En Son Ne Aldınız ?
Kendime özel bir tıraş dolabı ve lavabo yaptırdım. Böylece hanımın banyo dolabını emperyalistçe işgal ettiğim savını ortadan kaldırdım.

23m1xqf.jpg

6duvq1.jpg
Bath house'un cuban cedar and lime kokulu sabununu aldım ama henüz kullanmadım. Müthiş güzel bir koku, limon leylak karışımı birşey.

Hint yapımı parker TTO getirttim yanında da 7 oclcock platinium verdiler. Henüz ikisini de denemedim. Ayrıca 50 tane fetaher'ı stoklarıma ekledim.

67jex5.jpg
Dolabınız güzel olmuş @martin hocam. Benimki de böyle düzenli olsa keşke Big Grin

Parker 99R, 98R'nin TTO versiyonu. Devasa sapı ile manevrası ilk etapta garipsenecek bir alet, ama bir kaç tıraş sonra alışıyor el..
www.BarbarosRazors.com

(31/10/2014, Saat: 19:26)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Mavi Astra rüzgarı @impaticaret ten esmeye başlamışken ferahlayalım biraz Smile

2yl8qrc.jpg

Üstad,güle güle kullanın bu jiletlerden bende cok memnunun.
(01/11/2014, Saat: 00:47)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dolabınız güzel olmuş @martin hocam. Benimki de böyle düzenli olsa keşke Big Grin

Parker 99R, 98R'nin TTO versiyonu. Devasa sapı ile manevrası ilk etapta garipsenecek bir alet, ama bir kaç tıraş sonra alışıyor el..

Sağolun sevgili komşum umarım yakında daha güzel bir dolabınız olur
(31/10/2014, Saat: 21:42)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 0e1e9f429f9d19bc9102006e4cb80751.jpg

Bu gün şımarttım kendimi.

Progress ve jiletler, Rebul hediyesi ile @impaticaret ten, Arko kase Hepsiburada dan.

Ben aldığımda Arko kase 6 gün sonra kargo teslimdi. Benim sipariş ile stok yapmış olacaklar ki hızlı gönderiye düşmüş.

Üstad hayırlı olsun,yüzünüzde eskisin,aldığınız tüm ürünlerden çok kaliteli,hele progress...
(01/11/2014, Saat: 00:52)pitbull Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad hayırlı olsun,yüzünüzde eskisin,aldığınız tüm ürünlerden çok kaliteli,hele progress...

Teşekkür ederim hocam. Daha iyileri sizin olsun. Progressi tercih etmekle iyi yaptığımı düşünüyorum.
(01/11/2014, Saat: 00:39)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendime özel bir tıraş dolabı ve lavabo yaptırdım. Böylece hanımın banyo dolabını emperyalistçe işgal ettiğim savını ortadan kaldırdım.

23m1xqf.jpg

6duvq1.jpg

Martin Üstad çok şık olmuş güle güle kullanın,ancak bu ürünler ne zaman biterSmile
Ayrıca hayat müşterektir,ne işgali.Wink
progress candır hele de 1,5 ayarda
(01/11/2014, Saat: 00:43)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bath house'un cuban cedar and lime kokulu sabununu aldım ama henüz kullanmadım. Müthiş güzel bir koku, limon leylak karışımı birşey.

Hint yapımı parker TTO getirttim yanında da 7 oclcock platinium verdiler. Henüz ikisini de denemedim. Ayrıca 50 tane fetaher'ı stoklarıma ekledim.

67jex5.jpg

Hayırlı olsun. Gördüm dolabınız da hoş olmuş. Keyifle kullanın. Benimde aklımda dolap olmasada raf tarzı birşeyler yapmak var. Fakat yerim dar. Köşe birşeyler bulmam lazım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: