Satıcılara Dikkat
Akiki kıl tabi at da olur, keçi hatta sansar kılı bile olabilir Big Grin

Valla yerli markalardan jaguar 1071 gibi uzun knotlu bir fırça uzun yıllar sorunsuz bol köpüklü tıraşlar verirdi. hem ucuz hem de porsukla köpük yapcam diye debelenmezdiniz Smile
(21/01/2014, Saat: 11:46)Sinan Bulduk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalnış birşey yaptıysam kusura bakmayın , yeni üye oldum..resim eklmeyi de başaramadım bir türlü...Adres yada tel paylaşmak yasak mıydı ?

Sinan bey,

birçok fırçadan üstün demişsiniz, hangi fırçalara göre kıyasladınız ? Isana fırça ile bire bir duruyor kıl yapısı

2ldk7qb.jpg
23rka5v.jpg
(21/01/2014, Saat: 11:46)Sinan Bulduk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalnış birşey yaptıysam kusura bakmayın , yeni üye oldum..resim eklmeyi de başaramadım bir türlü...Adres yada tel paylaşmak yasak mıydı ?

İlk etapta şu linki kullanarak bir giriş yapabilirsiniz mesela

http://www.geltir.com/newthread.php?fid=27

Kimsiniz, ne iş yaparsınız vs.
www.BarbarosRazors.com

İsana fırçaya baktım , aynı olduğu düşüncesinde değilim..fotoğraflar için teşekkür ediyorum...Omega fırçayla da yanyana koydum , çok küçük kaldı yanında..
(21/01/2014, Saat: 12:03)Sinan Bulduk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsana fırçaya baktım , aynı olduğu düşüncesinde değilim..fotoğraflar için teşekkür ediyorum...Omega fırçayla da yanyana koydum , çok küçük kaldı yanında..

Valla domuz ve at kılı fırçalardan çok daha yumuşak bir pure badger fırça sinan. Hafif batıcılığı olsa da kulanabilirsiniz bir süre.

İlerde süper badger yahut silver tip düşünebilirsiniz.

Fırçanın da sapı güzelmiş bu arada. Eminim Lijun üstadımın elinde harikalar çıkardı.
2vkls86.jpg

Biz de forumumuza böyle bir fırça isterük Smile

Sinan bey bundan yaptırabilir mi acaba, esnaflığımızı konuşturalım Smile
(21/01/2014, Saat: 12:02)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk etapta şu linki kullanarak bir giriş yapabilirsiniz mesela

http://www.geltir.com/newthread.php?fid=27

Kimsiniz, ne iş yaparsınız vs.

MuhleR89 u bana satmadın.. Sad Ayıp ettin. Big Grin
Ben tugrul2014 arkadaşı daha önce forum da olan ACES HIGHT isimli arkadaşa benzetiyorum ama ....
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(22/01/2014, Saat: 01:09)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben tugrul2014 arkadaşı daha önce forum da olan ACES HIGHT isimli arkadaşa benzetiyorum ama ....

Aynı şeyler geçmiş aklımızdan üstadım ama ben bunu söylemekten imtina eder oldum..
(22/01/2014, Saat: 01:09)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben tugrul2014 arkadaşı daha önce forum da olan ACES HIGHT isimli arkadaşa benzetiyorum ama ....

Hayır ben 3-4 gün önce üye oldum, nerden çıkardın. Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: