En Son Ne Aldınız ?
(12/11/2013, Saat: 18:08)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben henüz kullanamdım, artık yerli ürünlere biraz önyargılı olduğumdan, herkes bana da bu parfümü soruyor.

Anladım üstadım deneme şansınız olduğunda fikirlerinizi bekliyor olacağım, o kadar çok insandan duydumki merak ettim. Bu aradada kendim sorgulayıp denemeye çalışacağım.
(12/11/2013, Saat: 18:22)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tipsol Hocam.Koku benzetimim sıfır desem yeridir.Yalnız yoğun baharatımsı parfümlerden hoşlanıyorum.Bu da öyle bir koku.Yazın ağır oluyor kimsede tavsiye etmiyor ancak yılın 4 mevsimi kullanıyorum.Pi ve J.P.Gaultier'den sonra yaklaşık 8 yıldır beğenerek kullanıyorum.Tavsiye etmek zor yada etmemek...Smile
Bildiğim şey; bu parfümü terk etmeyeceğim. Smile
Tabiki iyisi yada en iyilerden bir olmayabilir Vakko Edt.Ancak huzur ve keyif veriyor, seviyorum ben bunu.Smile
Selamlar

Düzenleme:Makinadan çıkan yıkanmış kumaş dokusunda hala kokusu oluyor.Kalıcı parfüm aynı zamanda.

Evet üstadım benimde sıfır, sıfır olmasa CMG MAN 2 isimli parfümün bana yaşattığı hisleri anlatmak isterdim ama olmuyor olmuyor işte Smile soruyolar nasıl kokuyor diye harika enfes diyorum. Ama tabi bende Lord gibi anlatmak isterdim yok üst notalarda tonka fasulyesi, çakmaktaşı efendime söliyim ortada kabe samanı, tarçın, kakule vs demeyi Smile
1277562_w640_h640_000589.jpg
defalarca kapak taşlandığı için eski kapağım artık taşlanamıyordu
mecburen yeni silindir kapağı Undecided
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Başkan,araba tamirden çıkınca ''bir forumluk bilgi'' sahibi olacak.
(12/11/2013, Saat: 18:45)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başkan,araba tamirden çıkınca ''bir forumluk bilgi'' sahibi olacak.

endustrı meslek motor bıtırmıstım unıden once
1 yılda staj yapmıstım renaultta ama
teorık bılgı hıcbırsey demekmıs ogrenmıs olduk

elinde az bi parası olup araba almak isteyenlere nacizane önerim

başarabiliyorsanız almamayı almayın!
illa alacaksanız elinizdeki para ile araç aramayın
elinizdeki paranın yarısı kadar araç arayın illaki bir okadar daha masraf çıkıyor Smile
Harika tavsiyeler
Hocam herşeyin başı para maalesef
Tamirden çabuk çıkar inşallah
Bu arada 6 aylık vergi
egzost muayene
TÜVTÜRK muayene
Tarfik sigortası
Sizi bekliyordur Smile

(12/11/2013, Saat: 18:48)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: endustrı meslek motor bıtırmıstım unıden once
1 yılda staj yapmıstım renaultta ama
teorık bılgı hıcbırsey demekmıs ogrenmıs olduk

elinde az bi parası olup araba almak isteyenlere nacizane önerim

başarabiliyorsanız almamayı almayın!
illa alacaksanız elinizdeki para ile araç aramayın
elinizdeki paranın yarısı kadar araç arayın illaki bir okadar daha masraf çıkıyor Smile
(12/11/2013, Saat: 18:53)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harika tavsiyeler
Hocam herşeyin başı para maalesef
Tamirden çabuk çıkar inşallah
Bu arada 6 aylık vergi
egzost muayene
TÜVTÜRK muayene
Tarfik sigortası
Sizi bekliyordur Smile
muaynemın 1.5 yılı var
egzost muaynemın 8 ayı var
sıgortayı yaptırdım yaptırmaz olaydım 600tl tuttu ılk arac 30yas altı ve 34 dıye
vergı borcu yok ama yılbaşından sonra yenıden cıkacak nasıl olsa

akbılımle mutluydum ben aslında Blush
(12/11/2013, Saat: 14:22)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zamandır almak istediğim bir türlü almadığım dolap, belki en iyi seçenek değil fakat ayak altına yayılmış ve koliye gömülmüş tıraş malzemelerimi toplamak için çözüm oldu.

http://www.hepsiburada.com/liste/boy-dol...d=18021967

be6mpw.jpg

Memnun musunuz dolaptan, ben de böyle bir şey arıyorum da.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynısını ben aldım mahalledeki mobilyacıdan 220 tl ye.
opxrpk.jpg

nf17uw.jpg

s473bl.jpg

Filmler, 3 Fotoğraf makinesinden oluşan Koleksiyonumu genişletmek için Tongue tanesini 50 kuruştan bulunca kaçırmak istemedim Angel
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: