En Son Ne Aldınız ?
(29/03/2014, Saat: 00:24)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: izin verirseniz bu resmi almak bazı yerlerde kullanmak istiyorum Smile

Üstadım ne demek..
Ayrıca bu işte çalışırken kalemin yazım stilini göstermek için özensizce yazılmış bir yazı idi..
Size herhangi bir yazı lazımsa (Latin, gotik, Klasik, hat, vb.) istediğiniz ölçüde, istediğiniz kağıda (ebru, düz, aherli) yazıp gönderebilirim..
"kamaralarında çıplak
kadın resimlerinin asıldığı
savaş gemisinden
bozma bir jilet
her traş oluşumda
hem okşar
hem kanatır
tenimi.."
(28/03/2014, Saat: 21:53)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 33a47qf.jpg

14do77q.jpg

güle güle kullanın, gördüğüm en hoş Hublot.

Ağırlığı ne kadar acaba?
memleket kurtulana kadar siyah
Tesekkur ederim ustadim 150gr var rahat
(29/03/2014, Saat: 12:54)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkur ederim ustadim 150gr var rahat

hımm, polikarbon gövde için fazla geldi, ama kalite hissinin de muazzam olduğunu tahmin ederim. şimdiye kadar iskelet kasalardan hiç hazzetmemiş birisi olarak çok beğendiğimi itiraf etmeliyim, güzel günlerinizde keyifle kullanın. darısı tourbillion modeline diyeyim Smile
memleket kurtulana kadar siyah
Ciddi anlamda buyuk ve tok bir saat ama kolu yormuyor elimin tartisina gore soyledim Smile
Iskelet modeller benim cok hosuma gidiyo hele isleyen makanizmayi gorunce gozumu ayirasim gelmiyor birde orientin skeleton modelinide cok begenirim
@emre_sti mesaj attim size.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Muhle R41 2011. Forumdaki bir komşumdan aldım. İşçiliği, ağırlığı, dengesi gerçekten anlatıldığı kadar varmış. Komşum da gerçekten iyi bakmış aletlere. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

5y6ux0.jpg

osubso.jpg
@Denizciyim üstadım, Fotoğrafta görünen cihazsa aldığınız sanki 2013 kafa dizaynı gibi duruyor. 2011'lerde taraklar direk aralıklıydı, 2013 dizaynda extradan yarım sayılabilecek bir "safety bar" eklendi diye biliyorum. Yanlış görmüyorsam bu yarı "open comb" yarı "safety bar" bulunan 2013 kafa gibi duruyor. Bende 2013 R41 var sanki aynısı gibi görünüyor.
Emin misiniz 2011 kafa olduğundan UndecidedConfusedBlush?

(29/03/2014, Saat: 15:49)Denizciyim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhle R41 2011. Forumdaki bir komşumdan aldım. İşçiliği, ağırlığı, dengesi gerçekten anlatıldığı kadar varmış. Komşum da gerçekten iyi bakmış aletlere. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

5y6ux0.jpg
(29/03/2014, Saat: 16:34)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Denizciyim üstadım, Fotoğrafta görünen cihazsa aldığınız sanki 2013 kafa dizaynı gibi duruyor. 2011'lerde taraklar direk aralıklıydı, 2013 dizaynda extradan yarım sayılabilecek bir "safety bar" eklendi diye biliyorum. Yanlış görmüyorsam bu yarı "open comb" yarı "safety bar" bulunan 2013 kafa gibi duruyor. Bende 2013 R41 var sanki aynısı gibi görünüyor.
Emin misiniz 2011 kafa olduğundan UndecidedConfusedBlush?

Bilemiyorum. Daha önce hiç Mühle r41 im olmadı ki. Özellikle 2011 istemiştim. 2011 olduğuna kesin garanti vermişti arkadaş. "2012 de almıştım. 2013 olmasına imkan yok" demişti.2013 ünü zaten giftsandcare den sipariş etmiştim. Aldığım arkadaş forumda baya iyi bilinen ve güvenilmesi gereken bir komşumuz diye düşünüyorum.
Ölçüleri vs. aşağıda.. Bilemiyorum. Sanırım 2013 gibi duruyor. ama bilemem tabi. Tecrübeli üstadlara sormalı. Onlar bakarsa kesin bir şey söyleyebilirler

23w17d4.jpg

344y1vr.jpg

1588t8j.jpg

30s93cw.jpg

5a1d3l.jpg

14lgug.jpg

doq54y.jpg
Yok üstadım sanırım ben yanılmışım gördüğüm "open comb" dizaynı ya daha eski ya da farklı bir modele aitmiş. 2011 ile 2013 arasındaki fark kafanın boyutlarındaymış sadece. Arkadaş öyle diyorsa öyledir. Bende google da biraz dolaştım da "open comb" dizaynı 2011 ve 2013 te aynıymış.
Karışıklık olduysa kusura bakmayın ama ben de yeni birşey öğrenmiş oldum cidden.Blush

Bu arada benim gördüğüm kafa dizaynı buydu ;

10xwx2x.jpg

(29/03/2014, Saat: 16:55)Denizciyim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilemiyorum. Daha önce hiç Mühle r41 im olmadı ki. Özellikle 2011 istemiştim. 2011 olduğuna kesin garanti vermişti arkadaş. "2012 de almıştım. 2013 olmasına imkan yok" demişti.2013 ünü zaten giftsandcare den sipariş etmiştim. Aldığım arkadaş forumda baya iyi bilinen ve güvenilmesi gereken bir komşumuz diye düşünüyorum.
Ölçüleri vs. aşağıda.. Bilemiyorum. Sanırım 2013 gibi duruyor. ama bilemem tabi. Tecrübeli üstadlara sormalı. Onlar bakarsa kesin bir şey söyleyebilirler

23w17d4.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: