En Son Ne Aldınız ?
Kaç aydır evde çok kolonya var diye almadığım üçlü
Her tıraştan sonra ilk iş kolonya sonra Splash
Selin kokularını Rebul'a göre kalıcılığı az fakat daha doğal buluyorum.Rebul nedense bana boğucu ve yoğun geliyor.

Evde eşim ,Rebul yasemin
Oğlum Rebul Ice
Ben Rebul Lavantayı sürünce ''ilaç gibi kokuyor '' diyorlar

Aldıklarım sürdüm kokladım hepsi birbirine girdi.Sonra yorumlarım artık.
Bir sürü parfüm vs koklayıp inceleyenler nasıl yapıyor acaba Smile

not:kapaklar offside sıkınca hemen diş atıyorlar !

53uwsg.jpg
@ihtilaf

Üstad kokudan kokuya geçerken koku duyunuzu sıfırlayacak bir koku mesela çekilmiş Türk kahvesi koklarsanız her koku geçişinde kokuları daha net algılayabilirsiniz. Yinede bu yöntemle bile 3-4 kokudan sonra burnunuz yorulacaktır.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(10/06/2014, Saat: 16:32)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf

Üstad kokudan kokuya geçerken koku duyunuzu sıfırlayacak bir koku mesela çekilmiş Türk kahvesi koklarsanız her koku geçişinde kokuları daha net algılayabilirsiniz. Yinede bu yöntemle bile 3-4 kokudan sonra burnunuz yorulacaktır.

Hocam kahveyi yanıma aldım.
Limon kolonyası biraz bergomatlı,Rebul limon'un light hali gibi

Lavanta da bariz limon hissettim,hafif lavanta bayıcı değil

Yasemin bergomatta ciddi alkol kokusu fışkırıyor.Rus vodkaları gibi neyse kokuyu ne yasemine nede bergomata benzettim hafif manadalina,bergomat gibi

Benden bu kadar Smile Yarın tekrar denerim
@ihtilaf
Üstad inceleme için çok teşekkürler burnunuza sağlık=)

Rebul'un atalier adı altında da kolonya çeşitleri var. Şişeleri ve fiyatları normal kolonyalarından farklı. 50ml 23,90 dı Zorlu avmdeki mağazalarında ve üzerinde direkt eau de Cologne yazıyor. Acaba hiç deneyen oldu mu?

A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

http://www.parfumeri.biz.tr/Default.asp nein parfümeri kadıköyde büyük rebullar 11TL 100cclik cam sprey 7.95(ki bu şiieyi hiç birr yerde bulamamıştım) olunca bir yedek büyük boy bir de cam sprey şişe aldım Big Grin iş arkadaşıma da büyük boy aldırdım bir tane
N1yjXacl.jpg

Ideal Rus Adjustable
5 adet Sputnik jilet
SI3BG gamma dedektörü

Ideal makina 2001 üretimi. Plastik kutusunun şeffaf kısmı sararmış, epey beklemiş depolarda. Sağlam görünüyor ancak çok kaliteli / keyifle kullanılacak bir ürün hissiyatı vermedi, bakalım bir süre de benim dolapta beklesin...
Sputnik jilet yanında hediye geldi.
french_press_2.jpg

plus-256.png

tchibo-feine-milde-gemahlen_400.jpg

Equals_sign_in_mathematics.jpg

coffee.jpg
Pars Hocam
French press ilk heveslerden sonra atıl kalır
Cezve her daim el altında olur.
Hayırlı olsun Pars üstadım. French press'i nereden aldınız, online mı?
Haydi hayırlı tıraşlar...
ihtilaf hocam cezve var, kalaylı bakır cezve var, arçelik makine bile var ama bir türlü telve yüzünden keyif alamıyordum. Bir de french press deneyeyim dedim, ilk iki denemede sonuç gayet tatminkar. Ofis için aldım.

OnLyTNT hocam french press lokal bi milyoncudan. Ama online arıyorsanız migrosta şöyle bi paket mevcut:

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prvie...igi-hediye

CD24875E65C8E446F4E7CD8E301CD9FA.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: