Günün Tıraşı (SOTD)
(16/04/2014, Saat: 16:57)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İstemeden yeni kariyer arayışı isteklerini tetiklemedim umarım Huh

istifa ettim bile üstadım,
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(16/04/2014, Saat: 16:58)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf tamam üstad ben aradan çekildim. Big Grin

@aedan ah üstad şu bozkırdan kurtulma fırsatım olsa uçarak gelsem çok özledim mezeli mekanları (içmem ama mezeleri çok severim içtiğim zamanlardan kalma alışkanlık)

Valla üstadım ben de genelde araba ile gittiğimden alkol alamıyorum, yalnız değilsiniz, ama mezelere hastayım,

hoş son sene 15 kilo verip normal sınırlara indim, 180 cm 75 kg. En büyük etken meze ve abur cuburu kesmek...
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(16/04/2014, Saat: 17:58)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla üstadım ben de genelde araba ile gittiğimden alkol alamıyorum, yalnız değilsiniz, ama mezelere hastayım,

hoş son sene 15 kilo verip normal sınırlara indim, 180 cm 75 kg. En büyük etken meze ve abur cuburu kesmek...

O zaman gelsin mezelerrrrr..... Big Grin Big Grin Big Grin
Every farewell is a new beginning.
nvp85i.jpg
2ljhw01.jpg

Ball End,
Treet SS,
Omega 81052,
Proraso.
(16/04/2014, Saat: 22:19)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mornetto;Sıhhatler olsun. Wink

Discovery

Misss, varol üstadım SleepySleepy
@mornetto yüzünü gören cennetlik reyiz saatler olsun. Wink
(16/04/2014, Saat: 23:09)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mornetto yüzünü gören cennetlik reyiz saatler olsun. Wink

Smile

Gergin günler reis TongueAngelWink
Gillette SS
Treet Platinum
Füme sabun
Banat Perfect
Blueness traş öncesi jel
Gillette balsam
Oldspice AS

Bugünkü traşımda bayağı yeni malzeme var.

Treet platinum: Treet Dura Sharp' ı beğenmemiştim ama bunu sevdim sanırım. Sanırım diyorum çünkü Blueness jel' in etkisi nasıl oldu bilemiyorum. Gayet keskin ve konforlu (jelin etkisi olabilir, yine de çok çok hafif de olsa yanma var boyunda) geldi.

Füme sabun: Valla ben bu sabunu beğendim. Banat ile yükleyip direk yüzde köpürttüm (artık yüzde köpürtüyorum çok daha iyi oluyor benim için). Öyle dolgun değildi ama gayet ipeksi, kıvamlı bir köpük oluştu. Koruma ve nemlendirme güzel. Kokusunda öyle bir özellik yok, krem gibi hafif bir kokusu var. Genel olarak sevdim ben bu sabunu. Arkodan daha iyi bence.

Blueness jel: Kutuyu açınca güzel, yoğun bir kokusu var ama uygulayınca koku gidiyor ki böyle olması mantıklı geldi bana. Parmağın ucuyla biraz alıp yüzüme yaydım. Şimdi jilet mi sabun mu yoksa jel mi yoksa hepsi mi bilemiyorum, sonuçta jilet aktı. Toplamda 2 perde, oldukça yakın, gayet güzel bir traş oldu.

Bunların hepsini heyecanla aynı gün denedim ama teker teker standart ekipmanlarla deneyip tekrar (kendi başlıkları altında) yorumlayacağım. Çok net bir yorum ortaya koymak mümkün olmadı jelden dolayı.

Oldspice AS: Hep adını duymama rağmen kokuyu hiç denememiştim. Güzel mi güzel ama bana göre ağır. Dışarı çıkarken kullanmam, zaten hiç bir AS kullanmıyorum dışarı çıkarken Tongue Big Grin.
Haydi hayırlı tıraşlar...
@mornetto bizim bi kasap var böyle gergin sinirli etleri bi dövüyor bildiğin pamuk pamuk. Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 301,638 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,971 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,635 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 182,073 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 15,434 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 42,856 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 96,310 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,375 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,317 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: