Antika makinalar
Video 
Arkadaşlar çok enteresan 3 parçalı bir makina buldum hem open hem closed comp sap kısmı kalın ve bir üçgenin icinde büyük bir E harfi var . Sapı kalın ve konik.. Ağır ve sağlam bir makina... Markası konusunda bir fikri olan var mı ? Ve sanir eski bir makina olmasından dolayı nikel kaplaması yıpranmış acaba bu kaplama yeniden yapılır mı ? Yapılırsa nerede?
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
resim???
evet resim iyi olur.
kaplama işi zor kimse küçük bir "şey" için uğraşmıyor.
ama benzer bir makina var bir tarafı OC diğer tarafı CC. ikon markası ve 160 pounda satılıyor.
[img]jileet.jpg[/img] makina bu bakalım tanıyan çıkacak mı?
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
açık ve kapalı tarak birarada aletler genelde rusyada üretilmiş. rus üretimi değilse alman üretimi olabilir.

ikon paslanmaz çelik olduğundan ve tıraşı çok sevilen gilette açık tarak modeline benzediğinden çok popülerleşen ve aşırı pahalılaşan bir alet.popülerleşmeden önce 50 dolara satılıyormuş

şuan weber adlı yeni bir üretici paslanmaz çelik alet üretiyor onunda fiyatı 55 dolar civarında ve gittikçe popüler oldu. birkaç aya onunda fiyatları katlanarak artabilir.kullanan kişiler tıraşından çok memnun.
http://trasklavuzu.blogspot.com/
weber e baktım da sadece sap da satıyor. sadece kafa alamayacağımıza göre Smile
makine kafası siyah renkte. sanırım kaplamalı. kaplama kalkarsa nasıl bir şey olur bilmiyorum.
Saygılar
epey yipranmis ama guzel tras vereceginden eminim..
muazzam bir yapısı var yarısı 89 yarısı r 41 merakla traşını merakla bekliyorum...
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
Kıymetli bir makine
nerden geldi ise büyük bir şans
(bir adet daha çıkarsa bende talibim Smile)

rus değil
solingen almanya

Üreticisi Karl Engels

5486719892_2d146211a7.jpg

5486130355_77b6b11acb.jpg

1001489m.jpg

Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
böyle mücevher gibi satılırmış

DSC02234.jpg

DSC02235.jpg

hayırlı olsun
şans getirsin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Antika kurşun amerikan asker tıraş takımı BigHillMe 4 8,894 15/05/2012, Saat: 19:02
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: