştırmaya çalışıyorum, sizin incelemeyi merak ediyorum.
@ooppss hocam tabii ki sizle beraber izlenimlerimizi paylaşalım. Almayı düşünen arkadaşlara fırsat olsun.
(20/12/2014, Saat: 15:33)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın arkadaşlar
@ihtilaf üstad merkurde denenmedik alet kalmadı sanırım, sırada ne var?
@chinaski ben de bir süredir 81052 fırçayı uysallaştırmaya çalışıyorum, sizin incelemeyi merak ediyorum.

Merkur bitti Smile

ATT m tipi
iKON standart
Godfella karabaş
Ucube Mongoz
sırada bekleyenler !

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: