En Son Ne Aldınız ?
(18/12/2014, Saat: 18:24)semihus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl bir hastalığa bulaştık bilmiyorum. Etrafımdaki her cismi tıraş malzemesi oalrak görmeye başladım Big Grin

Daha durun, sonraları dışarıda gördüğünüz sakallılar ile empati kurup o sakalların 3 perde de nasıl tertemiz edebileceğinizi hayal edeceksiniz Smile
www.BarbarosRazors.com

(19/12/2014, Saat: 11:22)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha durun, sonraları dışarıda gördüğünüz sakallılar ile empati kurup o sakalların 3 perde de nasıl tertemiz edebileceğinizi hayal edeceksiniz Smile

Üstat sen ne yaptın ya, olayı berberliğe getirmişsin Smile Bu ara zaten sakallılar moda her tarafta sakallı gençler var, yolda yürüyemezsin mazallah.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(19/12/2014, Saat: 11:50)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat sen ne yaptın ya, olayı berberliğe getirmişsin Smile Bu ara zaten sakallılar moda her tarafta sakallı gençler var, yolda yürüyemezsin mazallah.

Sakal bırakamayınca imreniyor üstad adam Smile Düşünsene şimdi adam 15 günlük sakalla geziyor sende gördün, demezmisin ah be şimdi bende olacaktı 15 günlük bu sakal heartring ile nasıl alırdım tek perdede diye Big Grin Cool
www.BarbarosRazors.com

(19/12/2014, Saat: 11:54)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sakal bırakamayınca imreniyor üstad adam Smile Düşünsene şimdi adam 15 günlük sakalla geziyor sende gördün, demezmisin ah be şimdi bende olacaktı 15 günlük bu sakal heartring ile nasıl alırdım tek perdede diye Big Grin Cool

Aklıma girdin hocam vallahi. Arada 3 gün tıraş olmadığım oluyor. Nasıl keyifli olur dinlenmiş biraz uzamış sakalı kesmek. Bir ara uzatıyım da öyle tıraş olayım. Hem vidyo çekerim tripd bulursam Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(19/12/2014, Saat: 11:54)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sakal bırakamayınca imreniyor üstad adam Smile Düşünsene şimdi adam 15 günlük sakalla geziyor sende gördün, demezmisin ah be şimdi bende olacaktı 15 günlük bu sakal heartring ile nasıl alırdım tek perdede diye Big Grin Cool

Neyle oluyor bu kafa dede Smile
Bonzai Smile

(19/12/2014, Saat: 11:59)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neyle oluyor bu kafa dede Smile
www.BarbarosRazors.com

Vallahi bazen hafta sonu tıraş olmuyorum. O pazartesi sabahı olduğum tıraş beni acayip mutlu ediyor.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(19/12/2014, Saat: 12:00)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bonzai Smile

Zorba buluşmasından sonra başladı bu kafalar
ex cop lardan uzak dur Hocam Big Grin
(19/12/2014, Saat: 12:00)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vallahi bazen hafta sonu tıraş olmuyorum. O pazartesi sabahı olduğum tıraş beni acayip mutlu ediyor.

Pazartesi BIST 100 e bakınca mutlu oluyorum bende Big Grin
(19/12/2014, Saat: 12:18)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pazartesi BIST 100 e bakınca mutlu oluyorum bende Big Grin

BIST100 endeksine mi? Tongue
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: