En Son Ne Aldınız ?
c964201bd746286c46557d1d2b42cc39.jpg

L'occitane sedir portakal balm ve ardıç tıraş sabunu.
Arkodan sonra ilk sabun denemem olacak. Aslında bir williams mug soap denemem oldu ama onu saymıyorum bile Balm kullanmaya arko sensitive ile başladım, Prada infusion d'homme balm kullanıyorum şuan fena sayılmaz hafif yanma yapıyor tahriş olduğunda. L'occitane sedir portakalın ferah guzel bir kokusu var.
Photo 
Ebay üzerinden Taylandlı bir satıcıdan satın aldığım jiletler az önce geldi. Ürün açıklamasında 8 - 17 Ekim arası diyor. Neyse beklediğimden daha çabuk gelmiş oldu sonuçta. Hatta birkaç tane de unboxing resmi çektim, paylaşayım siz, değerli dostlarımla. Yurtdışından alışveriş yapmayalı baya olmuştu çünkü Smile

111pn40.jpg

Ürünler 6$ tuttu ama 10$ yazmışlar nedense..

2v3ro80.jpg

30js48w.jpg

2ep3i92.jpg

6fo8au.jpg

15 liraya 6 kutu buralarda bulamayacağım iyisinden jilet sahibi oldum. Şimdi Junjie (Rimei tıpkısı) jilet makinesi kaldı taşımada olan. O da gelirse burdan paylaşırım. Bu arada fetaher ile Wikinson makine kullanan var mı? Keskinliği beni biraz korkutuyor da Big Grin
(13/10/2014, Saat: 15:33)frenzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ebay üzerinden Taylandlı bir satıcıdan satın aldığım jiletler az önce geldi. Ürün açıklamasında 8 - 17 Ekim arası diyor. Neyse beklediğimden daha çabuk gelmiş oldu sonuçta. Hatta birkaç tane de unboxing resmi çektim, paylaşayım siz, değerli dostlarımla. Yurtdışından alışveriş yapmayalı baya olmuştu çünkü Smile

15 liraya 6 kutu buralarda bulamayacağım iyisinden jilet sahibi oldum. Şimdi Junjie (Rimei tıpkısı) jilet makinesi kaldı taşımada olan. O da gelirse burdan paylaşırım. Bu arada fetaher ile Wikinson makine kullanan var mı? Keskinliği beni biraz korkutuyor da Big Grin

Paketin sağ salim ulaşmış güle güle kullan üstadım. Ben de sizin verdiğiniz linkteki satıcıdan 3 mavi astra ve 3 siyah feather sipariş ettim, beklemedeyim.
Wilkinson makinayı ara ara kullanıyorum feather gelince tıraş olup yorumumu yazarım. Keyifli tıraşlar Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(13/10/2014, Saat: 16:09)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paketin sağ salim ulaşmış güle güle kullan üstadım. Ben de sizin verdiğiniz linkteki satıcıdan 3 mavi astra ve 3 siyah feather sipariş ettim, beklemedeyim.
Wilkinson makinayı ara ara kullanıyorum feather gelince tıraş olup yorumumu yazarım. Keyifli tıraşlar Smile

Teşekkür ederim üstadım. Seninki de bugün - yarın gelir herhalde.. Eğer jiletlerden memnun kalırsam fazla miktarda sipariş etmeyi düşünüyorum aynı satıcıdan.
Defolu / Standard kalite altında gelen ürünü geri iade ettim, kargoyu buradan yolladığım anda yenisi kargoya verildi. ShaveLounge, kısa sürede problemi çözmesiyle benden 10 puan aldı.

Bakalım bu canavar kimmiş neymiş Smile

muhle-r41-safety-razor-rose-gold_1.jpg
www.BarbarosRazors.com

Gule gule kullanin
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(13/10/2014, Saat: 16:30)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Defolu / Standard kalite altında gelen ürünü geri iade ettim, kargoyu buradan yolladığım anda yenisi kargoya verildi. ShaveLounge, kısa sürede problemi çözmesiyle benden 10 puan aldı.

Bakalım bu canavar kimmiş neymiş Smile

Hocam ben de EJ Barley de sıkıntı yaşamıştım. Gerçi problem daha çokçası EJ tarafındaydı bana göre. Gene de sormak lazım: Shavelounge'dan ürün alıp sorun yaşayan başka üyemiz var mı acaba?
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
kargolamadan önce aletleri kontrol etmiyorlar sanırım. Direk kutusuyla alıp koyuyorlar, içinde giden nedir nasıldır bilen yok. Ama sorunu 24 saat içinde hallettiler. Bunu sevdim.
www.BarbarosRazors.com

http://geltir.com/thread-48-post-46117.html#pid46117
(13/10/2014, Saat: 20:58)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://geltir.com/thread-48-post-46117.html#pid46117

İhtilaf üstadım tıpkısının aynısı Smile yaşadığım sorun. EJ ile irtibata geçtiğimde tolere edilebilir bir durum olduğunu söylediler. Suratımı kesmem tolere edebilir bir durum mudur diye üzerilerine gittiğimde yeni kafa gönderdiler. Sanırım arada R41 üst başlığı karışıyor (acaba kafaları sadece Mühle mi üretiyor?). Çünkü jileti suratımda çok rahat hissedebiliyordum. En azından Shavelounge'un hatası olmadığını netleştirdik.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: