Retro
(20/01/2012, Saat: 23:54)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: i%C5%9Fbankas%C4%B1.jpg

Ne hoşumuza giderdi para biriktirmek...

bu kumbaralardan hala var. geçenlerde peder bey getirdi, iş bankası şubelerinden birinin müdürü, arkadaşı imiş, halı saha maçı yapıyorlar düzenli; arabanın bagajında getirmiş adam, maçtan sonra herkese dağıtmış. Smile
Birkaç alışveriş sitesinde denk geliyorum temizine ama anahtarları yok.
Eğer sendekini kullanmak istemezsen ve anahtarı varsa talibim. Ya da bana bir tane getirtebilir mi peder bey?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
tesadüfen buldum bunu Smile
ZIYA-GIBSS-TRAS-KREMI-DERGIDEN-ALINMA-RE...3807_0.jpg
Cibicibicis marka tıraş köpüğü de firmamızın hediyesi. Smile

Sahi, Gibbs'e ne oldu yahu? Senelerdir görmüyorum raflarda, pederin favori tıraş kremiydi. İflas etti zaar?
gecen markette gibbs gordum. ama yeni mi eski mi bilemem Smile
cok incelemedim belki tarih vardir uzerinde.
bizim bura ilginc bir yer.
derby var hobby var gibs var yine turk markasi olan ama adini hatirlamadigim bir cesit daha var hatta arkonun eski paketlerinden de var.
nivea normal ve hassas bir de wilkinson var.
Wink 
Hadi bu da benden olsun:

Gibbs evyap tarafindan üretiliyor yanilmiyorsam, buyuk marketlerde goruyorum iki çesidi var.
(12/02/2012, Saat: 22:34)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gibbs evyap tarafindan üretiliyor yanilmiyorsam, buyuk marketlerde goruyorum iki çesidi var.

Aynen öyle Gibbs Evyap tarafından üretiliyor hala. Büyük marketlerde bulabilirsiniz. Daha bugün aldım yeşil sensitive olanını.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
jeton_ptt_eski.jpg

10039_835.jpg

atari-kara-kutu-uqq__40800708_0.jpg
dampknacetmarkajiletorj.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: