En Son Ne Aldınız ?
sonunda beklenen kargo geldi.. bakalım adam edebilecekmiyiz bunları iyi kullanımda bi ömür yeter artık herhalde.....

7g6agdw.jpg

gz15rtt.jpg
@"TA1OZH" Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
(27/11/2021, Saat: 12:35)marv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"TA1OZH" Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Sağ olun komşum
1 alana 1 bedavaydi, 75TL'ye denk geldi tanesi. Fiyatlarin onumuzdeki uzunca sureler "şahlanacağı"ni dusunursek alayim dedim, seviyorum bu kremi.

2kh64tr.jpg
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Ne mi almadım? Ee fiyatlar yükselince aldım mesela fırçayı aldıktan 4 gün sonra fiyatı 200 lira arttı. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz arkadaş.

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(01/12/2021, Saat: 17:54)mkeskus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne mi almadım? Ee fiyatlar yükselince aldım mesela fırçayı aldıktan 4 gün sonra fiyatı 200 lira arttı. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz arkadaş.

Resim unutmuşum.a84dbc94aeeb5b9663d9f43d9ccf116f.jpg

(01/12/2021, Saat: 17:55)mkeskus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Resim unutmuşum.a84dbc94aeeb5b9663d9f43d9ccf116f.jpg

Ustadim hayirli ugurlu olsun. Pearl sabun ile ilgili tecrubenizi merak etmekteyim.
Yaqi  Sagrada Familia 100% saf porsuk  tıraş fırçası (22mm)
Yaqi Sagrada Familia reçine tıraş bıçağı tutucu
fjH6qSiOqt
Yaqi  Sagrada Familia 100% saf porsuk  tıraş fırçası (22mm)
Yaqi Sagrada Familia reçine tıraş bıçağı tutucu

7cdDPuiEZS

https://resimyukle.io/r/7cdDPuiEZS
En son Yaqi vs Aliexpress fiaskosundan sonra, Amazon'dan dun gelen urunler:
Omega Roma Colosseum 31mm sentetik recine sapli firca  Fırça  (Simpson Trafalgar T3 bulamayinca: 26 mm Trafalgar T3'den biraz daha kalin bir knot ve killarin ayni oldugu/ayni yerde uretildigi soylenmis)
Natura Sibérica YAK ET YETI after shave balm dogal icerikli ve mentollu bir urun
Cella kase
Herkese iyi Pazarlar... Bugun yuzumu dinlendiriyorum, ama Sali gunu acilisi yapacagim bu urunlerle kismetse...
n4nzocp.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: