En Son Ne Aldınız ?
çok varsa satıcının elinde ben de alırım, SS rapira pek beğenilmemesine rağmen bende güzel tıraşlar veriyor.. satıcının adını hatırlıyosan bi aramak isterim üstadım Smile
(13/10/2013, Saat: 14:15)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok varsa elinde ben de alırım, SS rapira pek beğenilmemesine rağmen bende güzel tıraşlar veriyor.. adını hatırlıyosan bi aramak isterim üstadım Smile

Bir sürü var üstad, dilerseniz sizin için alabilirim. 1 lira tanesi. Yakınım oraya. Yemek molası verdim. Hırdavatcı gezmeye devam Smile
www.BarbarosRazors.com

Theunnamed, Kayseri' de nerelerden alışveriş yapıyorsunuz? Mesela bu Rapira nerede? Arkadaşla buluşup dolaşacağız biraz, gidip basayım dükkanı Big Grin.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(13/10/2013, Saat: 14:39)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Theunnamed, Kayseri' de nerelerden alışveriş yapıyorsunuz? Mesela bu Rapira nerede? Arkadaşla buluşup dolaşacağız biraz, gidip basayım dükkanı Big Grin.

yıldırım hırdavat 222 48 74 Smile
Üstad pastırmacıların hemen yanında, kapalı çarşının girişinde

(13/10/2013, Saat: 14:39)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Theunnamed, Kayseri' de nerelerden alışveriş yapıyorsunuz? Mesela bu Rapira nerede? Arkadaşla buluşup dolaşacağız biraz, gidip basayım dükkanı Big Grin.
www.BarbarosRazors.com

Tamam bildim orayı, merkezi bir yerde uğrarım mutlaka...Bu Yıldırım hırdavat da yakın mı?
Haydi hayırlı tıraşlar...
(13/10/2013, Saat: 15:22)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam bildim orayı, merkezi bir yerde uğrarım mutlaka...Bu Yıldırım hırdavat da yakın mı?

Bahsettiğimiz yer orası hocam
www.BarbarosRazors.com

Bir iki aramadan sonra fiyat fırlamasın
İlk arayan bütün stoğu alır.
Bu arada bu rapiralar Feather dan daha keskin ve Bolzano dan daha konforlu muymuş?
mavi paketli rapira bende uzun zamandır var, diğerlerinden tek farkı ambalajı.
e3anezu2.jpg

u5useby2.jpg

7.50 TL arkadaşlar 100luk

Amcamda koliyle var acele etmeyin Smile kolisi 300 TL imiş Smile
www.BarbarosRazors.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: