En Son Ne Aldınız ?
(09/03/2013, Saat: 02:09)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hala kullanılabilir durumda ama eski hali bir başkaydı. güle güle kullanın.

Teşekkür ederim.
Bugün Tahtakaleyi şöyle bir dolaştım Zaza hana uğradım ve bunları aldım
Zaza Shopa girdim ama dükkan resmen can çekişiyor yazık

2n9iypz.jpg

Ri,Mei ve Mıng Shı 10 ar lira

140ki1y.jpg
Astra 9 TL Zaza 8 TL Perma Sharp 24 TL Perma Sharp pahalı dedim ama adamlar indirim yapmadı hiç benimde acelem vardı zaten üstelemedim.

2q2mmq0.jpg

Zaza Şap 8 TL orjinal Fransız malı

ok385.jpg

Old Spice After Shave ve Brut Cologne ikisine 50 TL verdim ama sonra evde iyice inceledim sanırım çakma bunlar ama kokuları güzel
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
96ba6h.jpg
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
(09/03/2013, Saat: 03:07)cemuludinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün Tahtakaleyi şöyle bir dolaştım Zaza hana uğradım ve bunları aldım
Zaza Shopa girdim ama dükkan resmen can çekişiyor yazık
Internet satısını keşfetseler toparlarlar durumu aslında. hesap acayip basit, forumdaki 100adam 100tl alışveriş yapsa 10bintl eder, neticede bunu hayli hayli gecerler...

Watsons marketlerde satılan traş kolonyasından aldım, çok güzel odun kokusu.
9tl den 7 tl'ye indirmişler.
Astra Keramik, 5
Feather, 5
Super Max Blue Diamond, 10
Voskhod, 5
Super Max Super Stainless Sunrise, 5
Super Max Titanium, 5
Gillette 7 o'clock Super Platinum, 5
(09/03/2013, Saat: 03:11)puukko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Internet satısını keşfetseler toparlarlar durumu aslında. hesap acayip basit, forumdaki 100adam 100tl alışveriş yapsa 10bintl eder, neticede bunu hayli hayli gecerler...

Katılıyorum. İnternet aracılığıyla satış yapsalar İstanbul dışındaki kişiler de satın alma imkânını elde edecek.
(09/03/2013, Saat: 03:16)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Astra Keramik, 5
Feather, 5
Voskhod, 5
Super Max Titanium, 5

Astra Keramik ve diğerlerini nereden aldınız acaba?
(09/03/2013, Saat: 03:44)cemuludinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Feather, 5
Voskhod, 5
Super Max Titanium, 5

http://www.theshavingroom.co.uk Forum'da tanıştığım bir arkadaştan aldım. Astra Keramik hariç diğerleri ebay'da bulunuyor. Keramik'i henüz kullanmaya kıyamadım.
(09/03/2013, Saat: 03:48)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/03/2013, Saat: 03:44)cemuludinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Feather, 5
Voskhod, 5
Super Max Titanium, 5

http://www.theshavingroom.co.uk Forum'da tanıştığım bir arkadaştan aldım. Astra Keramik hariç diğerleri ebay'da bulunuyor. Keramik'i henüz kullanmaya kıyamadım.

Vallahi bende bulsam Keramik vitrine kaldıracağımWink
Biraz jilet aldım.100'lük polsiver Delidumrul üstadın.

kwz84.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: