En Son Ne Aldınız ?
(18/12/2014, Saat: 16:29)semihus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yunus marketten 3.5 TL ye aldım. Sabun basmak için nasıl sizce?
2ccvtw2.jpg

Güzel görünüyor , o kenarlarındaki tırtıklar zeminde ve içte olsa çok hızlı köpük yaptırır.
(18/12/2014, Saat: 16:42)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel görünüyor , o kenarlarındaki tırtıklar zeminde ve içte olsa çok hızlı köpük yaptırır.

hangi tırtık, resim var mı Big Grin ben niye görmedim, Huh Angel

temem, temem. adliyenin bilgisayarında resimler çıkmıyomuş, akşam bakim Big Grin
Nihayet, sonunda, hele şükür bir buçuk ay sonra kavuştum Smile
gerçekten bu adamın knotları çok kalite bambaşka

2lsz5sx.jpg
Komşum hayırlı olsun. Düğümler nerden?
(18/12/2014, Saat: 17:34)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nihayet, sonunda, hele şükür bir buçuk ay sonra kavuştum Smile

2lsz5sx.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(18/12/2014, Saat: 17:58)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hayırlı olsun. Düğümler nerden?

Teşekkürler komşum,
FS den ve sağdan soldan defective ürünler alıp satan yada FS içinden bir çinli satıcı shencheng1954
kendisinden daha önce aldığım knotu şuan @mgencer05 kullanıyor çok memnun, aynısından 2 adet daha istedim yine aynı kalitede göndermiş. aynı kalite olmazsa istemem dedim 20 ekimde verdiğim şipariş bugün elime geçti, ayarlaması biraz uzun sürdü nedense.
(18/12/2014, Saat: 18:24)semihus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl bir hastalığa bulaştık bilmiyorum. Etrafımdaki her cismi tıraş malzemesi oalrak görmeye başladım Big Grin

Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(18/12/2014, Saat: 18:24)semihus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl bir hastalığa bulaştık bilmiyorum. Etrafımdaki her cismi tıraş malzemesi oalrak görmeye başladım Big Grin

bu hastalığın ilk evresi görmek, sonra sırayla almak ve son evresi kolleksiyon,
durumunuz kötü acil panzehir lazım sizeConfusedDodgy
(18/12/2014, Saat: 17:34)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nihayet, sonunda, hele şükür bir buçuk ay sonra kavuştum Smile

2lsz5sx.jpg

Vayy vayy vayy. Benim fırça gelmiş Smile
Haliyle geleneksel tıraşa yeni başlayan bir acemi olarak; 444 Balsam, Zaza Şap ve çelik,kapaklı tıraş tası. Bir de bazen tıraş aralarını uzatttığım için uzayan sakallarımı kısaltmak için artık cımbız etkisi yapan emektar Remintgtonumun yerine Powertec RFC 258 tıraş makinesi.
(19/12/2014, Saat: 01:59)agieda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haliyle geleneksel tıraşa yeni başlayan bir acemi olarak; 444 Balsam, Zaza Şap ve çelik,kapaklı tıraş tası. Bir de bazen tıraş aralarını uzatttığım için uzayan sakallarımı kısaltmak için artık cımbız etkisi yapan emektar Remintgtonumun yerine Powertec RFC 258 tıraş makinesi.

Komşum tıraş aralarını uzatan adamın kurtarıcısıdır aslında DE Smile Ayarlı bir aleti varsa azıcık agresifleştirseniz ustura gibi halleder. Ben DE'ye başladığımdan beri makineyi sadece top sakalı kısaltmak için kullanıyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: