En Son Ne Aldınız ?
Feather larıma kavuştum
275zVd.jpg

Aldığım satıcının linki

http://www.ebay.com/itm/281095123503?ssP...1439.l2649
2vc9pb5.jpg
Ürün temin etmemizdeki sıkıntılar sebebiyle forumdaki üstadların piyasaya müdahale etmesi sayesinde ben de sıcak havalar için ihtiyaç duyduğum malzemeleri temin edebildim Smile
@tipsol üstada teşekkürlerimi sunarım Smile
@ooppss hayırlı olsun Hocam,
R41 kesmesin aman Smile

(25/04/2014, Saat: 12:53)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2vc9pb5.jpg
Ürün temin etmemizdeki sıkıntılar sebebiyle forumdaki üstadların piyasaya müdahale etmesi sayesinde ben de sıcak havalar için ihtiyaç duyduğum malzemeleri temin edebildim Smile
@tipsol üstada teşekkürlerimi sunarım Smile
(25/04/2014, Saat: 13:00)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ooppss hayırlı olsun Hocam,
R41 kesmesin aman Smile
Sağolun üstad,r89 dan sonra biraz sert bir geçiş oldu ama meslek itibariyle kandan korkmuyorum Big Grin
Iyi günlerde kullanın komşum, ben son versiyon r41 in daha az agresif olmasını beğendim yine tertemiz bir tıraş ama 2011 gibi saldırgan değil en azından.
e mail adresim tipsol@me.com
(25/04/2014, Saat: 13:11)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolun üstad,r89 dan sonra biraz sert bir geçiş oldu ama meslek itibariyle kandan korkmuyorum Big Grin

R41 kullanmayanlari bile etkileyen alet: )
Kan,meslek o zaman gladyatör olsa gerek: )
(25/04/2014, Saat: 13:18)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iyi günlerde kullanın komşum, ben son versiyon r41 in daha az agresif olmasını beğendim yine tertemiz bir tıraş ama 2011 gibi saldırgan değil en azından.
Sağolun hocam, inşallah kullanmayı becerebiliriz Smile

(25/04/2014, Saat: 13:23)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: R41 kullanmayanlari bile etkileyen alet: )
Kan,meslek o zaman gladyatör olsa gerek: )
Üstad benim cilt-sakal yapısı,sorunları muhtemelen sizinki ile benzeşiyor.
(yatık ve sert sakal,hassas cilt,sakalın uzamaya başlayınca kaşınması ve dönmesi vs) o nedenle sizin tavsiyeler daha çok işime yarıyor.
R41 i daha az perdede daha iyi kesim yapar düşüncesiyle aldım. Ama şekli de gerçekten etkileyiciymiş Smile
Meslek gladyatörlük olmasada gladyatörlerden daha çok kan görüyoruz diyebilirim, Laborantlık Big Grin
Dexter-Morgan.jpg
Hocam,sakal ve cilt yapısı benzer çıktı hemşerimiyiz yoksa Smile
41 alışkanlık yapar,erkek işi alettir herkes kullanamaz Smile

41 i gerdirerek ve koruyuculuğu yüksek sabunlarla kullanın 20-30 tıraş WTG / tek perde + rötuş olun (tek çekiş hafif gerdirerek) sonra alışırsınız.

(25/04/2014, Saat: 13:34)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolun hocam, inşallah kullanmayı becerebiliriz Smile

Üstad benim cilt-sakal yapısı,sorunları muhtemelen sizinki ile benzeşiyor.
(yatık ve sert sakal,hassas cilt,sakalın uzamaya başlayınca kaşınması ve dönmesi vs) o nedenle sizin tavsiyeler daha çok işime yarıyor.
R41 i daha az perdede daha iyi kesim yapar düşüncesiyle aldım. Ama şekli de gerçekten etkileyiciymiş Smile
Meslek gladyatörlük olmasada gladyatörlerden daha çok kan görüyoruz diyebilirim, Laborantlık Big Grin
Dexter-Morgan.jpg
Ben r41 le ilk 3 traş çok dert çektim, sonra oyle bır alıstım kı, her gun onunla oluyorum. ve bir jilet sayesinde 5 tras gidiyor.
Rebul ice dan sona seriyi tamamlayacağız herhalde. Pembemsi şey Sonax ın mikrofiber oto yıkama süngerinin bir benzeri, sonaxta 35TL ebay de 2.5$kargo dahil, misvakta aldım.
aqMELR.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: