"Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış!
Arabanın camlarını da sirke ile silin yerleşik mitleri çözer camlar daha net ve patlak olur... Sildikten sonra kaybolacagi için plastik akşam ile teması neredeyse sıfır olacağı için sikinti çıkarmaz
@emre-sti

Hocam şimdi 1080lik .75mm iğneli Micro Needle ve Defne sabunu mu alıyoruz =)

Defneli zeytin yağı sabunu değil direk Defne sabunu mu alıyoruz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Tıraş olurken yüzümüze attığımız kesikler Micro Needle sayılıp bizi gençleştirirmi?(makro needle) Big Grin
(19/10/2014, Saat: 19:39)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş olurken yüzümüze attığımız kesikler Micro Needle sayılıp bizi gençleştirirmi?(makro needle) Big Grin

Tıraş öncesi hazırlıkta ''micro hacamat'' dönemi başladı Angel
(19/10/2014, Saat: 19:34)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @emre-sti

Hocam şimdi 1080lik .75mm iğneli Micro Needle ve Defne sabunu mu alıyoruz =)

Defneli zeytin yağı sabunu değil direk Defne sabunu mu alıyoruz

Hocam saf defneli sabunun kilosu 25 tl zeytinyaglinin kilosu 13 tl idi Sadık abi sadece defneli kulllaniyordu, ama butik magazadaki bayan bayanlar kullanacaksa defneli o kadar iyi olmuyor demişti erkekler için defneli daha iyimis bence karışık sepet oluşturun 15 ekim gibi yeni sabunlari yapmışlardı , hamam kokulu zeytinyağlı sabunuda vardı. gitmişken zeytinyağı da almıştım oradan 25 kg kadar 15 i gemlik 10kg i ise sariulak zeytinyağı idi ve çok memnunuz gemlikten, sariulaklari hediye ettiğim için referans olamayacağım , orayı bana öneren doğal beslenme üzerine kendini çok iyi yetistirmis biri idi, oradaki zeytinyağı çok fazla işlemden geçmiyor bir ay önce yeni mahsul zeytinyağı da çıktı kilosu 11 tl idi bir kilo 0.9 litre geliyor. Üretim süreci çok fazla işlemden geçmediği için çok sağlıklı
@emre-sti hocam forum indirimi bekleriz iletişiminiz varsa sizin aracılığınızla iletmiş olalım Smile
www.BarbarosRazors.com

Forumdaki kahvaltılık Bölümünde de söylemiştim ama hazır konusu açılmışken tekrar belirteyim; kahvaltıda zeytinyağına ekmek bananlara, zahter yeme alışkanlığı olanlara yada söğüs domateste bile zeytinyağının tadını ayıranlara tavsiyem Halil Esen zeytinyağı. Normal soğuk sıkımın kilosunun fiyatını hatırlamıyorum ama Zeytin Sütü denen bir ürünleri var kilosu 30 Lira. Hani yemek pişirmekten vazgeçip taze ekmek alıp yiyesi geliyor insanın her öğün =D

Telefon ile sipariş verebiliyorsunuz eve gönderimleri var.
Dipnot: Marka ile ticari bir bağım yoktur, tek bağım mideseldir=D

A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(19/10/2014, Saat: 20:16)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @emre-sti hocam forum indirimi bekleriz iletişiminiz varsa sizin aracılığınızla iletmiş olalım Smile
Beni iş arkadaşım tanıştırdı beni tanımaz ama indirimde yapmıyor biz 4 kişi 55 kg zeytinyağı ve 30-40 kadar sabun aldık o fiyattan verdi gemlik zeytinyağını kg 9 tl den aldık o zaman demişti zeytin üretimi az rusyaya ihraç başlayacak fiyatlar yükselir diye bir hafta sonra tekrar almaya gittiğimizde sariulaki 11 tl den vermişti hatta şimdi bile zam gelmiş olabilir güncel fiyatları nelerdir bilemem 16 kg lik büyük tenekeden satıyor öyle alınca Oley maliyeti düşüyor biraz cunki 5kg lik tenekeyi 3 tl den 16 kg ligi 5 tl den veriyordu
(19/10/2014, Saat: 19:18)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sirke sadece kaportaya... Bu sene memlekette elma ve üzüm olmadı olsa doğal sirke yapacaktım saçı ve arabayı... Boltaç zeytinyağlı defneli de var sadece defneli de, sahibi sadece defne sabunu kullanıyordu... Micro needle in 540 ve 1080 iglenli olanı var ben 1080 ligi aldım bana onerende 540 ligi vardı ve 1080 ligini önerdi 3 adet aldım 101 tl e ebay üstünden . Onunda boy boy var 0.75 mm uzunluğunda olanını aldık uzun saçta daha rahat batabilsin diye... Micro needle i kirisiklik ve vucttaki çatlaklarin kaybedilmesi tedavisinde de kullanılıyor alın size anti eycint
Emra üstat , bu micro needle oldukça cazip geldi bana da Smile lakin biraz bakindim bir sürü farkli marka ve fiyat var. Anladığım kadarıyla çinliler bu ise de el atmış. Önerdiğiniz sağlıklı kaliteli bir micro needle roller markasi var mi?
Evet, 0.50 - 0.75 mm olanları falan var sanırım. Hangisi tavsiye edilen ölçü. 0.75 çok delmesin Big Grin
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğal Traş Sabunu Yapımı trache 21 43,213 15/12/2019, Saat: 18:22
Son Yorum: barefixxe
  Doğal ( All Naturel ) Tıraş Kremleri ihtilaf 10 16,673 24/04/2019, Saat: 23:51
Son Yorum: solidas
  Temiz Çizgi (doğal krem) trache 11 22,587 19/10/2013, Saat: 12:20
Son Yorum: trache

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: