Anket Başlığı: Hangi shavette yeni başlayan birisi için daha kullanışlı olur?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Sanguine R5 Ahşap Saplı
54.17%
13 54.17%
Bluebeard's Revence Plastik Saplı
45.83%
11 45.83%
Katılımcı sayısı: 24 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Sanguine R5 vs. Bluebeard's Revenge
(25/11/2014, Saat: 13:54)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 10 sene yetecek kadar feather ac dx jileti almıştımSad ama aklıma gelmiyor değil çeliğe geçmek, bileyleme filan uğraşmak istemediğim için böyle gideceğim bakalım nereye kadar gidebilirsem

Sizinki normal jilet değil hocam arafta kalmışsınız .
satılık ilanlarım: http://www.geltir.com/thread-5888.html
@cihankeskin Komşum, sizin de dediğiniz gibi seçim kozmetik. R5'in sapı ustura standartlarına göre baya hantal ama alışınca sıkıntı yaratmıyor.

İlla bu seçenekler olmayacaksa Coolcut 4 bence daha iyi. Metal aksam olduğu için akarı kokarı yok.

Bluebeard's Revenge alınacaksa eğer shaving-shack £49.99 ve üzeri alılverişlerde bunu hediye ediyor. Bir iki kişi sormuştu ben executive shaving diye hatırlayıp yanlış cevap vermiştim onlara da burdan özür diliyorum. Doğrusu shaving-shack olacaktı.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(25/11/2014, Saat: 20:07)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin Komşum, sizin de dediğiniz gibi seçim kozmetik. R5'in sapı ustura standartlarına göre baya hantal ama alışınca sıkıntı yaratmıyor.

İlla bu seçenekler olmayacaksa Coolcut 4 bence daha iyi. Metal aksam olduğu için akarı kokarı yok.

Bluebeard's Revenge alınacaksa eğer shaving-shack £49.99 ve üzeri alılverişlerde bunu hediye ediyor. Bir iki kişi sormuştu ben executive shaving diye hatırlayıp yanlış cevap vermiştim onlara da burdan özür diliyorum. Doğrusu shaving-shack olacaktı.

Shaving-shack te bir şekilde 49.99 luk bir sepet yaptım fakat sitede yazmasına rağmen sepete ücretsiz shavette ekletmedi. Başka ürünler önerdi. Ben de desteğe mail gönderdim. Bu arada Shaving-shack yurtdışı adres seçince vergiyi düşmüyor mu? Bana düşmemiş gibi geldi de. Bir de takipsiz posta ile ürün aldınız mı dhaving-shack ten yoksa mutlaka takipli mi yapmalı?
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(26/11/2014, Saat: 11:00)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Shaving-shack te bir şekilde 49.99 luk bir sepet yaptım fakat sitede yazmasına rağmen sepete ücretsiz shavette ekletmedi. Başka ürünler önerdi. Ben de desteğe mail gönderdim. Bu arada Shaving-shack yurtdışı adres seçince vergiyi düşmüyor mu? Bana düşmemiş gibi geldi de. Bir de takipsiz posta ile ürün aldınız mı dhaving-shack ten yoksa mutlaka takipli mi yapmalı?
Shaving shack den 2 defa alışveriş yaptım. Vat iadesi yerine %20 indirim kodu vardı. Yeni site tasarımı ile birlikte o kod çalışmaz hale gelmiş. Vat iadesini nasıl alabilecegimi sordugumda gecistirici bir yanıt yazmışlardı. Tam içeriğini hatırlamıyorum haklarını yemeyeyim. Ancak şu durumda avantajlı değil bu site.
Bu arada alisverislerimde takipsiz kargo seçeneğini kullandım. 6 paund. Takipli 11 paund idi. Sorun yaşamadım. Ama ben sorun yaşamadım diye garantisi yok tabii.
Bilgi için teşekkürler komşum. Şu durumda kabaca bir hesap yapınca Shavette i ücretsiz de verpe pek de avantajlı olmuyor bu nedenle sanırım başka yerden alışveriş yapacağım.
@cihankeskin hocam posta takipli de olsa takipsiz de her şey gelebilir başına uçağa yükleniyor uçak içinde açılıp alınabilir karşı taraftan buraya geliyor burada açılıp alınabilir yani gelene kadar her şey gelebilir başına bire bir işin içinde olduğum için söylüyorum
(26/11/2014, Saat: 12:38)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin hocam posta takipli de olsa takipsiz de her şey gelebilir başına uçağa yükleniyor uçak içinde açılıp alınabilir karşı taraftan buraya geliyor burada açılıp alınabilir yani gelene kadar her şey gelebilir başına bire bir işin içinde olduğum için söylüyorum

Hocam haklısın. Yıllardır eBay'den alışveriş yapıyorum şimdiye kadar bir iki kere sıkıntı yaşadım. Biraz şansa kalmış bu işler. Smile
Aynen öyle yani takipli olsun garanti olsun diye bir şey yok takipli postanın arkasında biri takip edip buraya kadar getirmiyor buraya kadar garanti gelir bu sefer de gümrüğe takılır belki bizim gözümüzde gümrüğe takılacak bir şey değildir ama orada ki muayene memuru taktı mı olay bitmiştir
(25/11/2014, Saat: 20:07)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin Komşum, sizin de dediğiniz gibi seçim kozmetik. R5'in sapı ustura standartlarına göre baya hantal ama alışınca sıkıntı yaratmıyor.

Bu arada bu kampanya dün sona ermiş. Maille sorup yanıt aldım. Onun yerine Bluebeard's Revenge losyon veriyorlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  The Bluebeards Revenge Shavette Razor nihilistraki 60 63,275 19/10/2023, Saat: 18:26
Son Yorum: bidon
  Sanguine Coolcut 4 BigHillMe 338 448,412 13/01/2019, Saat: 16:13
Son Yorum: FurkanErdem

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: