Günün Tıraşı (SOTD)
Günün tıraşında domuzlar artmis Smile
Domuzz candır Smile
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(17/11/2014, Saat: 01:15)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sert su da sevmez bu arada MWF Smile iyice yükleyip içme suyu ekleyerek deneyin hocam. Mwf den vazgeçmeyin Smile

Bu mwf nin hastasıyız.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Yılmak yok R&B + MWF devam Smile
www.BarbarosRazors.com

İşlerimden dolayı internete bakamaz durumdaydım uzun bir süredir.
Herkese selamlar. Smile

Muhle R89
Muhle M89 Silvertip Badger
7O'Clock SharpEdge (sarı)
Taylor of Old Bond Street Sandalwood Shaving Cream
Osma Bloc d'Alun
Truefitt & Hill Advanced Facial Moisturiser

rcsd3b.jpg
(17/11/2014, Saat: 01:58)SirAdams Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşlerimden dolayı internete bakamaz durumdaydım uzun bir süredir.
Herkese selamlar. Smile

Muhle R89
Muhle M89 Silvertip Badger
7O'Clock SharpEdge (sarı)
Taylor of Old Bond Street Sandalwood Shaving Cream
Osma Bloc d'Alun
Truefitt & Hill Advanced Facial Moisturiser

Sıhhatler olsun, scuttle çok güzel.
Çok teşekkürler mavi. Size de sıhhatler olsun.

Yazmayı unutmuşum, scuttle da Truefitt & Hill ..

(17/11/2014, Saat: 02:22)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun, scuttle çok güzel.
(17/11/2014, Saat: 00:59)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zaman sonra ilk defa bir ustura çıktı sahneye Smile

@Error... üstadımın ellerine sağlık. Pittingleri geometriye zarar vermeden azaltmış. Sapındaki deformasyonlara da el atmış. Oysaki sadece bıçağın ucundaki kırığı düzeltip bilemesini istemiştim. Sağolsun tam takım bakım yapmış alete. Cillop gibi de ağzı vermiş.

Ancak ne kadar zamandır kullanmıyormuşum usturayı bugün farkettim. Elime yakışmadı alet bir anda Smile Titredi diyemem ancak oldukça temkinli yaklaşarak 2 perde tıraşı bitirebildim sonunda.

MWF ile henüz tam olarak başarıya ulaşamadım. Böyle boş, zayıf kuru bir köpük oluşuyor. Biraz daha tecrübe etmeli.

R&B gayet güzel gidiyor. 15-20 kullanım sonra nasıl olacak merak etmekteyim.

08cbd062e2adfc9f11b882e88dd8a361.jpg

başkan güle güle kullan sıhatler olsun
@theunnamed,

Sıhhatler olsun. Filarmonica 14 ışıl ışıl çok güzel olmuş. Emeği geçenlerin eline sağlık.

Domuz fırçanı ılıktan biraz daha öte hafif sıcağa yakın suyla kullanmanı öneriyorum. Ayrıca fırçayı sıkma alışkanlığın varsa domuz fırçalarda bunu yapma. Domuz fırçalarının fazla suyunu sıkmadan sudan çıkarıp hafif bir iki kere silkelemen yeterli. Önceden sabunun üstüne de biraz sıcak su damlatmayı da unutma. MWF ile süper bir köpük yapacağına eminim.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Teşekkür ederim @onur98 üstadım. Güzel oldu Fila. Ama elim o azcık kazandığım hassasiyeti geri kaybetmiş. Kullanacaksam yeniden kazanmam lazım, yoksa kendimden korkuyorum Big Grin

Tavsiyelerinizi dikkate alacağım.
www.BarbarosRazors.com

@theunnamed

Komşum ustura şahane duruyor. Beklediğim bir fotoğraftı=) İnsanın elinden o kadar güzel fili 14ler geçip hiç canı çekmemesi mümkün değil dimi=)

Sıhhatler olsun
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,878 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,466 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,214 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,405 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,585 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,841 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,311 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,043 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,239 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: