Günün Tıraşı (SOTD)
(09/12/2014, Saat: 03:39)pitbull Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alper hocam, herşey güzel de, aman diyeyim tipsoft fırçayı düşürüp kırma......
Aman hocam Allah korusun diyelim finest fircam tam kivama gelmisken boyle bir sey olmasin insallah
(09/12/2014, Saat: 10:52)alpergoren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin tesekkur ediyorum shiseido gercekten cok basarili bir urun

Shiseido Japonya'nın en ünlü ve başarılı kozmetik markasıdır zaten. Kötü ürününü ben daha görmedim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(08/12/2014, Saat: 22:49)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler ola komşum, 89 başlığa yuma sap mı monte Huh

Ağırlık noktası başlıkta, başlığa yakın tutuş gerektirir bu, nasıldı tıraş Smile

Sağol üstad, sap 1904 kopyası ama yuma değil, hafta sonu antikacıda gördüm Afrikalı Lion açık tarak kafa ve bu sap, yumaya göre oldukça ağır ve kaplaması hoşuma gitti, bir süredir de kısa sap ile daha rahat tıraş olduğumu farketmiştim. Yine de barley sapından hafif, ağırlık merkezi kafaya doğru oldu, sap kısa olunca mecburen kafaya yakın tutuluyor. Çok rahat tıraş çıkarıyor, bu sabah da kullandım bu şekilde, kısa sap ile tıraş daha temiz ve hızlı oluyor. Smile
2uf7def.jpg
2vcjmti.jpg

Of of of... Sabunu bekletiyorum aylardır, bir kere bile tıraş olmadım kolonyası ile beraber takım yapmak için. Yok böyle bir sabun, yok böyle bir kolonya. Kamyonla alasım var. Tabac hikayeymiş Big Grin. Bitecek korkusuyla kullanmaya kıyamam artık Sleepy
Haydi hayırlı tıraşlar...
(10/12/2014, Saat: 01:30)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2vcjmti.jpg

Of of of... Sabunu bekletiyorum aylardır, bir kere bile tıraş olmadım kolonyası ile beraber takım yapmak için. Yok böyle bir sabun, yok böyle bir kolonya. Kamyonla alasım var. Tabac hikayeymiş Big Grin. Bitecek korkusuyla kullanmaya kıyamam artık Sleepy

Komşum bizi gaza getirme zaten zor bulunan itemlar, şimdi yollara düşmeyelim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Merhaba arkadaşlar,
Biraz önce Brenda Lee/All Aalone Am I şarkısı eşliğinde geleneksel ilk traşımı oldum Smile Tabac traş sabunu,progress alet,simpson berkeley 46 fırça,zaza şap ve l'occitane cade after shave...
Progress biraz kaba bir alet..sanırım tüm DE aletler öyle..manevra kabiliyeti az..Burnumun altındaki kılları yine alamadım..Ayarını 5 e aldım,farkına varmadan biraz bastırınca da küçük bir kanama oldu..Daha önce yaptığım gibi permatiğin koruma barını kırarak burnumun altını traş edebildim..Gerek favorilerin kısaltılması ve inceltilmesinde gerekse burun altı kıllarının alımında bu aletlerle traş zor oluyor..Kartuşlularda da aynı sorunu yaşadığım için permatiğin koruma barını kırarak traş oluyordum..
Geleneksel traş seramonisi kendini iyi hissettiriyor..Traş sabunu harika..fırça gerçekten güzel..after shave etkili..ama DE aletler galiba bana göre değil..
Benim yaşadığım zorlukları yaşayanlar oldumu acaba?
(10/12/2014, Saat: 01:30)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2vcjmti.jpg

katılmamak mümkün müSleepy
yalnız üretimi durdu irisch'in haberiniz olsun
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(10/12/2014, Saat: 01:59)efdu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar,
Biraz önce Brenda Lee/All Aalone Am I şarkısı eşliğinde geleneksel ilk traşımı oldum Smile Tabac traş sabunu,progress alet,simpson berkeley 46 fırça,zaza şap ve l'occitane cade after shave...
Progress biraz kaba bir alet..sanırım tüm DE aletler öyle..manevra kabiliyeti az..Burnumun altındaki kılları yine alamadım..Ayarını 5 e aldım,farkına varmadan biraz bastırınca da küçük bir kanama oldu..Daha önce yaptığım gibi permatiğin koruma barını kırarak burnumun altını traş edebildim..Gerek favorilerin kısaltılması ve inceltilmesinde gerekse burun altı kıllarının alımında bu aletlerle traş zor oluyor..Kartuşlularda da aynı sorunu yaşadığım için permatiğin koruma barını kırarak traş oluyordum..
Geleneksel traş seramonisi kendini iyi hissettiriyor..Traş sabunu harika..fırça gerçekten güzel..after shave etkili..ama DE aletler galiba bana göre değil..
Benim yaşadığım zorlukları yaşayanlar oldumu acaba?
Sıhhatler olsun.
Bazı DE aletler progress ten biraz daha kibar olmakla birlikte hiçbiri kırık permatik kadar burun altı ve favorilerde etkili olamaz malesef.
Şahsen biraz uğraşarak da olsa DE aletle halledebiliyorum ama sizin istediğiniz kadar manevra yeteneği yüksek olması mümkün değil.
size jiletli ustura yolu yörünüyor gibi Smile
Ben söylemiştim ama.. Smile
Yakın tıraş gibisi yoktur..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,580 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,434 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,200 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,280 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,561 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,767 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,211 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,026 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: